پارس مسکن

خرید ویلا همکف و فلت

یکی از انواع ویلاهای که در این سال ها ساخت آن زیاد بوده ویلاهای همکف یا فلت می باشد، ویلاهایی که یک طبقه بوده و دارای یک سقف می باشند بیشتر با متراز 100 تا 150 متری با دو یا سه اتاق خواب ساخته می شود، این ویلاها معمولا از سطح زمین 1 متر اختلاف داشته و در داخل آن هیچ اختلاف سطحی وجود ندارد و کاملا هم سطح می باشند.

ویلا همکف 2 خوابه نوار ساحلی

شهر : رویان

متراژ زمین : 310

زیربنا : 120 

انشعابات  : نصب 

سال ساخت : 1399

موقعیت : ساحلی

قیمت : به روز می باشد

ویلا فلت استخردار 3 خوابه

منطقه : بهدشت 

متراژ زمین : 300

زیربنا : 120 

مدارکات  : کامل

سال ساخت : 1399

موقعیت : جنگلی

1,000,000,000 تومان/پیش پرداخت

خرید ویلا همکف و فلت در شمال

طرح هر ویلایی بسته به سلیقه خود سازنده در طرح های مختلف شاخته می شود ویلاهای همکف هم از این قاعده مستثی نیست و در طرح و سبک های مختلف از جمله سبک مدرن، کلاسیک و مینیمال ساخته می شود اما یه ویژگی خوبی که معمولا ویلاهای همکف دارند حیاط های بزرگ در این ویلاها می باشد، شاید تصور کنید که زمانی ویلا به صورت همکف ساخته می شود پس دیگر امکانات رفاهی خوبی ندارد ولی حقیقت اینطور نیست خیلی از این تیپ ویلاها به همراه استخر و حیاط سازی عالی ارائه می شود این استخر می تواند به صورت روباز و یا سرپوشیده ارائه شود و حتی نسبت به ویلاهای دیگر برتری قابل توجهی خواهد داشت.

وقتی متراژ بنا هر چه بیشتر باشد طراحی آن بهتر و قشنگ تر خواهد بود و سازنده هر طرحی که در ذهن خود داشته باشد را می تواند راحت تر پیاده کند و حتی می تواند گزینه استخر، جکوزی رو هم به آپشن های ویلا اضافه کند، ویلا همکف یا فلت معمولا اتاق خواب های آن به صورت مستر می باشد که این امر باعث افزایش قیمت ویلا هم خواهد شد.

به طور کلی در ساخت هر ویلایی اینکه از چه متریال یا موادی استفاده شود بستگی به نوع ویلا و طرح آن دارد ولی یه سری از متریال ها که برای همه ویلاها ثابت می باشد ولی در طرح ظاهری یه سری تفاوت ها وجود دارد، اگر ویلا به صورت نما رومی یا کلاسیک ساخته شود در آن از سنگ برای نما ظاهری آن استفاده می شود البته در حال حاضر بیشتر ویلاهای همکف به صورت نما سنگ ساخته می شود، در مورد پنجره ها و کابینت ها هم همانند سایر ویلاها می باشد و بستگی به طراحی داخلی دارد، شیرآلات، کاغذ دیواری، کناف و سایر موارد استفاده شده در ویلا همگی بستگی به نظر طراح دارد.

قیمت ویلا همکف در شمال

معمولا ویلاهای همکف از نظر قیمت کمتر از سایر ویلاها می باشد این مدل ویلاها هم همانند سایر ویلاها قیمت گذاری می شود و از مجموع هزینه زمین، هزینه ساخت و درصدی سود قیمت ویلا تعیین می شود، زمانی که قصد خرید ویلا در شمال را داشته باشید و اگر از نظر مالی بودجه کافی نداشته باشید مطمنا ویلا همکف بهترین گزینه خواهد بود و از همه مهمتر معمولا ویلا همکف یا فلت خیلی راحت تر به صورت اقساطی می توان خریداری کرد.

به طور کلی هر چه ویلا به زمین نزدیک تر باشد از نظر امنیت و عمر مفید مناسب تر می باشد گزینه اول باد های مخرب می باشد، ویلا همکف نسبت به بادهای تخریب کننده کمتر در معرض خطر قرار می گیرد، گزینه بعدی زلزله می باشد هرچه وزن سازه های ویلا پایین تر باشد در برابر زلزله مقاوم تر و محکم تر می باشد.

فروش ویلا همکف

یکی دیگر از مسائلی که در مورد ویلا هکف باید بررسی شود فروش این تیپ ویلاها می باشد از آنجایی که قیمت این مدل ویلاها نسبت به سایر ویلاها کمتر و معقول تر می باشد و با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر موجود این مدل ویلاها خیلی راحت تر نسبت به سایر ویلاها به فروش می رسد.

خرید ویلا همکف و فلت در محمودآباد

یکی از مناطق خوب و عالی برای خرید ویلا همکف شهرستان محمودآباد می باشد به طوری که شما خیلی راحت می توانید گزینه های خیلی خوبی را برای خرید در این شهرستان پیدا کنید، محمودآباد با توجه به لوکیشنی که دارد زمین با قیمت مناسب در آن و روستای اطراف ان پیدا می شود از این رو راحت می توانید در آن ویلا همکف یا فلت پیدا کنید، اگر به دنبال خرید ویلا در محمودآباد هستید حتما با یک مشاور خوب در ارتباط باشید تا بهترین موارد را خدمت شما معرفی کند.

خرید ویلا همکف و فلت در چمستان

چمستان هم همانند شهرستان محمودآباد همچنان در ان ویلا همکف نوساز ساخته می شود و با توجه به موقعیت جنگلی که دارد گزینه بسیار خوبی برای خرید می باشد، نکته مثبتی دیگری که در مورد این مدل ویلاها باید عرض کنیم وضعیت آب مصرفی در این ویلاهاست از آنجایی اختلاف سطحی ویلا همکف نسبت به زمین کم می باشد در نتیجه در زمان اوج مصرف آب به مشکل نخواهید خورد و همانند ویلاهای دوبلکس یا غیره نیاز به موتور پمپ نمی باشد، خرید ویلا در چمستان با توجه به لوکیشن و ساخت انواع ویلا در آن یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ویلا می باشد.

زمانی که قصد خرید ویلا در شمال را دارید گزینه های زیادی برای خرید به شما ارائه خواهد شد یکی از این موارد ویلا همکف می باشد که در مورد آن توضیحاتی خدمت شما ارائه کرده ایم برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویلاها حتما با ما در ارتباط باشید. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید بوده و حتما با نظرات خودتان ما را در ادامه مسیر همراهی کنید.