پارس مسکن
Rate this post

قصر رویایی فول آپشن در بهترین منطقه​

توضیحات ملک

قصر رویایی فول آپشن در بهترین لوکیشن

قصر مجلل با تمام امکانات در بهترین لوکیشن در پیش روی شماست، ویلایی که با بهترین متریال و طراحی زیبا ساخته شده است و واقعا آدم از دیدن آن سیر نخواهد شد.

ویلاهایی که در چند سال اخیر در منطقه شمال ساخته شده است بیشتر به صورت نما مدرن یا کلاسیک می باشد این ویلا که مشاهده می کنید یکی از زیبا ترین ویلاهای شمال کشور می باشد که به صورت نما کلاسیک ساخته شده است و از همه مهمتر در یک منطقه عالی و برند قرار گرفته و از همه لحاظ در بالاترین لول قرار دارد. 

محمودآباد به عنوان یکی از شهرهای خوب استان در امر ویلاسازی بسیار پیشرفت داشته است در این سال ها و در حال حاضر هر مدل ویلایی در آن ساخته می شود و برای هر مدل سلیقه ای عالی می باشد،  پس یکی از شهرهای خوب و عالی برای خرید ویلا در شمال خرید ویلا در محمودآباد می باشد.

طراحی زیبا و با شکوه با نمای کلاسیک

 این ویلا یکی از شاهکارهای معماری می باشد در کنار تمام موراد مثبت از جانب طراحی در این ویلا  ما جانمایی اتاق خواب ها، نمای زیبا و استفاده از بهترین متریال رو داریم، سازنده این ویلا همانند سایر ویلاهای لاکچری از تمام مراحل ساخت این ویلا فیلم دارد و شما با خیال راحت می توانید اقدام به خرید این ویلا بکنید. 

داشتن تمام مدارکات حقوقی از موراد خوب این ویلا می باشد، سند تک برگه عرصه و اعیان، پروانه ساخت و پایان کار، بدون اوقاف از مواردی می باشد که باید به آن دقت کرد، همچنین تمام انشعابات در آن نصب شده و در کنار همه این امتیازات یک چاه آب هم در ویلا قرار دارد.

استخر بیرونی با بهترین تجهیزات

داشتن 600 متر زمین دست شما را برای ساخت یه ویلا لوکس و حیاط سازی عالی باز می گذارد از این رو شما می توانید هر طرحی که در ذهن شماست را پیدا کنید، سازنده این ویلا یکی از بهترین سازنده ها می باشد و از نظر سلیقه در سطح خیلی بالایی قرار دارد، از این رو از نظر حیاط سازی این ویلا واقعا عالی ساخته شده است، در حیاط این ویلا ما در کنار گل کاری و باغچه کاری زیبا یک استخر روباز با تمام امکانات رفاهی رو داریم.

طبقه اول یا همکف این ویلا یک سالن خیلی بزرگ  به همراه آشپزخانه عالی با کابینت های ممبران و شیرآلات درجه یک ، در گوشه این سالن یک اتاق خواب مستر قرار دارد همچنین در این طبقه ما یه سرویس بهداشتی عمومی که شامل دستشویی فرنگی و ایرانی به همراه دوش آب سرد و گرم داریم. 

طبقه دوم با لابی بزرگ و پنجره های قدی بزرگ و عالی اوج خوش سلیقگی سازنده را به رخ میکشد، تابلوهای استفاده شده در این قسمت، لوستر های بلند و زیبا، پنجره های قدی بزرگ که باعث نورگیری به فضای لابی میشوند، همگی از المان های مهم این طبقه هستند، در این طبقه ما یه آشپزخانه کوچیک هم داریم، در این طبقه ما 3 اتاق خواب مستر به همراه یه سرویس بهداشتی عمومی نیز داریم همچنین ابزار سرگرمی شامل میز بیلیارد و فوتبال دستی هم ما در این طبقه داریم.

اگه راه پله ها را ادامه دهیم و وارد طبقه سوم شویم با یه روف زیبا و عالی به همراه میز و صندلی برای نشستن در کنار یه شاه نشین عالی مواجه خواهیم شد.

همه چیز در خصوص این ویلا براحتی قابل گفتن نیست به همین منظور در قالب یک ویدیو کامل تمامی قسمت ها را مورد بررسی قرار می دهیم پس حتما ویدیو انتهای این فایل را ببینید.

اما از امکانات اصلی این ویلا میتوان به استخر مکانیزه، خواب های مستر و کلوزت بزرگ، با ویو بی نظیر جنگل، آشپزخانه فول امکانات، و … اشاره کرد.

حتما پیشنهاد میکنیم از ویدیو این ویلا لاکچری با ویو عالی دیدن کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا به شما بهترین گزینه ها را معرفی کنیم .