پارس مسکن
Rate this post

خرید ویلا در تشبندان محمودآباد

توضیحات ملک

خرید ویلا در تشبندان محمودآباد

یکی از روستای های خوب شهرستان محمودآباد برای خرید ویلا در محمودآباد روستای تشبندان می باشد نزدیکی این روستا به جنگل باعث شده که یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ویلا می باشد چون شما همزمان هم جنگل را در کنار خودتان دارید و هم دریای خزر را و در واقع با یه تیر دو نشان را می زنید، یه ویلا دوبلکس نما مدرن لاکچری به همراه استخر داخلی و عالی در بهترین لوکیشن تشبندان به همراه کلی امکانات عالی و رفاهی که در ادامه اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد، حتما ویدیو این ویلای زیبا را ببینید.

خرید ویلا در شمال یکی از بهترین خریدها در طول عمرتان خواهد بود، که هم می توان به آن از جنبه سرمایه گذاری نگاه کرد و هم از جنبه تفریح و استراحت، که در این سال ها گزینه بسیار خوبی می باشد.

ویلایی که در حال مشاهده آن هستید یکی از ویلاهای مدرن و شیک منطقه محمودآباد در یکی از روستاهای برند و خوش نشین می باشد، این ویلا 350 متر زمین و 650 متر بنای مفید دارد.

از جمله امکاناتی که این ویلا دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شهرکی با نگهبانی 24 ساعته

تمامی انشعابات نصب شده

سند تک برگ ، پروانه ساخت و پایان کار

استخر با تمامی تاسیسات در داخل ویلا

کابینت و مایکروفر و هود نصب

آیفون تصویری 

حیاط سازی و نورپردازی 

گل کاری زیبا در حیاط

باربیکیو داخل حیاط

سیستم هوشمند 

دروازه ها ریموت دار

نوساز با بهترین متریال

دسترسی به مراکز رفاهی

برای اطلاعات بیشتر و لوکیشن دقیق ویلا با مشاوران ما در تماس باشید.

گروه مشاورین املک پارس مسکن خرید ویلا در تمامی نقاط محمودآباد مخصوصا تشبندان

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا برای شما خریداران عزیز خزیدی آسان و مطمن فراهم کنیم پس اگر به دنبال خرید ویلا در مازندران مخصوصا خرید ویلا در محمودآباد هستید حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا بهترین ها را خدمت شما ارائه دهیم.