خرید ویلا در سرخرود

ویلا در سرخرود
معرفی ویلا در سرخرود با مناسب ترین قیمت در بهترین مناطق

ویلا در سرخورد تا 4 میلیارد

ویلا سرخرود قیمت مناسب

ویلا سرخرود قیمت مناسب

شهر : ساحلی

متراژ زمین : 170

زیربنا : 220 

مدارکات  : تکمیل

اتاق : 3 خوابه

موقعیت : ساحلی

قیمت : 3,800,000,000 تومان

ویلا در سرخرود شهرکی 3 خوابه

ویلا در سرخرود شهرکی 3 خوابه

منطقه: ساحلی 

متراژ زمین : 170

زیربنا : 180 

مدارکات  : کامل

سال ساخت : 1399

موقعیت : شهرکی

قیمت : 3,800,000,000 تومان

خرید ویلا در سرخرود شهرکی

خرید ویلا در سرخرود شهرکی

منطقه : ساحلی

متراژ زمین : 200

زیربنا : 240 

مدارکات  : کامل

اتاق : 3 خوابه

موقعیت : شهرکی

قیمت : 3,700,000,000 تومان

ویلا در سرخرود با قیمت عالی

ویلا در سرخرود با قیمت عالی

شهر : سرخرود

متراژ زمین : 210

زیربنا : 120 

انشعابات  : نصب 

اتاق خواب : 2

موقعیت : برند

قیمت : 1,800,000,000 تومان

ویلا در سرخرود بیش از 4 میلیارد

ویلا سرخرود 4 خوابه

ویلا سرخرود 4 خوابه

شهر : سرخرود

متراژ زمین : 360

زیربنا : 300 

مدارکات  : تکمیل

امکانات : 2 استخر

موقعیت : ساحلی

قیمت : لطفا تماس بگیرید

فروش ویلا سرخرود 4 خوابه

فروش ویلا سرخرود 4 خوابه

شهر : سرخرود 

متراژ زمین : 420

زیربنا : 400 

مدارکات  : کامل

استخر : دارد

موقعیت : شهری

قیمت : به روز می باشد

ویلا سرخرود 3 خوابه

شهر : سرخرود

متراژ زمین : 300

زیربنا : 300 

مدارکات  : کامل

امکانات : فول

موقعیت : شهرکی

قیمت : تماس بگیرید لطفا

فروش ویلا سرخرود 3 خوابه

شهر : سرخرود

متراژ زمین : 400

زیربنا : 250 

انشعابات  : نصب 

استخر : ندارد

موقعیت : ساحلی

قیمت : برای استعلام تماس لطفا

ویلا در سرخرود نما مدرن

ویلا در سرخرود نما مدرن

شهر : سرخرود

متراژ زمین : 420

زیربنا : 280 

مدارکات  : تکمیل

امکانات : فول

موقعیت : ساحلی

قیمت : لطفا تماس بگیرید

ویلا در سرخرود با روف گاردن

شهر : سرخرود 

متراژ زمین : 350

زیربنا : 300 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب :

موقعیت : شهرکی

قیمت : به روز می باشد

ویلا در سرخرود شهرکی تیک تیپ

3 خوابه شهرکی ویلا یک تیپ

شهر : سرخرود

متراژ زمین : 250

زیربنا : 275 

مدارکات  : کامل

امکانات : جکوزی

موقعیت : ساحلی

تماس بگیرید لطفا

فروش ویلا سرخرود 3 خوابه

شهر : سرخرود

متراژ زمین : 250

زیربنا : 350 

امکانات : فول 

مدارکات : تکمیل

موقعیت : عالی

قیمت : 8,000,000,000 تومان

مازندران از جمله استان های توریست پذیر کشورمان است که به دلیل آب و هوای معتدل و برخورداری از جنگل و دریا، ساخت و ساز در آن رو به افزایش می باشد. از جمله شهرهای توریستی این استان، سرخرود است که به دلیل نزدیکی به دریای خزر، ساخت و ساز ویلا چه به صورت شهرک سازی و یا آپارتمانی و ویلاهای مستقل، جمعیت بسیاری را به سوی خود جذب نموده است. سرخرود از جمله شهرهای بسیار زیبا با طبیعتی جنگلی و هم ساحلی توانسته است در چند سال اخیر در میان شهرهای شمالی اعتبار کسب نماید. لازم به ذکر است آنچه که بر قیمت و خرید ویلا در سرخرود تاثیر مستقیمی گذاشته است، نزدیکی و یا دور بودن از دریا می باشد.

آشنایی با موقعیت مکانی شهر سرخرود

سرخرود از جمله شهرهای ساحلی واقع در استان پهناور و همیشه سر سبز مازندران است که دارای مساحتی در حدود 540 هکتار می باشد که از موقعیتی کاملاً توریستی برخوردار است. این شهر بسیار زیبا ما بین دو شهر محمود آباد و فریدون کنار واقع گردیده است که از شمال با دریای خزر و از جنوب به شهر سر سبز آمل منتهی می گردد.

آب هوای شهر ساحلی سرخرود مانند دیگر شهر های ساحلی شمال کشور، از آب و هوایی معتدل در فصل بهار و پاییز و آب و هوایی سرد در زمستان برخوردار است. همچنین در فصول گرم تابستان دارای آب و هوایی بسیار گرم و شرجی است که بسیار طاقت فرسا می باشد.

سرخرود را با سواحل بسیار آرام و دلنشین آن می شناسند. در حقیقت آرامش بخش ترین ساحل در میان سواحل دریای خزر به سرخرود اختصاص دارد. در واقع سرخرود از جمله شهرهای شمالی می باشد که هم با دریا و هم با جنگل ارتباط دارد. برخورداری از مناظر بکر و بسیار سر سبز آن به دلیل گذرگاه رود هراز که بزرگترین رود شمال را تشکیل می دهد که از این ناحیه عبور می کند در ایجاد این طبیعت فوق العاده زیبا بی تاثیر نبوده است.

ساحل زیبای قوها در سرخرود

ساحل زیبای قوها در سرخرود

وجود جاذبه های گردشگری همچون تالاب قو، پلاژهای ساحلی مانند پلاژ ساحلی چاکسر، پلاژ ساحلی قوری، پلاژ ساحلی گلشهر با امکانات تفریحات ساحلی همچون جت اسکی، قایق سواری، اسب سواری در کنار ساحل، وجود رستوران، کافی شاپ و همچنین بازارچه های محلی و … در جذب توریست و گردشگر به این منطقه بسیار تاثیر گذار بوده است.

سرخرود را به لحاظ تقسیم بندی منطقه ای می توان به دو بخش شمالی که نزدیک به نوار ساحلی و بخش جنوبی که نزدیک به جاده می باشد، تقسیم بندی نمود. بخشی که نزدیک به نوار ساحلی دریای خزر قرار گرفته است به لحاظ ساخت و ساز، پیشرفت های قابل توجه ای نموده است. وجود برج، پنت هاوس و آسمان خراش هایی به سبک مدرن و باب روز دنیا، چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. متعاقباً در کنار این سازه های مدرن، امکانات تفریحی و رفاهی مجهز نیز توانسته است افراد بسیاری را برای خرید ویلا و آپارتمان در این شهر به سمت خود جذب نماید.

بخش جنوبی سرخرود نیز که نزدیک به جاده و نزدیک به اطراف حاشیه شهری قرار گرفته است،  بیشتر اهالی بومی آن منطقه را در خود جای داده است که به لحاظ ساخت و ساز ویلا و آپارتمان از رشد بسیار خوبی برخوردار می باشد.

جهت خرید ویلا در سرخرود با توجه به میزان بودجه و همچنین توجه به امکانات ویلا، می توان یکی از دو منطقه شمالی و جنوبی سرخرود را انتخاب نمود. بخش شمالی با داشتن برج ها و آسمان خراش های بسیار زیبا از قیمت هایی به مراتب بالاتر از بخش جنوبی شهر ساخته شده اند به گونه ای که برای خرید ویلا در سرخرود در منطقه شمالی و نزدیک به خط ساحلی می بایست در حدود 60 میلیون تومان برای هر متر مربع سرمایه گذاری نمود.

خرید ویلا در سرخرود- آرامش بخش ترین ساحل دریای خزر

پیش از این ذکر گردید که شهر توریستی سرخرود به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است. موقعیت شمالی این منطقه که در نزدیکی سواحل دریای خزر قرار گرفته است به لحاظ برخورداری از امکانات رفاهی، از شهرک سازی های مدرن با فضا سازی شهری که مطابق با اصول مهندسی و معماری روز دنیا می باشند، ساخته شده است که از پیشرفت بسیار خوبی هم برخوردار بوده و سرمایه گذاری در آن می تواند برای سال های آتی، بسیار سودآور باشد.

مثلاً پنت هاوس های شکیل و مطابق با باب روز دنیا در کناره خط ساحلی دریا ساخته شده اند. متراژ پنت هاوس هایی که در سرخرود ساخته شده است از 700 الی 800 متر شروع شده و گاهاً به بالای 1000 الی 1500 متر نیز می رسد. در نتیجه هزینه که برای آن سرمایه گذاری می گردد بسیار گران قیمت خواهد بود.

از مهمترین مناطق جهت خرید ویلا در سرخرود، خط دریا سرخرود می باشد.

در واقع خط دریا به نوار ساحلی گفته می شود که با چشم اندازی رو به دریای خزر، لحظات بسیار نابی را برای ساکنین خود رقم زده است. در حقیقت بهترین منطقه جهت سرمایه گذاری که می تواند در مدت زمان بسیار کم، زود بازده باشد، خرید ویلا در خط ساحلی سرخرود آن هم در بخش شمالی منطقه که در فاصله بسیار نزدیک از دریا قرار دارد، می باشد. در حقیقت خط دریای سرخرود دارای بهترین و زیباترین محوطه ها، خیابان ها و فضا سازی شهری که با بهترین و به روز ترین متدهای نظام مهندسی دنیا ساخته و پرداخته شده، تشکیل گردیده است.

در خصوص خط ساحلی سرخرود می توان گفت که از سه جاده اصلی با نام های بوستان، گلستان و بهارستان تشکیل شده است که هر سه جاده منتهی به ساحل دریای خزر می گردند. همچنین هر یک از آن ها به دو بخش غربی و شرقی تقسیم بندی می گردند. باید بیان نمود که وجود ویلاهایی که در دو خیابان بوستان و گلستان که در نزدیکی خط دریا ساخته شده اند، بسیار گران قیمت می باشند.

 علاوه بر این سه جاده اصلی که ذکر گردید خیابانی بسیار زیبا و مدرن به نام خیابان گلشهر در حال ساخت و ساز می باشد که با هدف طراحی و ساخت بزرگترین خیابانی که از جاده اصلی سرخرود آغاز و به سواحل دریای خزر منتهی می گردد، تشکیل و ساخته شده است. متعاقباً ویلاهایی هم که در این خیابان ساخته شده اند، به لحاظ رنج قیمتی، بسیار گران می باشند.

خیابان ناهارخوران نیز یکی دیگر از خیابان اصلی واقع در خط دریای سرخرود می باشد. این خیابان نیز از سازه های مهندسی مدرن و بسیار لوکس و منحصر به فرد تشکیل شده است. در حقیت باید بیان نمود که خط دریای سرخرود به پایتخت برج های ساحلی در ایران مشهور شده است، چرا که به دلیل مزین شدن خیابان های آن با ویلاهای مدرن، پنت هاوس و برج هایی در حدود 20 الی 30 طبقه چشم اندازی بی نظیر به شهر زیبای سرخرود بخشیده است.

همچنین می توان بیان نمود که در این منطقه علاوه بر ساخت و ساز ویلا چه به صورت برج، آپارتمان و یا ویلای مستقل، شهرک سازی هایی مطابق با روز دنیا نیز صورت گرفته است. یکی از مهمترین شهرک های واقع در سرخرود، شهرک خانه دریا می باشد که از محیطی بسیار دنج، زیبا و خوش نقشه در نوار ساحلی دریا شکیل شده ست.

اگر قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ویلا در سرخرود آن هم در حاشیه نوار ساحلی این شهر دلنشین را داشته باشید، این اطمینان در آینده به شما داده می شود که سرمایه گذاریتان بسیار پر سود و کاملاً اطمینان بخش خواهد بود. یکی از دلایل اصلی سرمایه گذاری پر سود از طریق خرید ویلا در سرخرود آن است که تمامی آپارتمان ها، برج ها و حتی ویلاهای این منطقه دارای سند تک برگ می باشند. برخورداری از موقعیت ساحلی و هم جنگلی، وجود برج های مدرن با معماری منحصر به فرد در کنار استفاده از بهترین مصالح و تجهیزات روز دنیا، نوید رشد و پیشرفت قابل توجهی در سالهای آتی را برای خریداران خود می دهد.

سرخرود

سرخرود

آشنایی با بخش های شمالی و جنوبی سرخرود

شهرهای شمالی کشور از دو مزیت منحصر به فرد در میان سایر شهرهای کشور برخوردار می باشند. از جمله این مزیت ها در کنار آب و هوایی بکر و معتدل، نزدیکی به خط ساحلی دریا و برخورداری از طبیعت سر سبز و جنگلی این منطقه از کشور می باشد که توانسته است هر ساله جمعیت مشتاق بسیاری را برای خرید ویلا به سوی خود جلب نماید.

شهر سرخرود از جمله شهرهای شمالی کشور است که هم از موقعیت ساحلی و هم جنگلی برخوردار می باشد. وجود سه شهرک ساحلی، شهرک جنگلی و شهرک های معمولی در سرخرود که از امکانات قابل توجهی برخوردار می باشند، نمونه ای از آنها می باشند. همچنین در مسیر جاده آمل به سمت سرخرود ( آمل در فاصله نزدیک و در بخش جنوبی سرخرود واقع گردیده است)، روستاهای بکر و بسیار زیبایی خود نمایی می کنند که اکثراً اهالی بومی خود منطقه سرخرود، جمعیت آن را تشکیل می دهند. اما در همین بافت روستایی، بسیاری از مردم غیر بومی زندگی می کنند که به دلیل قرار گرفتن زمین در بافت بومی منطقه و همچنین به دلیل دور بودن از خط ساحلی دریا به لحاظ پایین بودن قیمت، اقدام به ساخت و ساز ویلا در آن منطقه نموده اند.

در واقع یکی از مهمترین دلایل ساخت و ساز ویلا در بافت روستایی سرخرود، گذشته از طبیعت بسیار قشنگ و زیبا، قیمت بسیار مناسب آن نسبت به قیمت ویلا ساحلی در این شهر شمالی می باشد. از نکات بسیار مهم که در هنگام خرید ویلا در سرخرود آن هم بافت روستایی باید بدان توجه نمود، برخورداری ویلا از انشعابات آب، گاز، برق و تلفن می باشد. همچنین توجه به داشتن ویلا به سند تک برگ از مهمترین نکات خرید ویلا در بافت روستایی سرخرود می باشد.

بخش شمالی سرخرود هم که در فاصله کمتری از خط ساحلی دریا قرار گرفته است، علاوه بر امکانات مجهز و پیشرفته شهری، دارای ویلاهای لوکس، مدرن که مطابق با متد معماری روز دنیا ساخته شده اند، می باشد. همچنین شهرک های برند و لوکس، برج های رو به ساحل دریا در کنار آپارتمان های شکیل و بسیار زیبا، منظره ای بسیار قشنگ به بخش شمالی شهر سرخرود بخشیده است. از این رو در صورتیکه قصد خرید ویلا در سرخرود آن هم در بخش شمالی این منطقه را داشته باشید، باید هزینه بسیار بالایی جهت سرمایه گذاری کنار بگذارید.

ساحل بسیار آرام سرخرود

همچنین از جمله ویلاهای لوکس و مدرن که در بخش شمالی سرخرود ساخته شده است، برج های ساحلی سرخرود می باشد. برج های ساحلی یکی از بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری از طریق خرید ویلا در شمال کشور می باشد. چشم اندازهای بسیار خاص و منحصر به فرد در کنار استفاده از بهترین مصالح روز دنیا با معماری مدرن می تواند امکان یک سرمایه گذاری بسیار عالی را با خرید برج ساحلی، مهیا نماید. اما آنچه که باید در هنگام خرید برج ساحلی در سرخرود مد نظر قرار گرفته شود، قیمت بسیار بالای برج های ساحلی  می باشد.

همچنین علاوه بر آنکه سرخرود دارای ساحل آرام و بسیار دلپذیری دارد از جنگل های سر سبز و بسیار زیبایی هم تشکیل شده است. ویلاهای جنگلی یکی از متنوع ترین با چشم اندازهای بسیار خاص و منحصر به فرد می باشند. ویلاهای جنگلی در شهر سرخرود واقع در شهرک تهران نشین این منطقه واقع گردیده اند.

در خلاصه مطالب باید اذعان نمود که از مهمترین نقاط سرخرود که مناسب جهت خرید ویلایی ارزان قیمت و مناسب می باشد، بخش جنوبی شهر می باشد. بخش جنوبی شهر سرخرود که فاصله نزدیکی با شهرستان آمل دارد، دارای روستاهای متعددی می باشد که از قیمت بسیار مناسب و ارزان تری نسبت به دیگر بخش های شهر سرخرود می باشد. علت ارزان قیمت بودن ویلا در منطقه جنوبی سرخرود، دور بودن از خط ساحلی دریا، قرار گرفتن در بافت بومی می باشد. همچنین به دلیل آنکه به لحاظ برخورداری از امکانات شهری از رشد و پیشرفت چندان مساعدی نسبت به بخش شمالی سرخرود نمی باشد، قیمت خرید ویلا در بخش جنوبی سرخرود به مراتب ارزان تر و مناسب تر از سایر بخش های دیگر آن می باشد.

خرید ویلا شهرکی در سرخرود

همانطور که مطلع می باشید یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری، خرید ملک و مستغلات می باشد. در صورتی که قصد خرید ویلا در شمال را داشته باشید، بهترین گزینه خرید ویلا شهرکی در شمال می باشد. علت اصلی خرید ویلا شهرکی در شمال :

  • برخورداری از امنیت بسیار بالا به دلیل داشتن نگهبانان بیست و چهار ساعته می باشد.
  • برخورداری از انشعابات آب، برق، گاز و تلفن
  • برخورداری از نظم و انضباط شهری در کوچه و خیابان های شهرک
  • اطمینان کافی و دقیق از کیفیت زمین و نوع مصالح به کار رفته در معماری سازه
  • برخورداری از قیمت مناسب خرید ویلا در شهرک
  • داشتن محوطه های سر سبز، تمیز با امکانات رفاهی و مجهز برای تمامی اهالی شهرک

همانطور که بیان گردید جهت خرید ویلا در سرخرود با گزینه های متعددی روبرو خواهید بود. ویلاهایی با نمای رو به جنگل، ویلاهایی با ویو رو به ساحل دریا و همچنین ویلاهایی که در شهرک های معتبر و برند ساخته شده اند، نمونه ای از خرید ویلا در شهر زیبای سرخرود می باشند.

ساخت و ساز ویلا به صورت شهرک سازی در سرخرود متعدد و رو به افزایش می باشد. ساخت و ساز شهرک های نوساز در کنار شهرک های قدیمی در چند سال اخیر توانسته است رقابت های تنگاتنگی را در این منطقه به وجود آورد. شهرک هایی همچون شهرک خانه دریا، شهرک مهندسین، شهرک ساحلی رویان، شهرک های مربوط به وزارتخانه های دولتی همچون شهرک وزارت دفاع، شهرک وزارت ارشاد و … نمونه ای از شهرک سازی در داخل سرخرود می باشند.

از جمله ویلاهای شهرک مانند که در سرخرود ساخته شده است، شهرک خانه دریا می باشد. شهرک خانه دریا، در زمره شهرک های برند و معتبر با قدمتی چندین ساله می باشد که در حد فاصله بین سرخرود تا محمود آباد می باشد که توسط بهترین مهندسین و معماران سازه ساخته و پرداخته شده است. مساحت تقریبی شهرک خانه دریا بالغ بر 250 هکتار می باشد که جزء محبوب ترین، لوکس ترین و مجهز ترین شهرک های حال حاضر در مازندران می باشد. اگر چه ساخت شهرک خانه دریا به اواسط دهه 50 شمسی باز می گردد اما معماری آن مطابق با معماری روز دنیا و از بهترین مصالح می باشد.

شهرک خانه دریا

اگر قصد خرید ویلا در شهرک خانه دریا واقع در سرخرود را داشته باشید، باید بدانید که مساحت ویلاهای موجود در این شهرک کمتر از 600 متر نمی باشد. با توجه به دوری و یا قرار گرفتن ویلا در نزدیکی خط ساحلی دریا، قیمت ها متفاوت می باشد. قیمت خرید ویلا در شهرک خانه دریا با توجه به موقعیت قرار گرفتن ویلا در نزدیکی خط ساحلی دریا، مساحت و متراژ ویلا و همچنین میزان برخورداری ویلا از امکانات و تجهیزات مناسب و … متفاوت می باشد. البته در شهرک خانه دریا، ویلا به صورت آپارتمانی و همچنین ویلاهایی به شکل مستقل هم به چشم می خورد. شنیده ها حاکی از آن دارد که متوسط قیمت خرید ویلا در شهرک خانه دریا از حدود 9 میلیارد تومان شروع می شود و گاهاً با توجه به متراژ ویلا، برخورداری از امکانات ویلا و همچنین نوع مصالح و معماری به کار رفته در ساخت ویلا، حتی تا 100 میلیارد تومان هم برآورد شده است.

در کل باید بیان نمود که خرید ویلا در سرخرود می تواند از اتفاقات بسیار خوب برای زندگی کردن و هم سرمایه گذاری در آینده ای نه چندان دور باشد.

فروش ویلا در سرخرود

مناطق توریستی محدودی در شمال ایران و استان مازندران وجود دارند، یکی از مناطق توریستی  واقع در مرکز مازندران سرخرود است، به دلیل موقعیت مکانی ایده آل یکی از فرصت های سرمایه گذاری در استان مازندران محسوب می شود، برای رسیدن به سرخرود می توانید از طریق جاده هراز و یا جاده فیروزکوه سفر کنید، البته جاده چالوس راه سومی است که فاصله آن نسبت به دو مسیر دیگر برای افرادی که از تهران سفر می کنند طولانی تر است. برای رفتن به سرخرود پس از رسیدن به آمل از طریق جاده هراز به سمت محمود آباد و سپس سرخرود در سمت شرق حرکت می کنید، افرادی که از طریق جاده فیروزکوه به شمال سفر می کنند پس از رسیدن به قائم شهر، به سمت بابل و بابلسر حرکت کرده و سپس در مسیر غرب به سرخرود خواهیم رسید، سرخرود در فاصله نزدیکی از شهرهای فریدونکنار، آمل و بابل قرار دارد لذا با چند دقیقه رانندگی می توانید از امکانات این شهرها نیز استفاده کنید، شما می توانید با خریدن یه سرپناه در این شهر زندگی در یک شهر کوچک زیبای توریستی توام با آرامش را تجربه کنید.

این شهرستان به دلیل موقعیت مناسبی که دارد و جمعیت کم ساکن در آن یک شهر خلوت و آرام محسوب می شود، ویلاهای موجود در این منطقه در فاصله چند صد متری دریا آرامش خاصی را برای شما به همراه دارد. انواع ویلاهای زیبا با امکانات متعدد و متناسب با بودجه های مختلف را می توانید در اینجا خریداری کنید، علاوه بر سرخرود برای  ویلای ساحلی می توانید به نور و نوشهر نیز مراجعه کنید، برای خرید و فروش ویلا در نور، نوشهر و سایر شهرها با مشاوران پارس مسکن تماس بگیرید، پارس مسکن دارای بزرگترین بانک اطلاعاتی انواع ویلاهای ساحلی، جنگلی، دوبلکس، مدرن، شخصی ساز، شهرکی و استخردار مجموعه ای از بهترین پیشنهادات را برای شما در نظر می گیرد، برای خرید ویلا در شمال ابتدا با مشاوران املاک پارس مسکن مشورت کنید، انواع ویلاهای با شرایط مناسب، امکانات فوق العاده و شرایط خرید مطلوب را از ما دریافت کنید.