پارس مسکن
5/5 - (1 امتیاز)

ویلا نما مدرن در چمستان با 1000 متر زمین

ویلا نما مدرن با امکانات عالی و هوشمند

ویلایی که درست و مهندسی ساخته شده باشه از دور که نگاش میکنیم نشون میده که چقدر خوب و اصولی ساخته شده است و این مورد باعث جذابیت و بهتر شدن ویلا می شود و هر بیننده ای رو به خودش جذب می کند، ویلایی که در این فایل قراره به شما معرفی کنیم یکی از ویلاهای خوب و به روز در سمت چمستان می باشد، این ویلا کاملا مهندسی ساخته شده است و از تمام مراحل ساخت این ویلا فیلم مو جود می باشد.

در حال حاضر ما شاهد این هستیم که ویلاهای مدرن نسبت به ویلاهای کلاسیک طرفدارهای بیشتری دارد، این مدل ویلاها با سادگی و حساسیتی که در نقشه وجود دارد طرحی های در ظاهر ساده ولی زیبا و دلبرا خلق می کند، از آنجایی که هیچ پیچیدگی ندارد از این رو اگر جایی درست پیاده سازی نشو به چشم می آید از این رو ویلاهای مدرن در حال حاضر متقاضی بیشتری نسبت به ویلاهای کلاسیک دارد.

در سال های اخیر ما شاهد این بودیم که سبک ویلاسازی بیشتر به سمت ویلاهای مدرن کشیده شود، چمستان هم به عنوان یکی از شهرهای خوب استان از این موضوع فاصله نگرفته و در آن بیشتر ویلاهایی که در حال حاضر ساخته می شود به صورت نما مدرن می باشد پس یکی از شهرهای خوب و به قیمت برای خرید ویلا در شمال خرید ویلا در چمستان می باشد.

طراحی زیبا با نمای مدرن و رنگبندی عالی 

یکی از ویژگی های خوب ویلاهای مدرن قرار دادن اجزای خانه یا ویلا در جاهای مناسی می باشد یه جورایی چون ما در این ویلاها زاویه و قوسهای ویلاهای کلاسیک رو نداریم خیلی راحت می توانیم اجزای ویلا را در جاهای مناسب قرار دهیم، در این ویلا هم ما جانمایی اتاق خواب ها، نمای زیبا و استفاده از بهترین متریال رو داریم، سازنده این ویلا همانند سایر ویلاهای لاکچری از تمام مراحل ساخت این ویلا فیلم دارد و شما با خیال راحت می توانید اقدام به خرید این ویلا بکنید. 

داشتن تمام مدارکات حقوقی از موراد خوب این ویلا می باشد، سند تک برگه عرصه و اعیان، پروانه ساخت و پایان کار، بدون اوقاف از مواردی می باشد که باید به آن دقت کرد، همچنین تمام انشعابات در آن نصب شده و در کنار همه این امتیازات یک چاه آب هم در ویلا قرار دارد.

استخر داخلی با بهترین تجهیزات

داشتن 1000 متر زمین دست شما را برای ساخت یه ویلا لوکس و حیاط سازی عالی باز می گذارد از این رو شما می توانید هر طرحی که در ذهن شماست را پیدا کنید، سازنده این ویلا یکی از بهترین سازنده های م نطقه می باشد و از نظر سلیقه در سطح خیلی بالایی قرار دارد، از این رو از نظر حیاط سازی این ویلا واقعا عالی ساخته شده است.

طبقه اول یا همکف این ویلا یک سالن خیلی بزرگ که تقریبا 170 متر می باشد به همراه آشپزخانه عالی با کابینت های AGT ترک و شیرآلات درجه یک ، در گوشه این سالن یک اتاق خواب مستر قرار دارد همچنین در این طبقه ما یه سرویس بهداشتی عمومی که شامل دستشویی فرنگی و ایرانی به همراه دوش آب سرد و گرم داریم. در کنار همه این موارد ما استخر سرپوشیده با بهترین امکانات را در طبقه یک این ویلا داریم که شامل استخر ،جکوزی می باشد و تمام امکانات روز یک استخر عالی را دارد.

طبقه دوم با لابی بزرگ و پنجره های قدی بزرگ و عالی اوج خوش سلیقگی سازنده را به رخ میکشد، تابلوهای استفاده شده در این قسمت، لوستر های بلند و زیبا، پنجره های قدی بزرگ که باعث نورگیری به فضای لابی میشوند، همگی از المان های مهم این طبقه هستند، در این طبقه ما یه آشپزخانه کوچیک هم داریم، در این طبقه ما 3 اتاق خواب مستر به همراه یه سرویس بهداشتی عمومی نیز داریم همچنین ابزار سرگرمی شامل میز بیلیارد و فوتبال دستی هم ما در این طبقه داریم.

اگه راه پله ها را ادامه دهیم و وارد طبقه سوم شویم با یه روف زیبا و عالی به همراه میز و صندلی برای نشستن مواجه خواهیم شد.

همه چیز در خصوص این ویلا براحتی قابل گفتن نیست به همین منظور در قالب یک ویدیو کامل تمامی قسمت ها را مورد بررسی قرار می دهیم پس حتما ویدیو انتهای این فایل را ببینید.

اما از امکانات اصلی این ویلا میتوان به استخر مکانیزه، خواب های مستر و کلوزت بزرگ، با ویو بی نظیر جنگل، آشپزخانه فول امکانات، و … اشاره کرد.

حتما پیشنهاد میکنیم از ویدیو این ویلا لاکچری با ویو عالی دیدن کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا به شما بهترین گزینه ها را معرفی کنیم .