پارس مسکن
Rate this post

3 قلو تمام هوشمند با 350 متر زمین

توضیحات ملک

ویلا 3 قلو چسبیده به جنگل با نمای فوق العاده

داشتن خلاقیت و خلق یک اثر منحصر به فرد در هر زمینه باعث پیشرفت می شود ، ویلایی که قصد معرفی آنرا داریم یکی از ویلاهای خاص و زیبا در منطقه جنگلی چمستان می باشد 3 ویلا یک شکل و یک تیپ با خصوصایت مشابه در کنار هم ، که هر بیننده ای را مجذوب خود خواهد کرد. 

مطمنا اسم چمستان حداق یکبار به گوشتان خورده، اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید یکی از گزینه های خوب از لحاظ ویو و منطقه و همچنین نوع ساخت می باشد.

نما زیبا و مدرن با رنگ بندی عالی 

یکی از نقاط قوت و خوب این ویلا نما زیبای آن و جانمایی عالی اتاق ها و … می باشد، استفاده از بهترین متریال از لحاظ کیفیت و زیبایی از ویژگی های خوب این ویلا می باشد در ضمن از تمام مراحل ساخت این ویلا فیلم کامل موجود می باشد و با خیال راحت می توانید از نظر ساخت و استحکام به قطعیت برسید.

نکته مهمی که در این ویلا باید به آن توجه کرد کامل بودن مدارکات آن می باشد، سند تک برگه عرصه و اعیان، پروانه ساخت و پایان کار، بدون اوقاف از مواردی می باشد که باید به آن دقت کرد، همچنین تمام انشعابات در آن نصب شده و در کنار همه این امتیازات یک چاه آب هم در ویلا قرار دارد.

استخر چهار فصل و کلی امکانات دیگر

وارد حیاط ویلا که می شویم با یه فضای زیبا و دلربا مواجه می شویم حیاط سازی فوق العاده  با گل های زینتی و گران قیمت که در گوشه آن یک استخر روباز با کلی امکانات قرار دارد، استخر ویلا مجهز به تصفیه آب و همچنین آب سرد و گرم می باشد.

طبقه اول یا همکف این ویلا یک سالن خیلی بزرگ که تقریبا 70 متر می باشد به همراه آشپزخانه مدرن با کابینت های AGT ترک و شیرآلات قهرمان، در گوشه این سالن یک اتاق خواب مستر قرار دارد همچنین در این طبقه ما یه سرویس بهداشتی عمومی که شامل دستشویی فرنگی و ایرانی به همراه دوش آب سرد و گرم داریم.

طبقه دوم با لابی بزرگ و پنجره های قدی بزرگ و عالی اوج خوش سلیقگی سازنده را به رخ میکشد، تابلوهای استفاده شده در این قسمت، لوستر های بلند و زیبا، پنجره های قدی بزرگ که باعث نورگیری به فضای لابی میشوند، همگی از المان های مهم این طبقه هستند، در این طبقه ما یه آشپزخانه کوچیک هم داریم، در این طبقه ما 3 اتاق خواب مستر به همراه یه سرویس بهداشتی عمومی نیز داریم.

اگه راه پله ها را ادامه دهیم و وارد طبقه سوم شویم با یه روف زیبا و عالی به همراه یه شاه نشین جذاب و دلبرا مواجه خواهیم شد.

همه چیز در خصوص این ویلا براحتی قابل گفتن نیست به همین منظور در قالب یک ویدیو کامل تمامی قسمت ها را مورد بررسی قرار می دهیم پس حتما ویدیو انتهای این فایل را ببینید.

اما از امکانات اصلی این ویلا میتوان به استخر مکانیزه، خواب های مستر و کلوزت بزرگ، با ویو بی نظیر جنگل، آشپزخانه فول امکانات، و … اشاره کرد.

حتما پیشنهاد میکنیم از ویدیو این ویلا نما مدرن 3 قلو دیدن کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر به دنبال خرید ویلا در چمستان هستید حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا به شما بهترین گزینه ها را معرفی کنیم .