مزیت های ویلا در کنار ساحل

چرا باید در کنار ساحل ویلا بخریم؟

همانطور که مشخص می باشد ویلا ساحلی به ویلاهایی گفته می شود که در نزدیکی دریا و فاصله خیلی کم با دریا ساخته شود به طوری که شما چشم انداز کامل از دریا داشته باشید، معمولا ویلاهایی که در نزدیک ساحل ساخته می شوند خیلی زیبا و لاکچری می باشند، و همچنین متراژهای زمین نیز در ویلاهای ساحلی معمولا زیاد می باشد در سال های اخیر شهرک های ساحلی زیادی در حوزه دریای خزر ساخته شده با متراژ زمین کمتر که مناسب برای هر نوع بودجه ای می باشد.

خرید ویلا در کنار ساحل چه مزیت هایی دارد؟

ویلا های سمت ساحل نسبت به ویلاهای جنگلی در استان مازندران مزیت های بیشتری دارند البته اینم بگیم که قیمت های ویلا ساحلی نیز بیشتر می باشد، زندگی در نزدیکی دریا و استفاده کردن از ساحل زیبا دریای خزر و قدم زدن در این سواحل و نفس کشیدن یه حس خیلی خوب و آرامش ناب رو خدمت شما ارمغان می آورد، معمولا ویلاهای ساحلی با طرح های خیلی خاص و شیک ساخته می شود، که علاوه بر ساخت زیبا و طراحی عالی یه ویو و چشم انداز خیلی خوب هم خدمت شما ارائه می دهد. نکته مثبت دیگری که در مورد خرید ویلا ساحلی می توانیم به آن اشاره کنیم نزدیکی ویلاهای ساحلی به امکانات شهری می باشد. نزدیک بودن به شهر، امکانات تفریحی موجود در شهر، مراکز خرید و درمانی و …. باعث می شود که شما هم از زیبایی های ساحل دریا و آرامش موجود در آن لذت ببرید وهم اینکه از امکانات رفاهی برای یه زندگی خوب دور نباشید، از دیگر مزیتی که می توانیم به آن اشاره کنیم مسیر دسترسی به ویلاهای ساحلی می باشد زیرا اکثر ویلاهای ساحلی به جاده های اصلی دسترسی دارند و نزدیک این جاده ها می باشند و همچنین در فصول سر سال هم مسیر دسترسی به این ویلاها نسبت به ویلاهای جنگلی خیلی راحت می باشد.

اگر بخواهیم از دید سرمایه گذاری به خرید ویلا نگاه کنیم افزایش قیمت در ویلاهای ساحلی نسبت به ویلاهای جنگلی بیشتر می باشد و در نتیجه از نظر اقتصادی هم خرید ویلا ساحلی به صرفه تر و هوشمندانه تر می باشد، به داین دلیل که شما با خرید ویلا در نزدیکی ساحل همیشه به امکانات رفاهی شهر دسترسی دارید و علاوه بریه زندگی بدون دغدغه و آرام از بهترین آب و هوا در منطقه شمال نیز بهرمند خواهید شد.

خرید ویلا در شمال و یا سرمایه گذاری در این حوزه فقط به خرید ویلایا سرمایه گذاری در نوارساحلی ختم نمی شود. شما با مشورت با یه مشاور خوب و مورد اعتماد می توانید بهترین انتخاب هم در حوزه تفریحی و هم سرمایه گذاری بهترین انتخاب را داشته باشید .

آپارتمان های ساحلی شمال

خیلی از ما دلمون میخاد یه ویلا نزدیک ساحل داشته باشیم ولی با توجه افزایش قیمت ها خرید ویلا ساحلی برای خیلی از ماها به یه آرزو تبدیل شده اما در سال های اخیر آپارتمان های خیلی زیادی در نزدیکی ساحل ساخته شده که به خوبی می توانیم از آب و هوای پاک نزدیک ساحل، از منظر زیبای دریا و از امکانات رفاهی بهرمند شویم و از همه مهمتر قیمت یه واحد آپارتمانی خیلی مناسب می باشد.

آپارتمان های نزدیک ساحل از لحاظ امکانات رفاهی نسبت به ویلاهای ساحلی چیزی کمتر ندارند حتی در بعضی از موارد نسبت به ویلا ساحلی مزیت های بیشتری دارد، در سال های اخیر شهرک های ساحلی زیادی در اطراف ساحل ساخته شده است که در این شهرک هم ویلا مستقل موجود می باشد و هم آپارتمان ، در نتیجه برای هر رنج قیمتی مناسب می باشد.

مهمترین ویژگی مثبت این شهرک ها بحث امنیت در آن می باشد، این شهرک ها به علت حضور نگهبانی 24 ساعته از امنیت خیلی زیادی برخوردار می باشد، و شما با خیال راحت می توانید ویلا خود را ترک کنید و برای کسانی که در این ویلا ها یا آپارتمان ها همیشه سکونت ندارند بسیار مناسب می باشد.

معایب ویلا های ساحلی

در کنار مزیت های که در مورد ویلاهای ساحلی گفته شده یه سری معایب هم این ویلاها دارند که در ادامه به آن ها پرداخته خواهد شد.

  1. اولین عیبی که می توان به ویلاهای ساحلی وارد کرد رطوبت بالای نزدیک ساحل می باشد در نتیجه ویلاهای نزدیک ساحل به مراقبت و تعمیرات بیشتری ناشی از رطوبت نیاز دارد.
  2. دومین عیب مربوط به شرجی بودن زیاد هوا نزدیک ساحل در فصل های گرم سال می باشد، بنابریان در فصل های گرم سال شما باید در داخل ویلا خود حتما از کولر های اسپلیت استفاده کنید تا از عرق کردن زیاد در امان باشید.
  3. ازآنجای که خاک نزدیک ساحل نسبت به خاک های جنگلی کیفیت خوبی برای پرورش گیاهان ندارد و آب های زیرزمینی نزدیک ساحل شور می باشد نمی توانید گیاهانی که دوست دارید را پرورش دهید و اگر طرفدار گل و گیاه هستید ویلا ساحلی به شما پیشنهاد نمی شود.
  4. نکته منفی دیگری که می توانیم به آن اشاره کنیم قیمت های بالا ویلاهای ساحلی می باشد، به دلیل نزدیک بودن به مراکز شهری قیمت این ویلا نسبت به ویلاهای جنگلی خیلی بیشتر می باشد، پس اگر قصد خرید ویلا در نزدیکی دریا را دارید باید هزینه بیشتری صرف کنید.

اگر قصد خرید ویلا در شمال کشور و بخصوص استان مازندران را دارید باید اول از همه درنظر بگیرید که در چه نواحی قصد خرید ویلا را دارید و با توجه به سلیقه و روحیات خود باید انتخاب کنید، در این فایل سعی کردیم در مورد مزایا و معایب ویلاهای ساحلی به طور مختصر توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه دهیم و شما رو بیشتر آگاه کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید، تیم بزرگ پارس مسکن با کادری مجرب همواره تمام تلاش خود را می کند تا به شما عزیزان برای بهترین انتخاب کمک کند و همواره در کنار شما خواهد بود تا انتخاب درست تری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ