پارس مسکن
5/5 - (77 امتیاز)

ویلا ساحلی

خرید ویلا ساحلی در شمال
معرفی ویلا ساحلی با مناسب ترین قیمت در بهترین مناطق مازندران

خرید ویلا ساحلی

نما ظاهری ویلا

منطقه : دریاسر 

متراژ زمین : 610

زیربنا :450 

مدارکات  : تکمیل

امکانات : فول

موقعیت : ساحلی

10,000,000,000 تومان

شهر : محمودآباد

متراژ زمین : 409

زیربنا : 300

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 4

موقعیت : عالی

8,500,000,000 تومان

نما ظاهری ویلا

شهر : محمودآباد 

متراژ زمین : 400

زیربنا :200 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 3

موقعیت : شهرکی

6,000,000,000 تومان

خرید ویلا ساحلی در شمال

منطقه : حربده

متراژ زمین : 370

زیربنا : 340 

مدارکات  : تکمیل

امکانات : فول

موقعیت : شهرکی

7,000,000,000 تومان

ویلا ساحلی

شهر : محمودآباد 

متراژ زمین : 300

زیربنا :350 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 4

موقعیت : شهرکی

6,000,000,000 تومان

شهر : محمودآباد

متراژ زمین : 370

زیربنا : 320 

انشعابات  : نصب 

اتاق خواب : 3

موقعیت : ساحلی

7,000,000,000 تومان

خرید ویلا با ساحل اختصاصی در شمال

خرید ویلا با ساحل اختصاصی

منطقه : عالی

متراژ زمین : 424

زیربنا : 500 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب : 5

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا چسبیده به ساحل دریا

منطقه : ساحلی

متراژ زمین : 400

زیربنا :370 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 4

موقعیت : عالی

خرید ویلا با ساحل خصوصی

شهر : نوشهر

متراژ زمین : 264

زیربنا :328 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 4

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا ساحلی کنار دریا

منطقه : بابلسر 

متراژ زمین : 340

زیربنا : 300 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب : 4

موقعیت : عالی

قیمت : لطفا تماس بگیرید

منطقه : ساحلی

متراژ زمین : 300

زیربنا : 200 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 1399

موقعیت : شهرکی

قیمت : به روز می باشد

منطقه : صفائیه 

متراژ زمین : 256

زیربنا : 350 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب : 4

موقعیت : عالی

قیمت : لطفا تماس بگیرید

ویدیو های ویلا ساحلی در شمال

ویلا استخردار در منطقه برند و ساحلی

شهر : محمودآباد 

متراژ زمین : 220

زیربنا : 350

مدارکات  : کامل

سال ساخت : 1399

امکانات : عالی

1,500,000,000 پیش پرداخت مابقی اقساط

ویلا نیم پیلوت استخردار

شهر : محمودآباد

متراژ زمین : 210

زیربنا : 170

مدارکات  : کامل

فول امکانات

موقعیت : شهرکی

قیمت : 2,100,000,000 تومان

خرید ویلا ساحلی 

خرید ویلا ساحلی در شمال برای بسیاری از افراد به دلایل مختلف و متنوعی به عنوان یک آرزو خواهد بود. بسیاری نیز برای خرید این آرزوی دیرینه بسیار تلاش می کنند و برای خرید نمونه ای از این ویلا ها اقدام خواهند کرد. نمونه های متنوعی از انواع ویلا ها را می توانیم در مناطق و شهر های شمال ایران مشاهده و خریداری کنیم. در نظر داشته باشید شما ممکن است تنها یک بار برای خرید ویلا در شمال اقدام نمایید، به همین دلیل نهایت دقت و سلیقه خود را باید به خرج دهید و در نهایت بهترین نمونه را انتخاب و خریداری نمایید. یکی از این نمونه ویلا ها که می توانیم برای خرید آن اقدام کنیم، ویلای ساحلی است. امروزه افراد برای خرید ویلا ساحلی در شمال بسیار مشتاق هستند و به همین دلیل نیز شهر هایی که دارای ساحل می باشند را انتخاب می کنند. در این مقاله قصد داریم مزایای خرید این نمونه از ویلا ها، خرید و بررسی از طریق سایت های اینترنتی معتبر، قیمت این نمونه از ویلاهای پرمخاطب، شهر های دارای ساحل های زیبا و هر آن چه که باید در این زمینه بدانید را در اختیارتان قرار دهیم. در انتها نیز می توانید با در نظر داشتن این موارد و موارد مختلف دیگر برای خرید ویلا در شمال اقدام نموده و بهترین نمونه ویلا را خریداری کنید.

همه چیز درباره خرید ویلا ساحلی در شمال ایران که باید آن را بدانید

برای خرید هر محصول کوچکی باید اطلاعاتی در زمینه همان محصول را دریافت نمایید و بعد بررسی های مختلف بهترین گزینه از نمونه های مختلف را خریداری نمایید. در این حالت هزینه ای را که برای خرید این محصول خرج خواهید نمود، برای شما هدر نخواهد رفت و از خرید خود نیز خوشحال خواهید بود. امروزه هزینه همه محصول ها افزایش یافته است، به همین دلیل افراد برای خرید هر محصولی، هر چند کوچک، ابتدا اطلاعاتی را دریافت خواهند نمود و بعد از بررسی های متعدد می توانید بهترین نمونه را خریداری کنید. در زمینه خرید ویلا ساحلی در شمال نیز این موضوع صادق است و می توانید برای خرید این نمونه ویلا ها همه اطلاعات را دریافت نموده و سپس برای خرید اقدام نمایید. در این زمان همه موارد را در نظر خواهید گرفت و بهترین نمونه را انتخاب و خریداری خواهید نمود. این محصول قطعا دارای هزینه ای بالا خواهد بود و شما باید در زمان خرید همه موارد مهم را در نظر داشته باشید و سپس برای خرید اقدام کنید. به همین دلیل همه چیز درباره خرید ویلا ساحلی در شمال ایران و در نقاط مختلف شمال ایران که باید بدانید را بررسی نموده و با در نظر داشتن این موارد برای خرید اقدام کنید.

مزایای خرید ویلا ساحلی در شمال ایران چیست؟

تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که چرا بسیاری از افراد به ویلاهای ساحلی و انواع مختلف آن علاقه مند هستند؟ این سوال را باید قبل از خرید از خود بپرسید و دلیل خرید و علاقه خود به این نمونه از ویلا ها را مشخص نمایید. در این حالت خوب می دانید که برای چه دلیلی قرار است خانه و یا ویلا تهیه کنید و خوب خواهید دانست که باید به چه ویژگی هایی دقت نمایید تا بهترین نمونه ویلا را خریداری کنید. قصد ها و دلایل خرید ویلا ساحلی در شمال ایران در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. در این حالت تنها با بررسی اینترنتی و جست و جو در سایت های متنوع که درباره آنها صحبت خواهیم نمود، می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. یکی از دلایل خرید این ویلا ها مزایای متعدد آن است. از مزایای خرید ویلا ساحلی در شمال ایران موارد زیر را می توانیم بیان کنیم:

ویلا در نوشهر شهرک ساحلی

ویلا در نوشهر شهرک ساحلی – پارس مسکن

 1. ویلاهای ساحلی در مکانی آرامش بخش و زیبا قرار دارند.
 2. دسترسی این نمونه ویلا ها به شهر و منطق مهم شهری مانند بیمارستان ها و … آسان می باشد.
 3. این نمونه از ویلا ها در کنار دریا واقع شده اند.
 4. این ویلا ها معمولا برای افرادی که علاقه مند به دریا هستند مناسب تر هستند.
 5. برای فروش این نمونه از ویلا ها می توانید سود بسیاری را دریافت نمایید.
 6. برای سرمایه گذاری این ویلا ها گزینه های سوددهی هستند می توانیم از این نمونه ها به عنوان گزینه مناسب یاد کنیم.

با توجه به این مزایا و با توجه به علاقه شخصی خود می توانید برای خرید ویلا ساحلی در شمال اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که مزایای هر ویلا با توجه به علایق و نیاز های شخص با فرد دیگر تفاوت دارد. شما نیز می توانید با در نظر داشتن این موارد و این مزایا برای خرید تصمیم گیری نمایید.

نکات مهم در زمان خرید ویلا ساحلی در شمال

در زمان خرید ویلا ساحلی در شمال ایران بهتر است موارد متعددی را بررسی نمایید و به نکات مهمی در زمان خرید دقت کنید. این نکات مهم نسبی هستند و با توجه به حساسیت های فرد تعریف می شوند. در حالت کلی یک سری از نکات مهم را می توانیم عنوان کنیم تا در زمان خرید ویلا این موارد را بررسی نموده و بهترین گزینه را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید. از نکات مهم می توانیم موارد زیر را عنوان کنیم:

 1. به متراژ دقیق زمینه و بنا دقت نمایید و این متراژ را با میزان نوشته شده در سند تطبیق دهید.
 2. بهتر است ویلای انتخاب شده دارای سند قانونی و معتبر باشد.
 3. ویلای مورد نظر و آپشن های موجود را بررسی کنید تا بعد از خرید آسوده و راحت باشید.
 4. در صورت خرید ویلا برای سوددهی و سرمایه گذاری بهتر است به مکان قرار گیری ویلا نیز توجه نمایید.
 5. بهتر است ویلا در داخل شهر واقع شده باشد، تا دارای امنیت باشد.
 6. بهتر است ویلا را از جهت داشتن دوربین و یا نداشتن دوربین مداربسته بررسی نمایید.

با توجه به این موارد و موارد متعدد دیگر می توانید برای خرید ویلا ساحلی در شمال ایران اقدام نمایید. همچنین با توجه به این نکات می توانید سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید.

ویلا ساحلی با استخر در نوشهر

ویلا ساحلی با استخر در نوشهر – پارس مسکن

نکات مهم داخل ویلا برای خرید که باید آن را بررسی کنیم

برای آن که بتوانید بهترین نمونه ویلا را خریداری کنید. نکاتی را در ظاهر و باطن آن باید پیدا نمایید و بعد از بررسی این نکات برای خرید پا پیش بگذارید. نکاتی که به غیر از موارد قانونی و ظاهری باید به آن ها توجه نمایید موارد مهم و اساسی زیر است:

 1. دسترسی اطراف ویلا به سوپرمارکت، بیمارستان، پمپ بنزین و .. را بررسی نمایید.
 2. داشتن و یا نداشت استخر در خود ویلا را مورد بررسی قرار دهید.
 3. سالم بودن و قابل استفاده بودن قیمت های مختلف مانند شیر های آب و … را بررسی نمایید.
 4. قیمت ویلا با خدمات، محل قرار گیری ویلا، آپشن های موجود، متراژ ویلا و … همخوانی داشته باشد.
 5. دارای پارکینگ و محل اختصاصی قرار گیری ماشین باشد.
 6. دارای ساحل اختصاصی و تمیز باشد.

با در نظر داشتن این ویژگی ها و ویژگی های دیگر می توانید برای خرید انواع ویلا ها اقدام کنید و بهترین نمونه را تهیه نمایید. در این حالت هر زمان که مایل باشید با خانواده خود و دوستانتان می توانید به ویلای خود بروید و لحظات جذابی را در آن جا سپری کنید.

یکی از موارد مهم برای خرید ویلا ساحلی در شمال، موقعیت مکانی ویلا است. ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که کدام شهر شمالی کشور ما ساحل بهتری دارد. زیبایی و آرامش ساحل بعضی از شهرها نسبت به موارد دیگر بسیار بیشتر است. بعضی از شهرهای شمال که در مجاورت دریا هستند مکان های تفریحی و توریستی بسیار زیادی دارند. در ایام مختلف سال نه تنها مسافران ایرانی بلکه گردشگران خارجی نیز به آنجا سفر می کنند. بنابراین ویلا سازی در این شهر ها بسیار پر رونق تر از جاهای دیگر است. جنگل های سرسبز، ساحل زیبا و طبیعت بکر باعث شده است که افراد زیادی برای دیدن این زیبایی ها و به دست آوردن آرامش، به آنجا سفر کنند.

برای خرید ویلا در شمال نباید عجله کنید و موارد مهم برای خرید ویلا ساحلی در شمال را رعایت کنید تا بتوانید خریدی مناسب انجام دهید. هنگام خرید ویلا باید مشخص کنید که آیا ویلای خریداری شده برای گذراندن اوقات فراغت می باشد یا برای زندگی کردن. مسلما هنگام خرید ویلای ساحلی برای زندگی باید موارد بیشتری مورد بررسی قرار گیرد. چون موضوعات بیشتری وجود دارد که ما در طول روز با آنها روبرو هستیم. اگر ویلای ساحلی را برای کسب و کار و تجارت خریداری می کنید باید به موقعیت مکانی و باز فروش ویلا در آن منطقه توجه داشته باشید. ویلاهای که در مناطق پرتقاضا می باشند می توانند سودآوری خوبی برای صاحبان خود داشته باشند.

مصالح استفاده شده در ساخت ویلا ساحلی

یکی از موارد مهم برای خرید ویلا ساحلی در شمال توجه به متریال و مصالح استفاده شده در ساخت ویلا می باشد. دقت کنید که استانداردها به خوبی رعایت شده باشند تا در طول مدت استفاده از آن مشکلی پیش نیاید. خانه های شمال کشور به دلیل آب و هوای مرطوب و بارندگی های مکرر باید به خوبی عایق بندی شوند. باید در ساخت ویلا از مصالح مقاوم در مقابل این نوع آب و هوا استفاده شود. نمای خارجی ویلای ساحلی نیز از جمله موارد مهم خرید ویلا ساحلی می باشد. البته شکل و ظاهر بیرونی ویلا کاملا سلیقه ای می باشد. اما دقت کنید که تا حد امکان ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد. اگر ویلا ظاهری مشتری پسند داشته باشد در صورت تغییر شرایط و قصد فروش  به راحتی میتوانید آن را بفروشید. زاویه تابش نور به پنجره ها، منظره ای که از داخل ویلا قابل رویت است و بسیاری موارد دیگر در شکل و ظاهر ویلا و بالا و پایین شدن قیمت آن تاثیرگذار می باشد.

قیمت ویلا ساحلی در شمال نسبت به دیگر ویلا ها

یکی از مواردی که افراد در زمان خرید به آن توجه می کنند، قیمت ویلا است. قیمت ویلا های متنوع مانند ویلای ساحلی، ویلا جنگلی، سوییت، ویلا داخل شهر و … با یک دیگر متفاوت است و هر کدام در گروه خود نیز دارای بازه قیمتی متنوعی با توجه به ویژگی های موجود است. در این حالت بسیاری از افراد با توجه به بودجه موجود می توانند برای خرید انواع ویلا ها اقدام کنند. توجه داشته باشید که قیمت ویلای ساحلی در شمال به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت ویلا ساحلی در شمال نسبت به دیگر نمونه ویلاهای موجود بیشتر است و تنها دلیل این ماجرا دسترسی بالای این نمونه از ویلا ها و ویژگی بارز آن ها یعنی قرار گرفتن در کنار دریا است. به همین منظور قیمت های بسیار بیشتری از این نمونه ویلا ها را نسبت به ویلاهای هم تراز موجود می توانیم مشاهده کنیم. شهر های شمالی همگی دارای دریا و ساحل نیستند، با توجه به این موضوع که افراد زیادی به ساحل علاقه مند هستند و مایلند ساعاتی را در ساحل به سر ببرند، برای خرید ویلای ساحلی اقدام خواهند کرد.

قیمت ویلا ساحلی در شمال ایران به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که عنوان کردیم قیمت های متنوعی از انواع ویلاها را می توانیم در بازار فروش ملک در شمال ایران مشاهده نماییم. به همین دلیل افراد با هر میزان بودجه ای که دارند می توانند برای خرید اقدام نموده و یک ویلای زیبا و ساحلی داشته باشند. قیمت ویلا ساحلی در شمال به موارد مختلفی بستگی دارد، قیمت ویلاها به موارد زیر بستگی دارد:

 1. متراژ ویلای خریداری شده
 2. سال ساخت ویلای مورد نظر
 3. آپشن های موجود برای خانه مانند داشتن پارکینگ، حیاط، باربیکیو، بالکن و …
 4. داشتن سند و یا داشتن قولنامه
 5. امنیت و دسترسی ویلا به مکان های مهم
 6. شهر مورد نظر برای خرید ویلا
 7. داشتن و یا عدم وجود استخر اختصاصی
 8. داشتن و یا نداشتن ساحل اختصاصی

با توجه به این موارد می توانیم قیمت های متنوعی از یک ویلای ساحلی را در شهر های شمالی ایران که دارای دریا هستند، مشاهده نماییم. شما تنها می توانید با توجه به نیاز خود برای خرید نمونه ای از این ویلا ها از طریق سایت های مختلف اینترنتی مربوط به مشاورین املاک برتر اقدام نمایید و یا می توانید از مشاورین همان سایت ها به صورت حضوری درخواست مشاوره در این زمینه را داشته باشید.

خرید ویلا ساحلی در شمال به دلایل مختلف

ممکن است برای دلایل مختلفی برای خرید ویلای ساحلی در شمال اقدام کنید. برخی از افراد تنها به دلیل علاقه خود به داشتن ویلا برای خرید انواع ویلا ها اقدام می کنند، برخی برای آب و هوای زیبا، طبیعت بکر و سرسبز شمالی و برخی دیگر برای داشتن مکانی برای استراحت در شمال ایران در مدت سفر خود، برخی دیگر برای سلامت روح و جسم خود، برخی برای تفریح به مناطق مختلف شمالی، برای سفر با عزیزان و دوستان و آشنایان خود، برخی برای زندگی در مدت طولانی، ادامه تحصیل در دانشگاه های شهر های متنوع شمالی، برخی برای سرمایه گذاری مطمئن و … برای خرید انواع ویلاها ساحلی اقدام خواهند کرد. شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، علایقتان، برای سرمایه گذاری و دلایل متنوع دیگر برای خرید نمونه ای از این ویلا ها با توجه به ویژگی ها و مواردی که عنوان نمودیم، اقدام کنید. قطعا می توانید بهترین نمونه را خریداری و نتایج مثبتی را دریافت کنید. در نظر داشته باشید نه تنها این نمونه از ویلا ها بلکه انواع ویلاهای دیگر را می توانید با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

بعد از خرید ویلا ساحلی در شمال باید به چه مواردی دقت نمایید؟

بعد از آن که خرید خود را نهایی نمودید، قطعا می توانید از این ویلا استفاده نموده و از لحظات موجود لذت ببرید. در نظر داشته باشید امنیت شما در زمان استفاده از این مکان بسیار مهم است و به همین دلیل باید بعد خرید ویلا ساحلی در شمال ایران مواردی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به مدت طولانی از این ویلا استفاده نموده و خاطرات خوشی را در کنار عزیزانتان تجربه نمایید. از مهم ترین عوامل و مواردی که بعد از خرید این نمونه ویلا ها باید به آن توجه نمایید، داشتن حصار های اطمینان و دوربین های مداربسته است تا امنیت شما و ویلایتان در صورت حضور شما و عدم حضور شما تامین گردد. دومین نکته استفاده از لوله های آب و بررسی سلامت آن ها است. در این حالت می توانید برای تعمیرات ابتدایی اقدام نموده و بعد از سالم بودن ویلا برای استفاده آن و یا هر استفاده دیگر اقدام نمایید. در نظر داشته باشید باید سالم بودن و یا خراب بودن هر موردی در ویلا را قبل از خرید بررسی نمایید و بعد از آن برای خرید اقدام کنید.

شهر های شمالی منتخب برای خرید ویلای ساحلی

قطعا برای آن که بتوانید بهترین ویلا را خریداری کنید، ابتدا باید بدانید در کدام منطقه و چه شهری از شمال ایران قصد خرید دارید. در این حالت می توانید نصف راه را برای خرید بپیمایید و بعد از بررسی عناوین گفته شده بهترین نمونه ویلا را داشته باشید. قطعا شهر های شمالی به یکدیگر پیوسته هستند و نزدیک به یکدیگر قرار دارند، اما در نظر داشته باشید که تمامی این شهر ها کنار دریا واقع نشده اند و چند کیلومتری را باید بپیمایید تا به ساحل برسید. به همین دلیل شهر هایی که در کنار دریا واقع هستند و دارای ویلاهای ساحلی هستند، قیمت های متنوعی از ویلا را می توانیم در آن ها مشاهده نماییم. از شهر های منتخب شمالی برای خرید ویلا می توانیم به رامسر، عباس آباد، تنکابن، نوشهر، نور، محمودآباد، بابلسر، جویبار، ساری، بهشهر و … را نام ببریم. شما با توجه به موقعیت جغرافیایی مورد نیاز خود می توانید برای خرید نمونه ای از این ویلا ها اقدام کنید. در نظر داشته باشید قیمت قابل پرداخت برای ویلا در هر شهر با شهر دیگر و همینطور هر منطقه با منطقه دیگر متفاوت خواهد بود.

بررسی و خرید ویلا ساحلی در شمال به صورت اینترنتی

شما برای آن که بتوانید قبل از خرید اطلاعاتی در زمینه ملک مورد نظر دریافت کنید، می توانید از طریق بررسی اینترنتی و از سایت های منتخب و معتبر اقدام نمایید. در این حالت می توانید اطلاعات کامل و کافی و حتی عکس های داخل و خارج ویلا را در این سایت ها بررسی نمایید و بعد از بررسی موارد متعدد برای خرید اقدام کنید. قطعا شما با توجه به نیاز خود و با توجه به حساسیت های خود به گزینه هایی که برای شما مهم است دقت خواهید نمود. از دیگر مواردی که می توانید در سایت های معتبر و متنوع موجود در این زمینه بررسی نمایید، قیمت ویلا ساحلی در شمال است. می توانید نمونه ویلاهای متنوع با قیمت های مختلفی را در این سایت ها بازدید نموده و بعد از بازدید حضوری برای نهایی نمودن قرارداد و خرید اقدام کنید. در این حالت می توانیم به شما هشدار دهیم که از بهترین مشاورین املاک و دارای بهترین مشاور استفاده نمایید. همچنین به اعتبار سایت نیز توجه داشته باشید. در این حالت می توانید بهترین نمونه ویلا را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

ویلا ساحلی از چه امکاناتی برخوردار است؟

از آنجایی که ساحل دریاهای مازندران در محیط های شهری و چسبیده به شهر می باشند در نتیجه از نظر امکانات رفاهی در بهترین منطقه قرار دارند و نزدیک به تمام امکانات رفاهی می باشند

خرید ویلا ساحلی در مازندران

خرید ویلا ساحلی همواره با ارزش و سودآور است به این دلیل که اگر زمانی قصد فروش آن را داشته باشید، خیلی سریع و راحت به فروش میرسد چون نسبت به محدوده های دیگر، تعداد متقاضیان خرید بالاتری دارد و سریعتر به نقدینگی تبدیل می شود.

هنگام خرید ویلا در مازندران حتما وضعیت لوله کشی آب ویلا را بررسی کنید و حدالامکان چاه بتونی نباشد، همچنین فاضلاب ویلا به دریا نریزد و مهمتر اینکه در کوچه ای که ویلا در آن قرار دارد حداقل امکان عبور ۲ ماشین به راحتی از کنار یکدیگر فراهم باشد، چون اکثر ماشین ها برای عدم پرداخت عوارض خودرو، برای ورود به دریا در کوچه پس کوچه های منتهی به دریا پارک می کنند.

با توجه به آمار بدست آمده، اکثر گردشگران و مسافران  استان مازندران را برای گردش، سرمایه گذاری انتخاب میکنند، ساخت و ساز  و خرید و فروش ویلا در استان مازندران بسیار پر رونق است و دلیل اینکه بیشتر خریداران، داشتن ویلا در مازندران و شهرهای توریستی آن را مورد توجه قرار میدهند، داشتن سواحل زیبا، جنگل های سرسبز و انبوه و زیاد بودن مناطق گردشگری و اماکن توریستی و تفریحی و وجود سه شاهراه اصلی مهم به این استان می باشد.

امنیت ویلا ساحلی 

همانطور که در ابتدای مطلب هم گفتیم تمامی ویلاهای ساحلی در نزدیکی شهر ساخته می شوند و لذا از امنیت بالاتری نسبت به ویلاهای دور از شهر برخوردارند. همچنین لازم به ذکر است که ویلاهای ساحلی  که به صورت مستقل و یا مجموعه های شهرک مانند ساخته می شوند، علاوه بر وجود سیستم های حفاظتی، نگهبان های شخصی شهرک و کوچه نیز دارند که به صورت پیوسته و 24 ساعته مشغول نگهبانی از این ویلاها می باشند. باید اضافه کرد که در مجموعه های شهرکی و مستقل ساحلی، دوربین های مداربسته مجهز و گیت های ورود و خروج کنترلی ریموت نیز تعبیه می شود. لذا با توجه به دلایل ذکر شده، ویلاهای ساحلی از لحاظ امنیتی هیچ کم و کاستی ندارند.

ویلا ساحلی شهرکی 

از آنجایی که قیمت زمین در کنار ساحل تقریبا بالا می باشد از این رو افراد خیلی زیادی قدرت خرید این زمین ها را دارند که بخواهند برای خودشان ویلا مستقل بسازند از این در این مناطق بیشتر ویلاها به صورت شهرکی ساخته می شود، که این حالت هم باعث افزایش افمنیت ویلاهای ساحلی می شود و هم باعث کمتر شدن قیمت ویلا می باشد اگر به دنبال ویلا شهرکی هستید یکی از بهترین گزینه ها ویلاهای نزدیک دریا می باشد و شهرک های خیلی برندی در کنار ساحل ساخته شده اند.

فصل مناسب برای خرید ویلا ساحلی

پر واضح است که ساحل دریا در هر فصلی از سال طراوت و زیبایی منحصر به فردی دارد. در فصل بهار سرشار از شور و شوق زندگی و طراوت است، در فصل گرم تابستان، هوای خنک و مطبوع ساحل همراه با آبتنی در دریا وصف ناپذیر است، در فصل پاییز با همه ی زیبایی های بی نظیرش و در زمستان با بارش باران و برف در کنار دریا، حقیقتا زیبایی و جاذبه خاصی دارد و باعث جلای روح آدمی می شود.

امروزه بسیاری از هموطنان با هدف تغییر سبک زندگی خود و یا سرمایه گذاری  به سمت ویلادار شدن  روی می آورند. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که چنانچه در زمان نامناسبی اقدام به خرید ویلا ساحلی نمایید قطعا امتیازات بسیاری را از دست خواهید داد و چه بسا در این معامله متحمل ضرر و زیان هایی خواهید شد.

گاهی ممکن است معامله ویلا در فصل زمستان رونق بسیاری داشته باشد و گزینه های زیادی را با بهترین قیمت ها برای خرید پیدا کنید، گاهی نیز ممکن است شرایط دیگری پیش آید که بازار خرید و فروش ویلا  در فصل تابستان پر سود باشد، لذا هدف از ذکر این موارد این است که برای کسانی که قصد خرید ویلا را دارند و حتی کسانی که می خواهند ویلای خود را بفروشند، انعطاف پذیری در فصل بسیار حائز اهمیت است و لازمه داشتن یک معامله عالی، انتخاب بهترین فصل برای معامله و خرید می باشد.

خرید ویلا ساحلی در محمودآباد

وقتی از جاده هراز به سمت مازندران می آیید اولین شهر ساحلی، محمودآباد می باشد که تقریبا 20 کیلومتر بعد از شهرستان آمل قرار دارد همچنین این شهرستان علاوه بر ساحل دریای خزر یکی از شهرهای سرسبز و زیبا می باشد و شامل جنگل های زیادی در اطراف شهر می باشد و همه ساله مسافران زیادی رو به سمت خود می کشاند و خیلی ها دلشون میخاد که در این شهرستان یه ویلا خوب داشته باشند، ضمنا شهرستان محمودآباد از اولین شهرهای استان می باشد که ویلاسازی در آن استارت خورده و ویلا شهرکی زیادی در این شهرستان ساخته شده و از آنجایی که نسبت به پایتخت فاصله کمتری دارد در مقابل شهرهای ساحلی دیگر پس در نتیجه مورد توجه خیلی ها می باشد، اگر شما قصد داشن ویلا را داشته باشید خرید ویلا در محمودآباد به دلیل قدمت زیاد ویلاسازی و شهرک های برندی که دارد یکی از بهترین گزینه ها می باشد، و همچنین اگر بخواهیم از نظر قیمتی با سایر شهرهای ساحلی مقایسه کنیم ویلا در محمودآباد از قیمت کمتری برخوردار می باشد و آن هم به علت گسترده بودن ویلاسازی می باشد.

از آنجای این شهرستان در نوار ساحلی قرار دارد بیشتر ویلاها و شهرک ها در کنار دریا ساخته می شود و برای کسانی که علاقمند به دریا می باشند گزینه بسیار خوبی می باشد، نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد اقساطی بودن ویلاها در این منطقه می باشد و کسانی که به دنبال ویلا اقساطی هستند می توانند در این شهرستان به دنبال ویلا باشند، مورد بعدی سند و جواز ساخت و نصب انشعابات می باشد که یکی از مهمترین مسائل می باشد که در این شهرستان شما تمام ویلاهایی که مدنظر دارید انشعابات آن نصب شده و دارای پروانه ساخت و پایان کار می باشد. 

خرید ویلا ساحلی در غرب مازندران

وقتی از سمت جاده چالوس قصد سفر به شمال و مازندران را داشته باشید اولین شهرهایی که با آن مواجه خواهید چالوس، نوشهر ، تنکابن و رامسر می باشد این شهرها در بحث ویلا سازی خیلی خیلی پیشرفت خوبی داشتند و ویلاهایی که در این شهرها ساخته می شوند واقعا در دسته ویلاهای لوکس قرار می گیرند این مناطق به علت لوکیشن خوبی که دارند همواره مورد پسند همه بوده است قرار گرفتن این شهرها در بین جنگل و دریا باعث شده که خیلی ها دلشان بخاد در این مناطق ویلا داشته باشند، شما خیلی راحت می توانید ویلاهای لوکس و لاکچری در بهترین شهرک ها را در این مناطق پیدا کنید اما یه مشکل اساسی وجود دارد که باعث می شود خیلی ها نتوانند در این مناطق ویلا خریداری کنند و آن هم قیمت بالای ویلاها می باشد به طوری که ویلاهای ساحلی در این مناطق از 15 میلیارد به بالا شروع خواهد شد، اگر از نظر مالی مشکلی ندارید و به دنبال مکانی عالی و زیبا برای خرید ویلا ساحلی هستید در غرب مازندران گزینه های بسیار خوبی برای خرید ویلا وجود دارد. 

خرید ویلا ساحلی در بابلسر

ساحل دریای خزر از شرق استان مازندران و از شهر بهشهر شروع می شود و تا رامسر ادامه دارد در بالا به این نکته اشاره کردیم که اگر از سمت جاده هراز قصد سفر به شمال را داشته باشیم بهترین گزینه برای خرید ویلا ساحلی شهر محمودآباد می باشد ، اگر از سمت جاده چالوس بخواهیم به مازندران بیایم بهترین گزینه برای خرید ویلا غرب استان می باشد ولی اگر از سمت شرق استان یا جاده فیروزکوه به سمت مازندران میایم بهترین گزینه برای خرید ویلا ساحلی شهرهای ساری، بابلسر ، فریدونکنار و سرخرود می باشد، در این میان بابلسر و سرخرود از جمله شهرهایی هستند که در امر ویلاسازی و شهرک های ویلایی قدمت خیلی بیشتری نسبت به بقیه دارند و برای خرید ویلا ساحلی گزینه های بسیاری زیادی پیش روی شما قرار خواهند داد، از این اگر از سمت شرق استان و جاده فیروزکوه به سمت مازندران می آیید بهترین گزینه برای خرید ویلا ساحلی شهرهای بابلسر و سرخرود می باشد.

انتخاب یک مشاور املاک مناسب برای انتخاب بهترین ویلاهای ساحلی

شما برای داشتن ویلا ساحلی نیاز به یک مشاور مورد اعتماد و آگاه از منطقه دارید تا بهترین انتخاب را داشته باشید به طوری که این مشاور به تمام موراد حقوقی و ساختمانی و منطقه آشنایی کامل داشته باشد و بهترین گزینه ها را به شما معرفی کند، پس اگر قصد انتخاب ویلا ساحلی را داشته حتما در انتخاب مشاور تمام دقت خود را بکنید زیرا مشاور خوب شما را به یک انتخاب خوب و مناسب می رساند.

مشاور املاک پارس مسکن با سابقه چند ساله در حوزه خرید و فروش ویلا با هدف راحتی شما عزیزان بستری مناسب و عالی برای تعامل و همکاری با شما عزیزانی که قصد خرید ویلا را دارید فراهم کرده و در همه ساعات شبانه روز پاسخگو سوالات شما در زمینه های مختلف مربوط به ویلا چه ساحلی، جنگلی ، شهرکی و … می باشد، این املاک با داشتن کارمندانی کاربلد و آشنا به منطقه و همچنین با داشتن وبسایتی جامع و ارائه خدمات مشاوره جهت انجام خریدی بهتر و با اطمینان بیشتر در خدمت شما عزیزان می‌باشد، مشاوره املاک پارس مسکن با به همراه داشتن فایلینگ قوی خود سعی دارد مناسب‌ترین گزینه‌‎ها را در انتخاب ویلا به شما ارائه دهد.

مشاوران تیم پارس مسکن همواره تمام تلاش خود را می کند تا به شما عزیزان بهترین گزینه ها را از جهت قیمت، امنیت، امکانات رفاهی، لوکیشن خوب و …. به شما معرفی کند و شما عزیزان بهترین انتخاب رو داشته باشید.

زمانی که اسم شمال میاد اولین چیزی که به ذهن همه میرسه ساحل دریا خزر و جذابیت های آن می باشد، دسترسی راحت ویلاهای ساحلی ، خرید و فروش راحت ویلاهای ساحلی، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری، نزدیک بودن به امکانات رفاهی و شهری و … از جمله دلایلی برای خرید ویلا ساحلی در شمال.

قیمت هر ویلا چه ساحلی چه غیر ساحلی بسته به لوکیشن، متراژ زمین و بنا، نوع ساخت و امکانات تفریحی داخل ویلا و … قیمت گذاری می شود، اما به طور کلی ویلا ساحلی در شمال نسبت به سایر ویلاهای هم تیپ و هم متراژ خود از قیمت بالاتری برخوردار می باشد یعنی هر چه به دریا نزدیک تر شویم قیمت ویلا گرانتر خواهد بود.

ویلا ساحلی در شمال کشور و مخصوصا مازندران شهرهای زیادی را در بر خواهد گزفت از شرق استان شهر ساری گرفته تا مرکز محمودآباد و از غرب تا رامسر شامل ویلاهای ساحلی و کنار دریا می باشد، اینکه در کجا ویلا ساحلی بخریم تا حدودی به میزان بودجه شما بستگی دارد ولی به طور کلی هر چه به سمت غرب استان می رویم قیمت ویلاهای ساحلی بالاتر خواهد بود.

اینکه ویلا بخریم یا آپارتمان همه چی بستگی به سلیقه و میزان بودجه شما دارد، ویلاهای ساحلی نسبت به آپارتمان های ساحلی قیمت بالاتری خواهند داشت و اینکه کدام رو انتخاب کنید در وهله اول به بودجه شما بستگی خواهد داشت.