خرید ویلا ارزان در شمال چگونه است؟

معرفی عالی ترین ویلا ارزان در شمال و قیمت مناسب در بهترین شهرهای مازندران و شمال کشور با امکانات و قیمت عالی .

خرید ویلا ارزان در محمودآباد

خرید ویلا ارزان با 300 متر زمین

خرید ویلا ارزان با 300 متر زمین

منطقه : عالی

متراژ زمین : 300

زیربنا : 120 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب : 2

موقعیت : جنگلی

قیمت : 1,600,000,000 تومان

فروش ویلا ارزان نیم پیلوت

فروش ویلا ارزان نیم پیلوت

منطقه : برند

متراژ زمین : 200

زیربنا : 130 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 3

موقعیت : جنگلی

قیمت : 1,500,000,000 تومان

فروش ویلا نما سنگ ارزان

فروش ویلا نما سنگ ارزان 2 خوابه

شهر : محمودآباد

متراژ زمین : 200

زیربنا : 120 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 2

موقعیت : عالی

قیمت : 1,550,000,000 تومان

ویلا ارزان همکف شهرکی

ویلا ارزان همکف شهرکی

شهر : محمودآباد

متراژ زمین : 220

زیربنا : 100 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 2

موقعیت : عالی

قیمت : 1,400,000,000 تومان

خرید ویلا ارزان در چمستان

خرید ویلا ارزان 2 خوابه

خرید ویلا ارزان 2 خوابه

منطقه : آپادانا 

متراژ زمین : 200

زیربنا : 120 

مدارکات  : تکمیل

سال ساخت : 1400

موقعیت : جنگلی

1,900,000,000 تومان

فروش ویلا ارزان 3 خوابه

فروش ویلا ارزان 3 خوابه

منطقه : بهدشت 

متراژ زمین : 300

زیربنا : 120 

مدارکات  : کامل

سال ساخت : 1399

موقعیت : جنگلی

2,000,000,000 تومان

فروش ویلا نما سنگ ارزان 2 خوابه

فروش ویلا نما سنگ ارزان 2 خوابه

شهر : چمستان

متراژ زمین : 200

زیربنا : 100 

مدارکات  : کامل

سال ساخت : 1400

موقعیت : عالی

1,200,000,000 تومان

ویلا ارزان شهرکی 2 خوابه

ویلا ارزان شهرکی 2خوابه

منطقه : آپادانا

متراژ زمین : 250

زیربنا : 130 

انشعابات  : نصب 

سال ساخت : 1399

موقعیت : عالی

1,700,000,000 تومان

خرید ویلا ارزان در سرخرود و بابلسر

خرید ویلا ارزان در بابلسر

خرید ویلا ارزان در بابلسر

منطقه : برند 

متراژ زمین : 200

زیربنا : 140 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب : 2

موقعیت : جنگلی

1,700,000,000 تومان

ویلا ارزان سرخرود

ویلا ارزان سرخرود

منطقه : سرخرود

متراژ زمین : 180

زیربنا : 90 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 2

موقعیت : جنگلی

1,200,000,000 تومان

ویلا 2 خوابه ارزان در بابلسر

ویلا 2 خوابه ارزان در بابلسر

شهر : بابلسر

متراژ زمین : 200

زیربنا : 150 

مدارکات  : کامل

اتاق خواب : 3

موقعیت : عالی

1,750,000,000 تومان

خرید ویلا ارزان در سرخرود

خرید ویلا ارزان در سرخرود

منطقه : عالی

متراژ زمین : 200

زیربنا : 90 

انشعابات  : نصب 

اتاق خواب : 2

موقعیت : شهرکی

1,200,000,000 تومان

خرید ویلا ارزان در شمال

واژه ویلا ارزان و قیمت مناسب در شمال به این معنا نیست که ویلا مدنظر دارای کیفیت نامطلوب باشه، هر ویلایی طبق یه سری پارامترها قیمت گذاری می شود از جمله موقعیت مکانی، متراژ زمین و بنای ساخته شده، نوع بنا ساخته شده و امکاناتی که در آن لحاظ شده، دسترسی راحت به امکانات رفاهی و … براساس این موارد یه ویلا قیمت گذاری می شود، یکی از بیشتر موارد خرید و فروش ویلا در استان مازندران ویلاهای ارزان می باشد که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

برای ویلا ارزان و قیمت مناسب در شمال چه چیزهایی باید بررسی شود.

 1. در چه صورت می‌توانیم با اطمینان خاطر ویلا با قیمت ارزان بخریم؟
 2. مزایای ویلا ارزان در شمال
 3. امکانات ویلا ارزان در مازندران
 4. موقعیت مکانی ویلاهای ارزان در شمال
 5. سند ویلا های ارزان در شمال

وقتی صحبت خرید ویلا ارزان میشه به این معنی نیست که ویلا مدنظر دارای کیفیت نامطلوب باشه بلکه هر ویلا طبق یه سری پارامترها قیمت گذاری میشه از جمله موقعیت مکانی، متراژ زمین و بنای ساخته شده، نوع بنا ساخته شده و امکاناتی که در آن لحاظ شده، دسترسی راحت به امکانات رفاهی و … براساس این موارد یه ویلا قیمت گذاری میشه براساس این پارامترها یه ویلا قیمت گذاری می شود، در واقع ویلا قیمت ارزان به این معنی نیست که ویلا مدنظر کیفیت پایینی داشته باشد. در نتیجه نام دیگری که برای این دسته از ویلاها درنظر گرفته می شود خرید ویلا با قیمت مناسب می باشد.

خرید ویلا ارزان در شمال می تواند یک انتخاب ویژه برای آن دسته از افرادی باشد که در فکر یک سرمایه گذاری مطمئن هستند. ممکن است به دلیل شرایط اقتصادی فعلی، تا به حال به طور جدی در مورد سرمایه گذاری برای خرید ویلا در شمال کشور فکر نکرده باشید؛ ممکن است اطلاعات اندکی در این باره داشته باشید و حتی معتقد باشید که باید سرمایه خود را به منابعی غیر از ملک و ویلا اختصاص دهید. اگر اینطور است به شما پیشنهاد می کنیم حتما تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قدم اول یافتن ویلای مناسب و مقرون به صرفه است، برای اینکه اطلاعات خود را راجع به سرمایه‌گذاری در مورد ویلا افزایش دهید و بدانید که با چه مقدار بودجه مالی می توانید این کار را انجام دهید، نیازمند یک مرجع دقیق هستید. در اولین مرحله باید تحقیق و تفحصی در مورد ویلاها داشته باشید؛ نرخ ویلاهای موجود در شمال را بررسی کنید؛ قیمت ها را با هم مقایسه کنید و در نهایت مشخص کنید که دقیقا بودجه اولیه ای که برای این کار در نظر گرفته اید چقدر است.

در مرحله بعدی بایستی انتخاب کنید که علاقه مند به ویلای در مناطق سرسبز هستید یا ویلای در کنار دریا و یا ویلای کوهستانی. در چند سال اخیر ، ویلاهای شهرکی در استان مازندران با بهترین و شیک ترین معماری و دیزاین، این فرصت را فراهم کرده‌ اند تا مشتریان با یک بودجه معقول و مشخص، زیباترین ویلاها را خریداری نمایند. قیمت ویلاهای شمال در موقعیت های نزدیک به دریا نسبتا گران تر از سایر ویلاها است. دلیل آن نیز می تواند نزدیکی به شهر و امنیت بالاتری که دارند، باشد.

برای رسیدن به سود و موفقیت در این راه، نیاز به دانش تخصصی آنچنانی ندارید! همین که اطلاعات چند منبع معتبر را بررسی کنید، عیار کار دستتان می آید. بهترین راهکار برای استعلام قیمت ویلاها جست و جو در بهترین و معتبرترین سایت های خرید و فروش ملک در مازندران یا سایر استان های شمال کشور است. از آنجایی که این مسئله جدیدا بسیار اهمیت یافته و به یک رقابت جدی در بین استان ‌ها و شهرهای شمالی تبدیل شده است، دقت داشته باشید که مقایسه مناسب و درستی را انجام دهید. چرا که قطعاً در این جستجو، با ویلاهای گوناگونی روبرو می شوید که هر کدام امکانات و قیمت منحصر به خود را دارند و باید به طور کامل مورد بررسی قرار گیرند.

در چه صورت می‌توانیم با اطمینان خاطر به برای داشتن ویلا ارزان اقدام کنیم؟

همواره باید در انتخاب ویلا ارزان دقت کافی را داشته باشید و هرگز در خرید ملک، ویلا و… عجله نکنید. چرا که یک اشتباه کوچک هنگام خرید ملک موجب از دست رفتن تمام سرمایه تان می‌شود و در بسیاری از موارد جبران ناپذیر خواهد بود.

هنگام خرید ویلا در شمال نخستین چیزی که باید پیگیری کنید، سند و اثبات مالکیت است و در صورتی که ملک‌ سند نداشت، بایستی از صاحب ملک تعهد کتبی و محضری بگیرید که سندی وجود ندارد و ایشان ملک را به شما فروخته اند و صاحب ملک نباید پس از مدتی برای ویلا با مدارکی که شاید وجود داشته و به شما نشان نداده است، ادعا کند. همچنین صاحب ملک موظف است که از شورای شهر مدرکی دال بر اثبات سند به شما ارائه کند.

نکته مهم دیگر اینکه شما باید به شکل کاملا حرفه‌ای ابعاد ویلا را اندازه گیری نمایید و با پرس و جو از اهالی محل از صحت و سلامت ملک و بی دردسر بودن آن اطلاعات کسب کنید.

مزایای خرید ویلا ارزان در شمال

شما با خرید یک ویلا ، در واقع، مالک ساختمانی می شوید که ارزش زمین آن روز به روز در حال افزایش است، به خصوص در استان مازندران با ساختمان هایی لوکس و مدرن، از هر نظر، شرایط ایده آلی را برای زندگی شما فراهم می‌کند، پس با خرید ویلا در یکی از شهرهای شمالی کشور، شما دو مزیت مهم را کسب می کنید؛ نخست اینکه، ملک شما روز به روز ارزشمندتر می شود و سرمایه اولیه تان چند برابر خواهد شد، دومین مزیت هم این است که سبک زندگی خود را تغییر می دهید و از بودن در این محیط لذت می برید.

از سایر مزایایی که می توانید با سرمایه گذاری در زمینه ویلا ارزان به دست آورید، درآمدزا بودن ساختمان ویلا است، به این صورت که می توانید ویلا را با قیمت مناسبی خریداری کنید و آن را به گردشگران و مسافرانی که به دنبال اجاره ویلا برای چند روز یا چند هفته هستند، اجاره دهید. از آنجایی که مناطق شمالی کشور همواره جزو پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری بوده ‌اند و تعداد مسافرانی که در تمام فصول سال برای تفریح و گردش به شمال می روند، قابل توجه است. با هر بار اجاره ویلا به گردشگران، منبع درآمد پرسودی برای خود خواهید داشت.

امکانات ویلا ارزان در مازندران

ارزان بودن به این معنی نیست که هیچ امکاناتی نداشته باشه و از اتمام امکانات رفاهی دور باشد ویلاها در مازندران بسته به لوکیشن و منطقه ای قرار دارند و نوع ساخت قیمت گذاری می شود انواع ویلاهایی که در شمال ساخته می شود به صورت فلت، نیم پیلوت، دوبلکس و … می باشد که به ترتیب قیمت ها هم باهم متفاوت می باشد. ویلا ها به این صورت قیمت گذاری می شوند که هزینه زمین+ هزینه ساخت و سود برای سازنده، اینکه زمین مربوطه در کجای شمال باشد قیمت ها متفاوت خواهد بود، اینکه همکف ساخته باشه یا دوبلکس قیمت ها متفاوت می باشد.

پارس مسکن در هر صورت به شما عزیزان کمک خواهد کرد که بهترین و مناسب ترین انتخاب چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ لوکیشن و ساخت داشته باشید.

موقعیت مکانی ویلاهای ارزان در شمال

وقتی قرار در شمال سرمایه گذاری کنیم باید به این نکته توجه کنیم که در کدام شهر قصد ویلا بخریم ، دوست داریم ویلا مدنظرمون در غرب استان باشد یا شرق استان؟ یکی از گزینه های تعیین کننده قیمت معمولا فاصله شهر مدنظر با پایتخت می باشد. در خود شهر مدنظر هم ویلاها بسته به لوکیشنی که دارند از نظر قیمتی متفاوت می باشند.

سند ویلا های ارزان در شمال

یکی از اصلی ترین مواردی که در مورد ویلا باید به آن توجه شود سند دار بودن یا نبودن ویلا می باشد ، برخی از ویلاها یا اصلا سندی ندارند یا مشکل دار می باشد. این موارد حتما باید از طریق اداره مربوطه بررسی شود تا در آینده خدای نکرده باعث مشکل نشود. در شمال معمولا سندها یا به صورت رسمی و محضری می باشد که کاملا قابل قبول بوده یا به صورت شورایی بوده و به تاییده نماینده دولت در شورا و دهیاری روستا رسیده است.

ویلا در شمال با پول کم

یکی از مواردی خیلی از مشتریان به دنبال آن هستند انتخاب ویلا با پول کم می باشد اما اگر بخواهیم واقعیت را خدمت شما عرض کنیم در شرایط الان با افزایش هزینه های ساخت و زمین واقعا پیدا کردن یه ویلا خوب زیر 700 میلیون شدنی نیست، واژه کم شاید برای یه سری افراد از 700 یا 800 میلیون شروع شود ولی برای یه سری افراد از 2 یا 3 میلیارد، پیدا کردن ویلا در شمال اول بستگی به سلیقه شما و در مرحله بعد به بودجه شما بستگی دارد، هیچوقت گول تبلبغات های موجود در سایت های نامعتبر را نخورید و به امید خرید یه ویلا لاکچری با قیمت خیلی پایین این همه راه را برای بازدید حرکت نکنید، شما بعد از اینکه مشخص کردید چه ویلایی می خواهیم باید یه مشاور مورد اعتماد و کاربلد پیدا کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

در کجا ویلا با قیمت ارزان بخریم؟

سوال خیلی مهمی که ذهن خیلی از ماها رو درگیر کرده این است که ما در کدام شهر از شمال ویلا بخریم؟ آیا تفاوتی بین شهر ها وجود دارد؟ باید بگویم بله بین شهرهای استان تفاوت های زیادی هست یه سری از شهرها با توجه به اینکه مناطق بکر و دست نخورده زیادی دارند همانند شهرستان بابل ولی در آن ویلاسازی به شدت پایین می باشد در نتیجه برای شماها کمی سخت می باشد که در محیطی قرار بگیرید که کاملا غریبه هستید، اما قبل از اینکه مشخص کنیم که در کدام شهر یا کجای شمال ویلا بخریم باید علایق و سلیقه خودمان را در نظر بگیریم خیلی از ماها دلمون یه محیط آرام و سرسبز میخاد و یه سری ها دلشون میخاد در یک محیط شهرکی باشند یه سری ها میخان در بین بومی ها باشند، یه سری از دوستان دلشون میخاد نزدیک دریا باشند و … پس در مرحله اول باید این مورد را مشخص کنیم، بعد از این قضیه بحث مالی و بودجه مطرح می شود، یه سری از مناطق شمال واقعا قسمت ویلاها خیلی بالا می باشد و رو این حساب قدرت خرید این ویلاها برای ماها مقدر نباشد در نتیجه خیلی از ماها دنبال انتخاب ویلا ارزان در شمال هستیم در این صورت باید یکمی از خواسته های خودمان را کمتر کنیم، به طور کلی میزان پولی که شما برای ویلا در شمال کنار میگذارید تعیین میکند که در کدام منطقه می توانید ویلا بخرید اما اگر بخواهیم به صورت کلی یه قیمت گذاری بزاریم برای مناطق ویلا ساحلی نسبت به ویلا در سایر مناطق قیمت بالاتری دارد و دلیل آن هم نزدیکی به شهر می باشد، خب شاید کسی حتی توانایی پیدا کردن ویلا در مناطق سرسبز را هم نداشته باشد در این صورت چیکار کند؟ در این سال ها در تمام روستاهای مازندران ویلاسازی انجام می شود در نتیجه شما خیلی راحت با هر میزان بودجه ای می توانید صاحب ویلا شوید در نتیجه ویلاهایی که در روستاهای نزدیک دریا یا مناطق سرسبز قرار دارد قیمت پایین تری از ویلا ساحلی یا ویلا چسبیده به دریا و سایر ویلاها دارد.

سرمایه گذاری در شمال با انتخاب ویلا ارزان

زیبایی موجود در شمال کشور باعث این شده که توجه خیلی از مسافران و گردشگران به این منطقه از ایران بیشتر از سایر نقاط باشد، و خیلی از افراد به گزینه داشتن ویلا در شمال توجه ویژه ای داشته باشند، اما افزایش قیمت ها در این سال ها باعث این شده که خیلی از افراد نتوانند ویلایی که مدنظرشان می باشد را در شمال خریداری کنند از این رو باید به دنبال ویلایی باشند که با قیمت ارزان تر ارائه می شود.

اما آیا می شود به عنوان گزینه سرمایه گذاری ویلا را دید؟ طبق آماری که در این سال ها در شمال کشور موجود می باشد هیچوقت شاهد کاهش قیمت در مورد قیمت ویلاها نبودیم و همواره با سرمایه گذاری در زمینه ویلا شما سود خواهید کرد، کسب سود در شمال صرفا با انتخاب ویلا انجام نمی شود، شما حتی می توانید با خرید زمین و ساخت ویلا به سود خوبی برسید و یا اینکه با پیدا کردن ویلا نیمه ساخته و تکلمیل آن به سود برسید، اگر بخواهیم جمع بندی داشته باشیم این می باشد که شما با سرمایه گذاری در زمینه ویلا یا زمین در شمال چه با قیمت ارزان و چه بالا مطمنا با سوددهی همراه خواهد بود و بهترین سودآوری را خواهد داشت.

خرید ویلا ارزان در چمستان

یکی از شهرهایی که در این سال ها ویلاسازی درآن رونق زیادی داشته شهرستان چمستان بوده، این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد و داشتن مناطق بکر و زیبا یکی از شهرهای پربازدید و مسافر خیز استان می باشد، همچنین نزدیکی ان به پایتخت و جاده هراز باعث پیشرفت این شهرستان در این سال ها بوده، اما آیا ویلا ارزان می توان در این شهرستان پیدا کرد؟ از آنجایی که در تمام روستاهای این شهرستان ویلاسازی انجام می شود و تنوع ساخت و نوع ویلا ها در آن زیاد می باشد در نتیجه شما با هر توان مالی می توانید در این شهرستان صاحب ویلا شوید، در نتیجه اگر به دنبال ویلا ارزان در شمال هستید یکی از گزینه ها این شهرستان می باشد، یکی از اصلی ترین دلایل قیمت مناسب ویلا در این شهرستان برعکس شهرهای دیگر استان که قدمت خیلی زیادی در امر ویلاسازی دارند به طوری که به قبل از انقلاب برمیگردد نوپا بودن این منطقه در امر ویلاسازی می باشد، پس اگر به دنبال ویلا با قیمت ارزان می باشید یکی از گزینه ها ویلا در چمستان می باشد.

خرید ویلا ارزان در حد فاصل بین آمل و محمودآباد

شما وقتی از سمت جاده هراز به سمت شمال حرکت می کنید اولین مقصد شما که ساحلی می باشد محمودآباد است شما برای رسیدن به محمودآباد باید از شهرستان آمل عبور کنید حدفاصل بین آمل و محمودآباد روستاهای زیادی قرار دارد، یکی از معروف ترین مناطق روستای کلوده می باشد که در مرکزیت قرار دارد این رویتا تمام امکانات رفاهی را دارد در نتیجه در این سال ها ویلاسازی در این روستا و اطراف آن رونق زیادی پیدا کرده و شما خیلی راحت می توانید ویلا با قیمت مناسب و ارزان در این منطقه پیدا کنید، این منطقه یه جورایی ما بین جنگل و دریا قرار گرفته و شما با حداکثر 5 دقیقه رانندگی به دریا یا مناطق سرسبز خواهید رسید، یکی دیگر از مزیت ها در این منطقه اقساطی بودن ویلا ها می باشد که سازنده ها خیلی راحت با اقساط بلند مدت کنار می آیند و اگر دنبال ویلا اقساطی در شمال هستید این منطقه گزینه خوبی می باشد.

خرید ویلا ارزان محمودآباد 

یکی از مزیت های شهرستان محمودآباد مناطق مختلف و روستاهای برند این شهرستان می باشد منطقه کلوده یکی از این مناطق می باشد و با توجه به موقعیتی که دارد یه جورایی بین مناطق سرسبز و دریا قرار دارد و شما در کمترین فاصله از جنگل و دریا قرار دارید، در سال های اخیر ویلاسازی در این مناطق بسیار رونق داشته و چون بین جنگل و دریا قرار دارد از قیمت مناسب برخوردار می باشند. برای خرید ویلا ارزان این منطقه بسیار مناسب می باشد و خیلی راحت با هر توان مالی می توانید صاحب ویلا شوید و همچنین به صورت اقساطی پرداخت کنید.

خرید ویلا ارزان روستایی در شمال

منظور از خانه روستایی بیشتر شبیه خانه هایی که در قدیم در روستاها دیده می شده و با متراژ زمین بالا و یک بنای قدیمی می باشد، این تیپ خانه ها یه حس و حال دیگه ای واقعا دارند و آدم رو به چندین سال قبل و دوران بچگی برمیگردونه و همیشه تازگی داشته این خانه ها، خوشبختانه هنوزم هم از این مدل خانه ها در روستاهای شمال پیدا خواهد شد و قیمت بالایی هم ندارند.

همه ماها می دونیم که ارزان بودن بی دلیل نیست وقتی شما دارید پول کمتری پرداخت می کنید نباید انتظار ویلا لاکچری در بهترین نقطه شهر یا روستا را داشته باشید شما بسته به پولی که پرداخت می کنید به شما ویلا معرفی خواهد شد هر چه این پول بیشتر باشد قاعدتا ویلاهای لاکچری تر با امکانات بهتر پیدا خواهید کرد، اما در بالا هم گفتیم که ارزان بودن یک ویلا دلیل برا مشکل دار بودن ویلا نیست یک ویلا با توجه به دلایل متعددی ارازن قیمت گذاری می شود از جمله این دلایل می توان به متراژ زمین و بنا ، امکانات رفاهی موجود در ویلا، منطقه ای که ویلا ساخته شده و … اشاره کرد، در حال حاضر منطقه و لوکیشن برای ساخت ویلا در شمال حرف اول را می زند شما دو ویلا یک تیپ را در نظر بگیرید با یک متراژ زمین و بنا، یک طرح و نما ، به طور کلی کاملا شبیه به هم ولی در مناطق مختلف، این تفاوت در منطقه باعث اختلاف چند میلیاردی دو ویلا خواهد شد، پس از ما به شما نصیحت حتما در انتخاب لوکیشن و منطقه ویلا دقت کنید و برای پیدا کردن ویلا ارزان تر به یک منطقه پرت و دور افتاده نروید که در آینده به مشکل خواهید خورد.

نکته خیلی مهمی که بازهم تاکید می کنیم این می باشد که به طمع خرید ارزان تر به هر مشاور املاکی اعتماد نکنید حتما حتما قبل از معامله ویلا استعلامات مربوطه را بگیرید و از ادارات مرتبط استعلام بگیرید که این ویلا یا ملک مشکل حقوقی یا …. نداشته باشید، شاید شما یک ویلا را با قیمت خیلی پایین تر از قیمت واقعی آن بخرید ولی اگر نسنجیده عمل کنید و عجله کنید در خرید احتمال اینکه سرتان کلاه رود زیاد هست پس حتما در هنگام خرید دقت کنید تا خدای نکرده بعدها به مشکل نخورید.

سخن پایانی

اگر بخواهیم به طور کلی خدمت شما بگیم که ویلا ارزان دقیقا در کدام منطقه قرار دارد کار اشتباهی می باشد، شما در هر منطقه ای از شمال می توانید ویلا ارزان پیدا کنید چه ساحلی باشد و چه جنگلی فقط باید در نظر بگیرید که هر چه ویلا لاکچری تر، لوکس تر و با امکانات بیشتری ارائه شود مطمنا قیمت بالاتری هم دارد از این رو وقتی به دنبال خرید ویلا ارزان در شمال هستید باید سطح توقع خودتان را کمی پایین بیاورید و نباید با بودجه محدود به دنبال ویلا لاکچری و لوکس باشید.

شما قبل از خرید ویلا حتما باید به یه سری مسائل اصلی توجه کنید برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساخت اصولی ویلا
 • داشتن مدارکات حقوقی
 • نصب انشعابات
 • راه های دسترسی و امکانات رفاهی موجود در اطراف ویلا

در این مقاله سعی کردیم مناطقی که به راحتی می توانید ویلا ارزان پیدا کنید را خدمت شما ارائه دادیم ولی برای خرید ویلا ارزان باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • با بودجه نباید به دنبال ویلایی با متراژ بالا باشید
 • ویلا های پیش فروش معمولا قیمت کمتری دارند
 • می توانید ویلاهایی که دارای وام هستند را خریداری کنید
 • ویلاهای چند سال ساخت معمولا ارزان تر خواهند بود
 • ویلاهای شهرکی نسبت به ویلاهای مستقل قیمت کمتری دارند
 • از آنجایی که فاصلی بین شهرهای شمال کشور بسیار کم می باشد شما خیلی راحت می توانید در حومه شهر ویلاهای با قیمت ارازن پیدا کنید.

پارس مسکن معتبر ترین املاک

اختلاف قیمت در مورد ویلاها کاملا طبیعی و منطقی می باشد و مسائل زیادی روی قیمت ویلا در شمال تاثیر گذار می باشد، بسته به نوع منطقه و نوع بنا یک ویلا قیمت گذاری می شود، شما خیلی راحت می توانید با چرخیدن در شمال ویلا موردنظر خود با هر بودجه ای خریداری کنید اما باید این مسئله رو در نظر بگیرید که شما برای یه خرید مناسب یه مشاور خوب و آشنا به منطقه و سازنده ها نیاز دارید تا ویلا بی کیفیت و گران نصیبتان نشود، پارس مسکن قدمتی ده ساله در منطقه محمودآباد، چمستان ، سرخرود و بابلسر و غرب استان دارد و نسبت به این مناطق اشنایی کامل دارد همچنین با داشتن پروانه کسب و کار از اتحادیه مربوطه یک خرید امن را برای شما رقم خواهد زد، ما در پارس مسکن هموراه تلاش میکنیم تا شما عزیزان بهترین انتخاب درمورد ویلا ارزان در شمال  و سایر ویلاها با هر قیمتی داشته باشید و خدای نکرده در آینده به مشکل نخورید، تیم پارس مسکن از افراد خبره ای تشکیل شده است که در زمینه های خرید و فروش ، ساخت و ساز، طراحی ، و مسائل حقوقی افراد خبره ای حضور دارند و برای هر مسئله مربوط به ویلا می تواند به شما بهترین مشاور و کمک را کنند، ما اینجا هستیم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.