مشاور املاک در مازندران که ضمن صداقت دارای مجموعه ای متنوع از فایلهای املاک باشد، بسیار ارزشمند است.

گروه مشاور املاک در مازندران پارس مسکن با در اختیار داشتن مجموعه کامل فایل ها که با هر سلیقه و بودجه ای سازگار است ، سعی در جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

مشاور املاک در مازندران

مشاور املاک پارس مسکن که هم اکنون در حال مشاهده سایت آن می‌باشید با در اختیار داشتن مشاوران مجرب و با سابقه، مدیریتی فعال، پیگیر و از همه مهمتر داشتن ارتباط لازم و شناخت بسیار کامل از اکثر سازندگان نام آشنا و پروژه‌های آنان و همچنین مشتریانی که سال‌ها با مدیریت این دفتر کار کرده و خود آنان نمایندگان بسیار خوب تبلیغی برای ما می‌باشند، به صورت آنلاین میتواند جهت خرید ویلا در شمال کشور، در خدمت شما عزیزان باشد.

آدرس مشاور املاک در مازندران

املاک پارس مسکن واقع در استان مازندران، شهرستان محمودآباد، کلوده 500 متر بعد از دانشگاه آزاد اسلامی، کنار اتوبان اصلی می باشد.

املاک پارس مسکن دارای سابقه ای بسیار خوب در منطقه بوده و کلیه اشخاص فعال در املاک پارس مسکن عموما بومی منطقه می باشند و همیشه پاسخگو خواهند بود . املاک پارس مسکن دارای شناسه صنفی ده رقمی بوده و با توجه به اینکه دارای پروانه کسب قانونی میباشد بمحض انجام معامله و نوشتن مبایعه نامه اقدام به صدور کد رهگیری مینماید.

برای پاسخگویی در مورد ویلاها با ما تماس بگیرید.

تماس با مدیریت مجموعه : 09122486701

تماس با کارشناس فروش : 09118911945

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.