پارس مسکن
5/5 - (30 امتیاز)

خرید ویلا اقساطی در شمال

ویلا اقساطی
خرید ویلا اقساطی در شمال ، خرید ویلا اقساطی در مازندران ، خرید ویلا از دم قسط در شمال ، خرید ویلا با اقساط بلند مدت در شمال ، خرید ویلا تماما اقساطی در شمال.

خرید ویلا اقساطی ارزان

منطقه : محمودآباد

متراژ زمین : 160

زیربنا : 70 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب: 2 عدد

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا اقساطی شهرکی

منطقه : چمستان

متراژ زمین : 450

زیربنا : 200

مدارکات  : کامل

اتاق : 3 خوابه

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا اقساطی نیم پیلوت

شهر :محمودآباد

متراژ زمین : 220

زیربنا : 140 

مدارکات  : کامل

اتاق : 2 خوابه

موقعیت : عالی

فروش ویلا اقساطی ارزان قیمت نیم پیلوت

منطقه : محمودآباد

متراژ زمین : 300

زیربنا : 150 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب: 3 عدد

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا اقساطی ارزان به قیمت

منطقه : چمستان

متراژ زمین : 250

زیربنا : 120

مدارکات  : کامل

اتاق : 2 خوابه

موقعیت : شهرکی

ویلا اقساطی ارزان قیمت همکف شهرکی

شهر :محمودآباد

متراژ زمین : 150

زیربنا : 70 

مدارکات  : کامل

اتاق : 2 خوابه

موقعیت : عالی

خرید ویلا از دم قسط

منطقه : محمودآباد

متراژ زمین : 400

زیربنا : 250 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب: 4 عدد

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا تماما اقساطی

منطقه : محمودآباد

متراژ زمین : 500

زیربنا : 550 

مدارکات  : کامل

اتاق : 4 خوابه

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا کاملا قسطی

شهر :محمودآباد

متراژ زمین : 350

زیربنا : 300 

مدارکات  : کامل

اتاق : 4 خوابه

موقعیت : عالی

خرید ویلا با اقساط بلند مدت شهرکی

منطقه : محمودآباد

متراژ زمین : 400

زیربنا : 250 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب: 4 عدد

موقعیت : شهرکی

ویلا با اقساط بلند مدت در شهرک برند

منطقه : محمودآباد

متراژ زمین : 500

زیربنا : 550 

مدارکات  : کامل

اتاق : 4 خوابه

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا اقساطی استخردار

شهر :محمودآباد

متراژ زمین : 350

زیربنا : 300 

مدارکات  : کامل

اتاق : 4 خوابه

موقعیت : عالی

ویلا تماما اقساطی در چمستان

منطقه : نور

متراژ زمین : 300

زیربنا : 130 

مدارکات  : تکمیل

اتاق خواب: 3 عدد

موقعیت : شهرکی

خرید ویلا به صورت کاملا اقساطی در شمال

منطقه : چمستان

متراژ زمین : 400

زیربنا : 200 

مدارکات  : کامل

اتاق : 3خوابه

موقعیت : شهرکی

ویلا تماما اقساطی نما مدرن در چمستان

شهر : چمستان

متراژ زمین : 300

زیربنا : 250 

مدارکات  : کامل

اتاق : 4 خوابه

موقعیت : عالی

خرید ویلا اقساطی در شمال و مازندران

خرید ویلا اقساطی در شمال ، خرید ویلا اقساطی در مازندران ، خرید ویلا از دم قسط در شمال ، خرید ویلا با اقساط بلند مدت در شمال ، خرید ویلا تماما اقساطی در شمال و ... واژه هایی که برای خرید ویلا اقساطی در شمال می شنوید با ما همراه باشید تا اطلاعاتی جامع در خصوص خرید ویلا اقساطی در شمال و نحوه قسط بندی ویلاها را خدمت شما معرفی کنیم.

ویلا اقساطی در شمال برای خیلی از افراد که قصد خرید ویلا در شمال دارند گزینه جذابی می باشد، گاهی پیش می آید قصد ویلا دار شدن در شمال را داریم اما به علت بالا رفتن قیمت زمین و مسکن ، شرایط خرید بصورت یکجا میسر نیست، حال پیشنهاد خرید اقساطی می تواند شرایط لازم را فراهم نماید. در این مواقع می توانیم سراغ ویلاهایی برویم که به صورت اقساطی و بدون بهره ارائه می شوند و می توانیم اقدام به داشتن ویلا اقساطی در شمال کنیم، عزیزانی که دارایی و بودجه بیشتری برای خرید و سرمایه گذاری دارند می توانند به صورت یه جا و بدون مشکل ویلا مدنظر خود را خریداری کنند. ولی خیلی از افراد که نمی توانند به صورت یکجا پول کل ویلا را بدهند طبق توافق بین فروشنده و خریداری یه مبلغ اولیه پرداخت می شود و مابقی به صورت اقساط چند ماهه به فروشنده داده می شود.

خرید ویلا اقساطی در شمال در لیست شرایط اکثر ویلاها وجود دارد.

برای داشتن ویلا اقساطی در شمال با بهترین شرایط چه چیزهایی باید بررسی شود؟

شرایط ویلا دار شدن در شمال به صورت اقساطی چگونه است؟برای داشتن ویلا به صورت اقساطی به چه نکات مهمی باید توجه کرد؟مدارک لازم حقوقی مربوط به خرید اقساطی ویلاچه میزان باید اقساط بدهیم؟آیا تاخیر در پرداخت اقساط باعث جریمه می شود؟

شرایط ویلا دار شدن در شمال به صورت اقساطی چگونه است؟

خیلی از ماها دوست داریم در یه جا خوش آب و هوا با طبیعت زیبا و بکر ویلا داشته باشیم و در هنگام تعطیلات از آن استفاده کنیم و برای مدتی از زندگی شهری و پر هیاهو به دور باشی، داشتن ویلا در شمال یکی از همین آرزوهاست که همه ما دوس داریم، اما شاید خیلی از ماها با توجه به شرایط مالی و افزایش قیمت نتوانیم ویلا مورد علاقه خود را داشته باشیم ولی امروزه شما می توانید با انتخاب ویلا قه صورت اقساطی صاحب ویلا شوید و این شرایط برای کسانی که پول کافی درحال حاضر برای خرید یه جا ویلا را ندارند عالی می باشد.

به طور کلی نمی توانیم برای ویلا دار به صورت اقساطی فرمول خاصی ارائه دهیم ولی براساس تجربه به این نتیجه خواهیم رسید که در اکثر موارد این اقساط به صورت توافقی بین مالک و فروشنده می باشد، معمولا به این صورت می باشد که 40 تا 50 درصد مبلغ ویلا یا زمین به صورت نقد پرداخت می شود و مابقی طی چند چک مدت دار پرداخت خواهد شد ، اینکه یک فروشنده بخواهد به طور کامل ویلا یا زمین خود را به صورت کاملا اقساطی تحویل دهد جزء محالات می باشد و احتمال آن خیلی ضعیف است.

مدت زمان اقساط هم طبق معاملات انجام شده معمولا بین 4 تا 8 ماه می باشد و بعد از 8 ماه کاملا تسویه می شود، اما شاید این سوال پیش آید که چرا باید یه فروشنده ویلا خود را به صورت اقساطی با این میزان مدت ارائه دهد، در این شرایط که ویلا به صورت اقساط بلند مدت ارائه می شود فروشنده ویلا خود بیشتر از قیمت ارائه شده به فروش می رساند و این مسئله باعث می شود که فروشنده ترغیب بیشتری شود برای فروش املاک خود به صورت اقساطی، این حالت برای هر دو طرف معامله مناسب می باشد هم خریدار با پرداخت نصف پول صاحب ویلا می شود و تا پرداخت مابقی کلی وقت خریداری می کند و هم فروشنده ویلای خود را به قیمت بالاتری خواهد فروخت، در نتیجه برای هر دو طرف این معامله مناسب خواهد بود.

هنگام ویلا دار شدن به صورت اقساطی باید تمام حواس خود را جمع کنید، یه وقتایی پیشنهادهایی خیلی وسوسه انگیزی از جانب فروشنده ها برای فروش ویلا در شمال ارائه می شود که هر خریدارن را به راحتی وسوسه خواهد کرد در این شرایط باید دقت خود را چندبرابر کنید معمولا در این شرایط فروشنده ویلا هیچوقت سند ویلا را تا پرداخت کامل پوب به اسم شما نخواهد زد از این رو باید به این مسئله توجه کنید که خدای نکرده ویلا مورد نظر از جانب ادارات دولتی مورد تعرض قرار گرفته یا نه و یا اینکه حکم تخریب دارد یا نه در نتیجه در هنگام انتخاب ویلا به اینصورت تمام دقت و توجه خود را به کار بگیرید تا خدای نکرده در دراز مدت به مشکل نخورید.

نمای بغل از ویلا

برای داشتن ویلا به صورت اقساطی به چه نکات مهمی باید توجه کرد؟

هر زمانی که شما تصمیم خود را برای داشتن ویلا گرفته باشید چه به صورت نقدی و یا به صورت اقساطی، باید به یه سری نکات قبل از خرید توجه کنید، اول از همه به نوع کاربری زمین و نصب بودن انشعابات ویلا، در مرحله بعدی به نوع ساخت و متریال استفاده شده در ساختمان، داشتن پروانه ساخت و پایان کار، میزان زمین ذکر شده با سند مطابقت داشته باشد و …

مدارک لازم حقوقی مربوط به خرید اقساطی ویلا

یکی از مسائل مهمی که شما قبل از معامله ویلا باید به آن توجه کنید داشتن پروانه ساخت می باشد. وقتی ویلایی دارای پروانه ساخت می باشد به این منطقه است که از طرف بنیاد مسکن مورد تایید بوده و مشکل حقوقی ندارد و در بافت مسکونی قرار دارد، گزینه بعدی داشتن پروانه پایان کار و سند می باشد اما از آنجایی که گرفتن سند مالکیت یه پروسه طولانی مدت می باشد خیلی از سازندگان به دنبال آن نمی روند و شما با استعلام گرفتن از شورا و دهیاری می توانید مشخص کنید که سند ارائه شده برای این ویلا هست یا نه.

سرمایه گذاری در شمال با انتخاب ویلا به صورت اقساطی

همانطور که قبلا هم گفتیم یکی از موارد خوب برای سرمایه گذاری در شمال پیدا کردن ویلا مناسب می باشد، در این سال ها به علت گران شدن خانه ها در شهرهای بزرگ و همچنین آلوده شدن هوا در اون مناطق خیلی از عزیزان تصمیم به داشتن ویلا در شمال را دارند ، و از این هر روز قیمت ویلا ها در حال افزایش می باشد حالا شما در نظر بگیرد یه ویلا در شمال به صورت اقساطی در چند ماه قبل خریداری کرده اید و الان هم قیمت ویلای شما افزایش پیدا کرده و سودآور بوده و هم می توانید به صورت نقدی بفروشید و سود زیادی کسب کنید.

چه میزان باید اقساط بدهیم؟

برای تعیین میزان دوره و مبلغ قسط هیچ قاعده و قانون خاصی وجود ندارد و براساس توافق بین طرفین قرارداد می باشد بعضی از فروشنده ها با اقساط بیشتر موافقت می کنند و بعضی ها هم نمیکنن ولی به طور معمول یک سوم هزینه خرید به صورت نقد پرداخت می شود و مابقی طی اقساط 6 ماه باید تسویه شود.

آیا تاخیر در پرداخت اقساط باعث جریمه می شود؟

زمانی که ما از بانک یا مراکز معتبر وامی دریافت می کنیم اگر در پرداخت اقساط دیرکرد داشته باشیم بانک براساس قانون مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد برای شما در نظر می گیرد ولی در بحث ویلا طرف حساب شما بانک نیست و فروشنده می باشد و براساس توافقی که در قرار باهم میکنید یه مبلغی رو به عنوان دیرکرد در نظر می گیرد. این وضعیت برای فروشنده هم صدق می کنند و فروشنده باید تا پایان پرداخت آخرین قسط به تعهدات خودت عمل کند و در صورت عمل نکردن محتمل جریمه خواهد شد.

شهرهای مناسب برای پیدا کردن ویلا اقساطی در مازندران و شمال کشور

امروزه ما در تمام شهرهای شمالی کشور مخصوصا شهرهای استان مازندران شاهد ویلاسازی به صورت عمده می باشیم، اگر بخواهیم شهری را با شهر دیگر مقایسه کنیم زیاد جالب نمی باشد زیرا هر کدام از شهرها برای خودشان ویژگی های خاصی دارند، از نظر طبیعت مسلما قسمت غرب استان خیلی شرایط بهتری نسبت به مرکز و غرب استان دارد اما از نظر هزینه ای و بعد مسافت نسبت به شهرهای مرکزی شرایط بدتری دارد پس در نتیجه این به سلیقه شما بستگی دارد که در کجای استان می خواهید صاحب ویلا شوید، ارائه اقساطی ویلا در شمال معمولا در همه شهرها انجام می شود و در حال حاضر یک امر طبیعی می باشد و همه فروشنده ها به این باور رسیده اند که نمی توانند ویلا خودشان را به صورت نقدی بفروشند، پس اگر به دنبال ویلا اقساطی در شمال کشور هستید همه شهرهای استان برای این مسئله مناسب می باشد شما فقط باید در نظر بگیرید که دوس دارید ویلا شما در چه لوکیشن و شرایطی باشد و سقف هزینه ای که می خواهید صرف کنید را مشخص کنید تا مشاوران ما بهترین ها را به شما ارائه دهند.

مسئله دیگری که مطرح می شود این می باشد که شما باید به دنبال لوکیشنی برای انتخاب ویلا باشید که صرفه اقتصادی هم برای شما داشته باشد و بتوانید در کنار لذتی که از حضور در ویلای خود می برید یه گزینه خوبی هم برای سرمایه گذاری باشد برای شما، از این رو به دنبال محیطی برای ویلا دار شدن باشید که کاملا اشباع نشده باشد و مملو از جمیعت نباشد.

نکته مهم دیگری که شما باید در هنگام انتخاب ویلا مخصوصا به صورت اقساطی درنظر بگیرید این می باشد که حتما در وهله اول کاربری زمین موردنظر را مشخص کنید که اگر خارج از بافت مسکونی باشد اصلا سمت آن نروید زیرا امکان تخریب آن زیاد می باشد معمولا ویلاهایی که در کاربری غیر مسکونی ساخته می شود به صورت ارزانتر و اقساط بلند مدت ارائه می شود از این رو گول ارزان بودن و شرایط خیلی خوب بعضی از ویلاها را هیچوقت نخورید.

خرید ویلا اقساطی در محمودآباد

محمودآباد یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران می باشد وقتی از سمت جاده هراز به سمت مازندران سفر می کنید اولین شهر ساحلی محمودآباد می باشد که در این سالها ویلا در محمودآباد و ویلا ساحلی در آن بسیار رونق پیدا کرده واز جمله شهرهایی می باشد که در آن ویلا اقساطی راحت میتوان پیدا کرد یکی دیگر از مزیت های شهر محمودآباد ویلا ارزان در آن می باشد این منطقه با توجه به موقعیت مکانی که دارد از یه سری بخش هایی تشکیل شده که در آن ویلاسازی قدمت زیادی ندارد از این رو می توان ویلا های ارزان را در آن منطقه  راحت پیدا کرد.

خرید ویلا اقساطی در چمستان

چمستان از جمله شهرهای جنگلی استان می باشد و به دلیل نزدیک بودن به جنگل در آن خرید و فروش ویلا تو این سال ها رونق داشته ، چمستان از جمله شهرهای استان مازندارن می باشد هم در آن ویلاسازی زیاد انجام می شود و هم فروش ویلا از این رو این شهر از اون دسته شهرهای خوب استان برای سرمایه گذاری نیز می باشد در این شهرستان هم همانند سایر شهرها شما به راحتی می توانید ویلا اقساطی دلخواه خود را پیدا کنید.

خرید ویلا اقساطی در سرخرود

خرید ویلا اقساطی در سرخرود مناسب کسانی می باشد که قصد خرید ویلا در سرخرود را دارند، این منطقه با توجه به چسبیده بودن به دریا از جمله شهرهای پر قدمت در امر ویلاسازی می باشد و در سال های اخیر روستاهای اطراف و حومه شهر نیز در آن ویلاسازی استارت خورده اما سوال اینجاست که آیا خرید ویلا اقساطی در سرخرود امکانپذری می باشد، خرید ویلا اقساطی در شمال در همه شهرهای شمالی امکان پذیر می باشد بستگی به رفتار خریدار و نحوه پرداخت فروشنده دارد که آیا می شود اقساطی خرید یا خیر؟

خرید ویلا اقساطی ارزان در شمال

یکی از عمده ترین سوالاتی که خریدارن ویلا می پرسند این می باشد که آیا ویلا ارزان هم به صورت اقساطی موجود می باشد، اگر بخاهیم صادقانه جواب این سوال را بدهیم معمولا ویلاهای ارزان به صورت اقساطی ارائه نمی شوند مگر اینکه این اقساط زیر 5 ماه باشد در این صورت می توان به گزینه ویلا اقساطی ارزان در شمال هم نیم نگاهی داشت اگر به دنبال خرید ویلا ارزان در شمال هستید حتما صفحه مربوطه رو دنبال کنید.

شما برای پیدا کردن ویلا اقساطی باید با یه مشاور املاک خوب در ارتباط باشید ولی به طور کلی براساس آمار این روزها شما برای ویلا دار شدن باید حداقل بین 400 تا 500 میلیون را به عنوان پیش پرداخت در نظر بگیرد و مابقی رو به صورت 6 ماه یا بیشتر تسویه کنید.

ویلا اقساطی ارزان

ویلا اقساطی ارزان

خرید ویلا از دم قسط در شمال

خرید ویلا از دم قسط در شمال ، مطمنا زمانی که برای خرید ویلا اقدام می خواهید کنید و در سایت ها و اپلیکیشن های مختلف به دنبال ویلا هستید با عنوان ویلا از دم قسط حتما برخورد کردید اما آیا واقعا حقیقت دارد این موضوع که فروشنده محترم ویلای خودش را به صورت کاملا اقساطی در اختیار خریدار قرار دهد این مطلب تا حدودی هم راست هست و هم دروغ که گزینه دروغ قویتر می باشد در مورد خرید ویلا از دم قسط در شمال اما اگر ویلایی با این شرایط باشد نسبت به قیمت واقعی خودش یه اختلاقی خواهد داشت و فروشنده ویلا مربوطه را مطمنا گرانتر خواهد کرد تا برای او هم به صرفه باشد.

اگر قصد خرید ویلا در شمال از هر نوعی هستید حتما با مشاوران ما در پارس مسکن ارتباط برقرار کنید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

به طور کلی خرید هر کالایی به صورت اقساطی در شرایط حاضر به صرفه خواهد بود البته اگر قیمت را بالا نبرند این شرایط برای کسانی که پول نقد کامل ندارند بسیار عالی و به صرفه می باشد.

همه ماها می دانیم که هر کالایی را اگر بخاهیم به صورت نقدی بخریم قیمت مناسب تری خواهد داشت این اختلاف قیمت بستگی به مدت زمان پرداخت دارد.

دقیق نمی توان جایی مشخصی را گفت که ویلا اقساطی دارند ولی به طور کلی در همه جای شمال می توانید ویلا اقساطی خریداری کنید.