جستجوی پیشرفته

نمایش 1–11 از 37 نتیجه
برای خرید
2,000,000,000 تومان

ویلا ارزان قیمت جای دنج

 • 140 متر زمین
 • 80 متربنا
 • 02 خوابه
خرید ویلا ارزان قیمت جای دنج در کاسمده اگر به دنبال خرید یه ارزان قیمت  در لوکیشن عالی با قیمت مناسب در امام زاده عبدالله هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین : 140 متر زیر بنا: 80 متر 2 خوابه 2 خواب مستر و کمد دیواری دارای  پروانه ساخت و ...
برای خرید
3,300,000,000 تومان

ویلا نیم پیلوت نما مدرن جنگلی

 • 220 متر زمین
 • 210 متربنا
 • 02 خوابه
خرید ویلا نیم پیلوت نما مدرن جنگلی در محمودآباد اگر به دنبال خرید یه ویلا دوبلکس با ویو بی نظیر در لوکیشن عالی با قیمت مناسب در چمستان هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین :220 متر زیر بنا: 210 متر 2 خوابه 2 خواب مستر و کمد دیواری حمام ترکی ...
برای خرید
2,000,000,000 تومان

خرید ویلا نما انگلیسی در آمل

 • 150 متر زمین
 • 105 متربنا
 • 02 خوابه
خرید ویلا همکف نما انگلیسی در آمل اگر به دنبال خرید یه ویلا همکف با نما انگلیسی در لوکیشن عالی با قیمت مناسب در آمل هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین :150 متر زیر بنا: 105 متر 2 خوابه 2 خواب مستر و کمد دیواری دارای  پروانه ساخت و پایان ...
برای خرید
4,500,000,000 تومان

ویلا دوبلکس در لاویج چمستان

 • 230 متر زمین
 • 170 متربنا
 • 03 خوابه
خرید ویلا دوبلکس در لاویج چمستان اگر به دنبال خرید یه ویلا دوبلکس با ویو بی نظیر در لوکیشن عالی با قیمت مناسب در چمستان هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین :230 متر زیر بنا: 170 متر 3 خوابه 2 خواب مستر و کمد دیواری دارای  پروانه ساخت و پایان ...
برای خرید

ویلا شهرکی چسبیده به جنگل چمستان

 • 450 متر زمین
 • 430 متربنا
 • 04 خوابه
خرید ویلا شهرکی چسبیده به جنگل چمستان اگر به دنبال خرید یه ویلا شهرکی کنار چسبیده به جنگل چمستان هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین :450 متر زیر بنا: 430 متر 4 خوابه 3 خواب مستر و کمد دیواری دارای  پروانه ساخت و پایان کار بافت مسکونی استخر داخلی با ...
برای خرید
4,000,000,000 تومان

ویلا دوبلکس خوش قیمت در آمل

 • 250 متر زمین
 • 200 متربنا
 • 03 خوابه
خرید ویلا دوبلکس خوش قیمت در آمل اگر به دنبال خرید یه ویلا خوش قیمت نزدیک جنگل در لوکیشن عالی با قیمت مناسب در آمل هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین :250 متر زیر بنا: 200 متر 3 خوابه 2 خواب مستر و کمد دیواری دارای  پروانه ساخت و پایان ...
برای خرید
4,000,000,000 تومان

ویلا دوبلکس قیمت مناسب در چمستان

 • 50 متر زمین
فروش ویلا دوبلکس قیمت مناسب در چمستان اگر به دنبال خرید یه ویلا دوبلکس قیمت مناسب در لوکیشن عالی با قیمت مناسب در چمستان هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین :200 متر زیر بنا: 200 متر 3 خوابه 2 خواب مستر و کمد دیواری دارای  پروانه ساخت و پایان کار ...
برای خرید
3,000,000,000 تومان

فروش فوری زیر قیمت در چمستان

 • 400 متر زمین
 • 180 متربنا
 • 03 خوابه
فروش فوری ویلا زیر قیمت منطقه در چمستان اگر به دنبال خرید یه ویلا زیر قیمت در لوکیشن عالی با قیمت مناسب در چمستان هستید این ویلا گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین :400 متر زیر بنا: 180 متر 3 خوابه 2 خواب مستر و کمد دیواری دارای  پروانه ساخت و پایان کار ...
برای خرید
3,800,000,000 تومان

خرید ویلا در انجپل

 • 260 متر زمین
 • 160 متربنا
 • 03 خوابه
خرید ویلا طرح دوبلکس شهرکی در محمودآباد متراژ زمین : 260 متر زیر بنا: 160 متر 3 خوابه 2 خواب مستر دارای  پروانه ساخت و پایان کار استخر سرپوشیده با موتور خونه فعال بافت مسکونی تمامی انشعابات نصب شده و آماده استفاده می باشد کابینت نصب ام دی اف حیاط سازی با سنگ و باغچه ...

خرید ویلا جنگلی در شمال
با خرید ویلا جنگلی، شما نه تنها ساختمان را خریداری می کنید، بلکه زمینی را که ساختمان روی آن قرار دارد نیز خریداری می کنید. و با افزایش هزینه های ملک، ارزش زمین شما در طول سال ها به طور قابل توجهی چند برابر می شود. این باعث می شود حاشیه سود بهتری در صورت فروش مجدد برایتان ایجاد شود. همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی برای شما درباره خرید ویلا در شمال بیان کنیم.
خرید ویلا در جنگل برای افرادی که به دنبال زندگی در محیطی آرامش بخش و دور از شلوغی هستند، می‌تواند یک گزینه عالی باشد.

مزایای خرید ویلا در شمال
1- ویلاها معمولاً در مناطق دور از شلوغی و صدای شهر واقع شده اند، بنابراین افراد می توانند در آرامش و سکوت طبیعت زندگی کنند.
2- ویلاها غالباً دارای فضا وسیعی هستند و به شما اجازه می دهند تا با خانواده و دوستانتان در فضایی آزاد و بیشتر زندگی کنید.
3- ویلاها معمولاً دارای باغچه هستند که فرصت خوبی برای پرورش گل و گیاه و همچنین باغبانی است.
4- مطمئنا میدانید، خرید یک ویلا معمولاً به عنوان یک سرمایه گذاری خوب در نظر گرفته می شود زیرا ارزش آن با گذر زمان کاهش نمی یابد، بلکه اغلب افزایش می یابد.
5- در صورتی که به دلایلی قادر به زندگی در ویلا خود نیستید، می توانید آن را به دیگران اجاره کنید و درآمد بسیار خوبی کسب کنید.
موارد بالا فقط مواردی از مزایای خرید ویلا در شمال هستند. بعد از خرید ویلا، ساکن شدن و تجربه حس آرامش خیال متوجه خواهید شد که بهترین تصمیم را گرفته اید.

خرید ویلا ارزان جنگلی در شمال
خرید ویلا در منطقه‌ای جنگلی با قیمت ارزان یک انتخاب بسیار خوب است. با خرید ویلا در این منطقه شما می‌توانید از فضای طبیعی و آرامشی که فراهم می‌کند، بهره‌مند شوید. همچنین اگر قصد داشته باشید ویلا را به صورت تجاری به دیگران اجاره دهید، می‌توانید درآمد خوبی نیز کسب کنید.
همچنین با خرید ویلا در ارزان منطقه جنگلی، شما می‌توانید از فضای دلپذیری که فراهم می‌شود برای تفریح و استراحت استفاده کنید. در این منطقه‌ها، فعالیت‌هایی همچون پیاده‌روی در جنگل، دوچرخه‌سواری، شکار و گردش در محیط‌های طبیعی انجام می‌شود.
اگر شما به دنبال محیطی آرام و دلنشین برای زندگی هستید، خرید ویلا در منطقه جنگلی یک گزینه خوب است. شما می‌توانید از آرامش و طبیعت اطراف خود لذت ببرید و به عنوان مثال باغبانی کنید، فعالیت‌های دستی کاری انجام دهید. زندگی سالم و خوشبختی را کنار عزیزانتان تجربه کنید.

خرید یک ویلا در مناطق جنگلی می‌تواند به عنوان یک گزینه مسافرتی خوب محسوب شود، اما همیشه بهتر است قبل از خرید دقیقاً بدانید که در چه شرایطی می‌خواهید از آن استفاده کنید. برخی از نکاتی که باید در نظر گرفت عبارتند از:
1- میزان سازگاری با طبیعت و تفریحات فعالیت‌هایی که می‌خواهید در آن منطقه انجام دهید.

2- میزان دسترسی به امکانات شهری مانند فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها و …

3- شرایط آب و هوایی و میزان رطوبت و نزدیکی به مناطق آتش‌سوزی.

4- میزان توجه به مسائل امنیتی و حفاظت از محیط زیست در آن منطقه.

5- میزان سرمایه‌گذاری لازم برای تعمیر و نگهداری ویلا.
با توجه به این فاکتورها، خرید یک ویلا در مناطق جنگلی می‌تواند به عنوان یک گزینه خوب و سودآور در نظر گرفته شود، اما همیشه باید با دقت و اطلاعات کافی اقدام به خرید کنید.

خرید ویلا جنگلی در چمستان
خرید ویلا در چمستان یکی از گزینه های پر سود جهت سرمایه گذاری در شمال است. به این دلیل که چمستان در استان زیبا و سرسبز مازندران قرار دارد که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. لازم به ذکر است چمستان از تهران فاصله زیادی ندارد و همین دلیل باعث می شود این شهر همه روزه شاهد دیدن تعداد بیشماری از گردشگران باشد.
وجود مراتع سرسبز، دشت ها و جنگل های هیرکانی در منطقه روستایی چمستان مناظر بی نظیری را بوجود می آورد که در دیگر شهرهای ایران نظیر آن وجود ندارد.خرید ویلا در چمستان بواسطه وجود همین مناظر زیبا طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می کند.
زندگی شلوغ شهری و دردسرهای آن سبب شده است که افراد زیادی برای تامین آرامش خود و خانواده به طبیعت رو بیاورند. چمستان با قرارگرفتن در منطقه ی کوهستانی و جنگلی و چشم اندازی فوق العاده زیبا و سرسبز برای خریداران ویلا فراهم می کند. همچنین موقعیت مکانی ویلا چمستان به گونه ای است که دسترسی شما به امکانات رفاهی به آسانی صورت پذیرد. خرید ویلای جنگلی در چمستان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ویلا در شمال است.

خرید ویلا جنگلی در محمودآباد
کمتر کسی است که نام شهر محمودآباد را نشنیده باشد. شهری سبز و زیبا که جایی در میان شهرهای شمالی کشور از آن خود نموده و در بالای نقشه  خودنمایی می‌کند. خرید ویلا در محمودآباد فکر بدی هم نیست به هرحال محمودآباد هم دریا دارد و هم جنگل، هم ردی از ساحل در آن مشهود است.
این شهر توریستی با مردمان خون گرم یکی از شهرهای برند و معروف برای خرید و ساخت و ساز ویلا در استان مازندران می باشد. وجود تفریحگاه ها، ویلاهای جنگلی، ساحلی کوچک و بزرگ با طراحی مناسب برای هر سلیقه ای با عث شده تا مورد توجه عموم مردم قرار بگیرد.

ویلا جنگلی کوچک در شمال
خرید ویلا کوچک در شمال کشور عزیزمان ایران به دلیل طبیعت بکر و آب و هوای مطلوب، جذابیت بسیاری دارد. برای خرید ویلا در شمال کشور، اولین گام انتخاب منطقه مورد نظر است. شمال کشور شامل استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و… است و هر منطقه دارای جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی خاص خود است.
پس از انتخاب منطقه، می‌توانید با مشاوران املاک محلی تماس بگیرید و اطلاعات لازم درباره ویلای مورد نظر، شرایط خرید و قیمت را بدست آورید. همچنین می‌توانید از وب سایت پارس مسکن نیز برای جستجوی ویلای مورد نظر خود استفاده کنید.
نکته مهمی که در خرید ویلا جنگلی کوچک در شمال کشور باید در نظر داشته باشید، این است که قبل از خرید، باید از مشاوران اطمینان حاصل کنید که مدارک مربوط به ویلا مانند سند مالکیت و برگه‌های ثبتی آن صحیح و معتبر هستند. همچنین می‌توانید از خدمات حقوقی‌ تخصصی در این زمینه نیز بهره ببرید.

چرا ویلا جنگلی در شمال بخریم؟
خرید ویلا جنگلی به دلایل زیادی جذاب است. این نوع ویلای تفریحی در قلب طبیعت و جنگل قرار دارد و از زندگی شهری دور می‌باشد که باعث آرامش و راحتی بیشتری برای ساکنین آن می‌شود.
یکی از مهمترین دلایل خرید ویلا جنگلی، دسترسی به فضای سبز و طبیعت است. این نوع ویلاها معمولاً در مناطقی با هوای خنکتر و خنک تر قرار دارند که باعث بوجود آمدن یک محیط سالم و تمیز می‌شود. همچنین، ویلاهای جنگلی معمولاً در مناطق آرام و دور از شلوغی شهری قرار دارند که از همه مهمتر، باعث آرامش و استراحت بیشتری برای ساکنین خود می‌شود.
در نهایت، ویلاهای جنگلی معمولاً به دلیل منظره طبیعی بکر و خیره کننده‌ای که دارند، به عنوان محلی برای استراحت و تفریح نزدیک به طبیعت مورد توجه قرار می‌گیرند.

کدام شهر مازندران برای خرید ویلا جنگلی مناسب است؟
استان مازندران یکی از مناطق زیبای شمال کشور ایران است که برای خرید ویلا جنگلی بسیار مناسب است. در این استان، شهرهای زیادی با طبیعت و مناظر زیبا به عنوان مقصد خرید ویلا جنگلی وجود دارند.
در صورتی که شما به دنبال منطقه‌ای با آب و هوای معتدل و صحنه‌های طبیعی زیبا هستید، شهرهایی مانند رامسر، نوشهر، چمستان، محمودآباد، نور، چالوس، سرخرود و بابلسر می‌توانند انتخاب خوبی باشد. این شهرها دارای جاذبه‌های طبیعی فراوانی همچون جنگل‌های سرسبز، کوهستان‌های بلند، رودخانه‌ها و دریاهای زیبا هستند. این مناطق همچنین دارای طبیعتی بکر و خیره‌کننده‌اند که به علاقمندان به زندگی در فضای سبز و طبیعت پیشنهاد می‌شوند.

نکات مهم هنگام خرید ویلا جنگلی در شمال
طبیعت مازندران به حدی گسترده و پرتنوع است که به هیچ وجه نمی توان نقطه خاصی را برای خرید ویلای جنگلی در آن پیشنهاد داد. اما نکات بسیار مهمی وجود دارد که شما باید در هنگام خرید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

اولین نکته در هنگام خرید ویلای جنگلی صحت سند مالکیت آن است. هرچند از لحاظ سند به طور کلی ویلای جنگلی وضعیت بهتری نسبت به نوع ساحلی آن دارد.
دومین نکته قیمت ویلای جنگلی است. همان‌طور که گفتیم قیمت ویلای جنگلی به طور عمومی پایین تر از نوع ساحلی آن است اما باید این نکته را در هنگام خرید در نظر داشته باشید که نوع مصالح به کار رفته از نوع مناسب باشد تا در آینده مخصوصا در زمستان ها ویلای شما علاوه بر استحکام عایق بندی نیز شده باشد.
سومین نکته خرید ویلای جنگلی در مناطق معروف و برند شمال خواهد بود.

خرید ویلا ساحلی بهتر است یا ویلا جنگلی در شمال؟
دوری از مرکز شهر همانطور که می تواند یکی از عیوب ویلای جنگلی باشد، همزمان مزیت آن نیز هست. زیرا در اصل یکی از اهداف ما برای خرید ویلا داشتن آرامش است. سکوت جنگل ها و سرسبزی آن به همراه شنیدن صدای پرنده ها و نرمی و لطافت بارش باران به شما تضمین می دهد که به آرامش خواهید رسید.
تنوع ویلاهای جنگلی دیگر مزیت آن است. به دلیل گسترده بودن جنگل ها در شمال، ویلاهای متفاوتی ساخته می شود که شما برای خرید حق انتخاب بیشتری چه از لحاظ نوع ساخت آن، چه از لحاظ متراژ و چه از لحاظ قیمت خواهید داشت. این را بدانید که قیمت ویلای جنگلی به طور کلی ارزان تر از انواع ساحلی آن است که دلیل آن نیز دور بودن از مراکز شهری عنوان می شود.
نکته مثبت اول در مورد ویلای ساحلی محبوبیت بیشتر آن است. پس اگر روزی قصد فروش ویلای خود را داشتید این کار سریع تر انجام می شود. نزدیک بودن به مراکز شهری و تفریحی و خرید مزیت دیگر ویلای ساحلی است. اگر علاقه زیادی به قایق سواری، جت اسکی، اسب سواری در ساحل و … را دارید خرید ویلای ساحلی مناسب شماست. در هنگام فصول سرد سال، دسترسی به ویلای ساحلی بسیار بهتر از نوع جنگلی آن است زیرا اکثرا به جاده های اصلی دسترسی دارند.
از معایب ویلای ساحلی وضعیت رطوبت بالای آن است. بنابراین ویلای شما به مراقبت دائم و تعمیرات نیاز دارد. نکته بعدی وجود برخی از محدودیت ها برای گیاهان در نزدیک ساحل جهت رشد و تکثیر است. اگر طرفدار شدید گل و گیاه هستید باید دور ویلای ساحلی را خط بکشید. قیمت بالاتر ویلای ساحلی نکته منفی دیگر آن است که دلیل آن نزدیک بودن به مراکز شهری است. پس اگر قصدتان خرید ویلای ساحلی است نیاز است بودجه بیشتری کنار بگذارید.

خرید ویلا جنگلی در شمال کشور با مشاورین پارس مسکن
قبل از خرید ویلا، بهتر است یک مشاور املاک معتبر را به عنوان راهنمای خود در نظر بگیرید. مشاوران املاک  پارس مسکن با داشتن اطلاعات کافی در زمینه بازار املاک و قوانین مربوط به خرید و فروش ملک، می توانند به شما در انتخاب و خرید یک ویلا مناسب کمک کنند. همچنین، مشاوران املاک ما می توانند برای شما نقشه برداری از منطقه مورد نظر و مشاوره در مورد ارزش و قیمت منطقه را انجام دهند.
پیش از خرید یک ویلا، با مشاوران ما در ارتباط باشید تا خریدی مطمئن و پرسود داشته باشید.