جستجوی پیشرفته

4 نتیجه ای برای جستجو یافت شد
برای خرید
2,700,000,000 تومان

ویلا نیم پیلوت در نوآباد آمل

 • 170 متر زمین
 • 140 متربنا
 • 03 خوابه
خرید ویلا نیم پیلوت در نوآباد اگر به دنبال خرید ویلا نیم پیلوت با قیمت مناسب هستید این ویلا با توجه به نما به کار رفته و شرایط پرداخت مناسب گزینه مناسبی برای خرید ویلا می باشد. متراژ زمین : 170متر زیر بنا: 140 متر نیم پیلوت نما سنگ 3 خوابه 2 خواب مستر پروانه ...
برای خرید
2,500,000,000 تومان

ویلا نیم پیلوت فروشی

 • 170 متر زمین
 • 120 متربنا
 • 02 خوابه
ویلا نیم پیلوت فروشی در منطقه محمودآباد اگه به دنبال یه ویلا مبله ، نیم پیلوت با ویو ابدی و از همه مهمتر شسته رفته و قیمت عالی این مورد گزینه مناسبی برای خرید می باشد. متراژ زمین : 170 متر زیر بنا: 120 متر نما مدرن سنگ مدارکات کامل شامل پروانه ساخت و پایان ...
برای خرید
2,400,000,000 تومان

ویلا نیم پیلوت به قیمت

 • 230 متر زمین
 • 150 متربنا
 • 03 خوابه
خرید ویلا نیم پیلوت به قیمت در محمودآباد متراژ زمین : 230 متر زیر بنا: 150 متر نیم پیلوت کاملا سنگی 3 خوابه 1 خواب مستر بافت مسکونی به همراه پروانه ساخت و پایان کار و سند تک برگ تمامی انشعابات نصب شده و آماده استفاده می باشد کابینت نصب ام دی اف حیاط سازی ...
برای خرید
2,400,000,000 تومان

ویلا نیم پیلوت در کلوده

 • 180 متر زمین
 • 130 متربنا
 • 03 خوابه
خرید ویلا نیم پیلوت در کلوده یه ویلا خوب و به قیمت در یکی از روستاهای خوب منطقه کلوده متراژ زمین : 180 متر زیر بنا: 130 متر ویلا در منطقه جنگلی نما مدرن ترکیب سنگ و آجر نسوز مدارکات کامل شامل پروانه ساخت و پایان کار 3 خواب مستر تمامی انشعابات نصب شده و ...

ویلا نیم پیلوت

یکی از انواع ویلاهای که در این سال ها ساخت آن زیاد بوده ویلاهای نیم پیلوت  می باشد، ویلاهایی که با یک اختلاف سطح نیم طبقه ای ساخته می شود به طوری که یه طرف ویلا بالاتر از طرف دیگر می باشد و در زیر طبقه بالا معمولا پارکینگ یا استخر و یا اتاق تعبیه می شود.بیشتر با متراز ۱۲۰ تا ۲۰۰ متری با دو یا سه اتاق خواب ساخته می شود، و حالت یکنواختی ویلاهای همکف را ندارد.

یکی دیگر از انواع ویلاهایی که در منطقه شمال و مازندران زیاد ساخته می شود و قیمت نسبتا مناسبی دارد ویلاهای نیم پیلوت می باشد و با توجه به ابعاد آن برای خانواده های کم جمعیت و متوسط بسیار گزینه خوب و مناسبی می باشد، شما برای خرید ویلا علاوه برا سلیقه که دارید باید بودجه ای میخواهید هزینه کنید را در نظر بگیرید و متناسب با آن ویلا انتخاب و خریداری کنید، ویلا نیم پیلوت از جمله ویلاهایی می باشد که برای خرید آن بودجه خیلی زیادی نیاز نیست و با حداقل بودجه می توانید آن را خریداری کنید، در حال حاضر سبک های مختلف و متفاوتی برای ساخت ویلا نیم پیلوت استفاده می شود همانند ویلاهای همکف نمای سنگ یا کلاسیک و یا اینکه به صورت نما مدرن ساخته می شود که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

خرید ویلا نیم پیلوت در شمال

اگر بخواهیم ویلا نیم پیلوت را تعریف کنیم به این صورت می باشد که یه طرف از ویلا به اندازه یک ویلا یا یک سطح با طبقه همکف اختلاف دارد که این فضای مرتفع یا خالی برای پارکینگ یا انباری مورد استفاده می شود، این تیپ ویلاها برای ویلاهایی که باید قسمتی را به عنوان موتور خونه و تاسیسات در نظر بگیرند این فضای خالی بسیار عالی می باشد.

نقشه ویلا نیم پیلوت

ویلا نیم پیلوت یا ویلا نیم دوبلکس از دسته ویلاهایی می باشد در سال های اخیر ساخت آن رواج پیدا کرده است نقشه ویلا نیم پیلوت معمولا متنوع می باشد یا به صورت تک خواب بالا یا دو خواب بالا می باشد معمولا نقشه ویلا نیم پیلوت به صورت دو خوابه یا سه خوابه می باشد به این صورت که در طبقه پایین شما معمولا حال و پذیرایی و آشپزخانه را دارید به همراه اتاق خواب و سرویس و در طبقه بالا یک یا دو خواب را دارید.

نمای بیرونی ویلا نیم پیلوت

این تیپ ویلاها همانند سایر ویلاها برای طراحی نما بیرون از طرح های مختلف استفاده می کند اما عمده طراحی نما بیرون در ویلاهای نیم پیلوت به صورت نما رومی یا کلاسیک می باشد و یا اینکه به صورت نما مدرن طراحی می شود، در ویلاهای نیم پیلوت ورودی ویلا با تعدادی پله و با فاصله کم از سطح زمین می باشد در طبقه پایین معمولا اتاق خواب و آشپزخانه و سالن نشیمن تعبیه می شود و در قسمت بالا اتاق خواب طراحی می شود در زیر قسمت پیلوت می توان به عنوان پارکینگ ماشین و یا اینکه استخر استفاده کرد.

داخل ویلا نیم پیلوت

ویلاهای نیم پیلوت اکثرا به صورت دو خوابه یا سه خوابه ارائه می شوند که خواب ها در نیم طبقه بالا معمولا قرار می گیرند و زیر آنها فضای خالی قرار دارد که استفاده های مختلف از آن می شود، سقف ویلاهای نیم پیلوت بستگی به تعداد اتاق خواب ها دارد اگر سه اتاق خواب مدنظرتان باشد باید سقف سالن نشیمن را بالاتر در نظر بگیرید تا اتاق خواب ها با اندازه مناسب ساخته شود ولی اگر ۲ اتاق خواب در نظر گرفته باشید نیازی نیست که سقف را خیلی بالا ببرید البته همه این ها بستگی به نظر طراح و سلیقه شما مربوط می شود.

شاید واژه نیم دوبلکس به گوشتان خورده باشد ولی باید بگویم که این طرح ویلاها با ویلای نیم پیلوت متفاوت می باشد ویلاهای نیم پیلوت در واقع مابین ویلاهای همکف و دوبلکس قرار می گیرد و عموما به صورت دو خوابه به همراه پارکینگ زیر اتاق خواب طراحی و ساخته می شود ولی ویلا نیم دوبلکس با ایجاد اختلاف در گوشه ای از ویلا طراحی می شودو به این صورت می باشد که اتاق خواب های بالا در ارتفاع بالایی از سطح ساخته می شود و باید با پله گردان به هم وصل شوند.

قیمت ویلا نیم پیلوت در شمال

از نظر قیمتی اگر بخواهیم ویلاهای نیم پیلوت را در نظر بگیریم باید بگیم که این تیپ ویلاها داری قیمت بسیار مناسبی با توجه به متراژ بنا و طرحی که دارند هستند این مدل ویلاها کمی گران تر از ویلاهای همکف بوده و ارزان تر از ویلاهای دوبلکس البته ناگفته نماند که اولین گزینه تعیین کننده قیمت ویلا هزینه زمین و لوکیشن منطقه ویلا می باشد به طوری که شاید ویلا همکف از نقطه ای شمال قیمت به نسبت بالاتری از ویلاهای دوبلکس در منطقه دیگر از شمال داشته باشند.

به طور کلی ویلاهای نیم پیلوت با توجه به طرح و اندازه ای که دارد قیمت بسیار مناسبی هم دارد و خیلی راحت به فروش می رسد.

فروش ویلا نیم پیلوت

مسئله دیگری باید در مورد ویلاهای نیم پیلوت بررسی شود فروش ویلا نیم پیلوت می باشد این مدل ویلاها با توجه به متراژ که دارند قیمت بسیار مناسبی هم دارند و معمولا خیلی راحت به فروش می رسند و برای سرمایه گذاری نیز عالی می باشند.

هزینه ساخت ویلا نیم پیلوت

با توجه به تورم مملکت ما و بی ثباتی در قیمت مصالح و مواد واقعا قیمت دقیق دادن برای ساخت ویلا در شمال کار ساده ای نیست ویلاهای نیم پیلوت معمولا از ۹۰ یا ۸۰ متر شروع می شوند تا ۲۰۰ متری که هزینه ساخت بین ۷ تا ۸ میلیون متری در حال حاضر می باشد البته این هزینه بستگی به لوکیشن مسافت راه و … دارد و احتمال بیشتر شدن هم دارد ولی به طور کلی هزینه ساخت ویلا نیم پیلوت نسبت به ویلا همکف بیشتر می باشد.

خرید و فروش ویلا نیم پیلوت در محمودآباد

شاید در حال حاضر شما نتوانید سمت نوشهر و چالوس ویلاهای نیم پیلوت پیدا کنید بخاطر قیمت بالای زمین سازنده ها بیشتر در اون منطقه از ویلاهای دوبلکس به بالا استفاده می کنند ولی در شهرستان محمودآباد ما همچنان شاهد ساخت ویلاهای نیم پیلوت هستیم و خیلی هم رواح دارد این نوع ساخت، پس اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید حتما گزینه خرید ویلا در محمودآباد را حتما بررسی کنید مطمنا بهترین گزینه ها را با عالی ترین قیمت خواهید یافت.

خرید ویلا نیم پیلوت استخردار در شمال

داشتن استخر داخل ویلا یکی از آپشن ها محسوب می شود که در سال های اخیر خیلی هم زیاد شده و اکثر سازنده این گزینه را به ویلا اضافه می کنند ویلا نیم پیلوت با توجه به طراحی که دارند معمولا در پارکینگ آن می توان یک استخر روباز یا سربسته ایجاد کرد اگر به دنبال خرید ویلا نیم پیلوت استخردار هستید حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا بهترین ویلاهای نیم پیلوت استخردار را خدمت شما معرفی کنیم .

ویلا نیم پیلوت ارزان

قیمت ویلا انقدر بالا رفته که هر خریداری در وهله اول به دنبال خرید ویلا ارزان قیمت می باشد خرید ویلا نیم پیلوت ارزان از جمله گزینه پرسرچ در بین خریداران می باشد، مطمنا در شمال ویلا ارزان پیدا خواهد شد اگر جستوج کنید ولی خب در مقابل باید از خواسته های خودتان کمی بزنید معمولا قیمت ویلاهای نیم پیلوت نسبت به همکف گران تر می شود پس اگر می خواهید ویلا نیم پیلوت بخرید باید به این توجه کنید که متراژ زمین کمتری ویلای شما خواهد داشت شما برای خرید ویلا ارزان حتما وارد صفحه خرید ویلا ارزان در شمال شوید گزینه های خیلی مناسبی برای خرید پیدا خواهید کرد.

خرید خانه نیم پیلوت در شمال

خیلی از ماها این تصور رو داریم که وقتی اسم ویلا می آید قرار است وارد یک محیط جدید شویم در واقع ویلا همان خانه ای هست با یه سری امکانات تفریحی بیشتر شامل استخر ، روف گاردن و … پس به طور کلی اگر به دنبال خرید خانه نیم پیلوت در شمال یا ویلا نیم پیلوت در شمال هستید هیچ تفاوتی با هم ندارد فقط در نوع امکاناتشان با هم شاید متفاوت باشند.

با توجه شرایط موجود در شمال و افزایش ساخت و ساز در شمال کشور در حال حاضر انواع ویلا در طرح های مختلف و نما های زیبا و مختلف ساخته می شود، ویلاهای همکف، نیم پیلوت و دوبلکس و حتی بالاتر به صورت نما مدرن و نما کلاسیک می باشد، شما با توجه به میزان بودجه و سلیقه ای که دارید می توانید هر نوع ویلایی را انتخاب کنید، اگر به دنبال خرید ویلا همکف در شمال باشید ما در صفحه ویلا همکف تمام ویلاهای همکف منطقه در طرح های مختلف را قرار دادیم تا با توجه به میزان بودجه و سلیقه خودتان انتخاب کنید همچنین اگر جمعیت اعضای خانواده زیاد باشد و از نظر مالی هم هیچ مشکلی نداشته باشید می توانید خرید ویلا دوبلکس در شمال را در برنامه های خودتان قرار دهید و بهترین ویلاهای دوبلکس را در صفحه مربوطه از نظر قیمت ولوکیشن و نما انتخاب کنید.

اگر بخواهیم در آخر تعریفی از ویلا نیم پیلوت ارائه دهیم اینطوری می باشد که ویلاهای نیم پیلوت به اینصورت می باشد که گوشه ای از ویلا در ارتفاع بالاتری از سطح همکف قرار دارد، طراحی داخلی و خارجی آن براساس نظر طراح و سلیقه ان می باشد و هر چه شلوغتر و زیباتر طراحی شود قیمت بالاتری خواهد داشت.

شما برای خرید ویلا در شمال نیاز به یک مشاور مورد اعتماد خواهید داشت تا بهترین ویلاها را خدمت شما ارائه دهد تیم پارس مسکن با سابقه درخشان در امر فروش و ساخت ویلا در همه تایم و زمان اماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.