جستجوی پیشرفته

هیچ ملکی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

ویلا در رویان

برای بهترین انتخاب در مورد ویلا در رویان چه مواردی باید رعایت شود

  1. اول از همه باید موقعیت مکانی شهرستان رویان بررسی شود
  2. مناطق زیبای این شهرستان
  3. مسیرهای دسترسی به این شهر
  4. قیمت ویلا ها در این منطقه
  5. امنیت و نوع ساخت ویلا
  6. مستقل و یا شهرکی بودن ویلاها

خرید ویلا در رویان

خریدن ویلا در شهرستان رویان شهر  زیبا؛ یکی از خریدهای عالی و شگفت انگیز می باشد، به طوری که در این شهر شما از تمام زیبایی های استان مازندران یکجا می توانید لذت ببرید، این شهر از نظر سرمایه گذاری یکی از بهترین مناطق استان مازندران می باشد که برای داشتن ویلا از جمله گزینه های عالی می باشد، این شهر زیبا و خوش آب و هوا هم لذت دیدن سواحل دریای خزر و هم دیدن جنگلهای استان مازندران رو به شما یکجا هدیه می دهد، در سالهای اخیر این شهر به یکی از شهرهای ویلایی استان تبدیل شده و با توجه ویلا سازی زیادی که انجام مسافران زیادی رو در خودش جای داده، پیدا کردن هر نوع ویلا چه کوهستانی و جلگه ای و چه ساحلی در این شهر بسیار آسان و راحت می باشد و با توجه به قیمت های متفاوت ویلاها امکانات متفاوتی خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد.

موقعیت مکانی شهرستان رویان

شهرستان رویان از سمت غرب به شهرستان نوشهر و از شرق به نور و از شمال به دریای خزر و از سمت جنوب به کوه های البرز همسایه می باشد، آب و هوای شهرستان رویان همانند شهرهای دیگر استان معتدل و مرطوب می باشد. و بیشترین درجه هوایی که تا بحال تجربه کرده در تابستان 36 درجه بالای صفر و کمترین درجه در زمستان 1 درجه زیر صفر می باشد، بعد از یه تفریح خوب بهترین گزینه  برای استراحت یه ویلای خوب با یه چشم انداز عالی میچسبه، اگر دنبال خرید یه ویلا خوب که همه زیبایی های مازندران رو یکجا در خودش داشته باشه ویلا در رویان یکی از انتخاب های خوب می باشد.

مناطق زیبای رویان

رویان جزء شهرهایی می باشد که تمام زیبایی های استان مازندران را در خودش دارد، آب و هوای خوب و عالی ، ساحل چشم نواز و زیبا و مناطق سرسبز و زیبا، طرح سالم سازی  و آشغال زدایی در سواحل و جنگل های این شهرستان همواره اجرا می شود و از منظر تمیزی خیالتان راحت باشد. از جمله جاهای دیدنی این شهر می توان به بازار بزرگ رویان، آبشار آب پری، آبشار های خزه ای پوشیده از مه و … اشاره کرد.

مسیر دسترسی به رویان

رویان  با استان تهران ۱۷۲ کیلومتر فاصله دارد. برای رفتن به این شهر به دلیل قرار گرفتن در غرب استان می توان هم از جاده هراز استفاده کرد و هم از طرق جاده چالوس استفاده کرد، به دلیل دسترسی آسان این شهرستان جزء شهرهای محبوب برای ویلاسازی می باشد. از آنجایی که رویان چسبیده به دریا می باشد، در نتیجه تابستان های گرم و شرجی خواهد داشت. ولی فصل های بهار و پاییز این شهرستان جزء بهترین مناطق برای سفر می باشد. کسانی که قصد خرید ویلا در کشور رو دارند شهر رویان از جمله شهرهای شگفت انگیز و مناسب هم برای سکونت و هم برای سرمایه گذاری می باشد.