گرانترین شهرک های شمال کدام هستند؟

گرانترین شهرک های شمال کدام هستند؟ چه چیزی باعث افزایش قیمت شهرک های این چنینی می شود؟ همه ما به دنبال تامین و ترتیب محیط مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت هستیم. در واقع در چنین مکانی فرصت لازم برای فکر کردن، حل مسائل یا تفریح کردن داریم. خرید ویلا در شمال کشور می تواند شرایط ایده آل برای سرمایه گذاری و گذراندن اوقات فراغت را فراهم آورد.

برای اینکه بتوانید در شهرک های شمال ویلا بخرید، باید ابتدا اطلاعات لازم را در مورد قیمت و شرایط هر کدام از این شهرک ها به دست آورید. آن گاه این شهرک ها را از نظر سایر ویژگی ها با هم مقایسه کنید و در نهایت انتخاب مناسبی را انجام دهید.

چرا خرید ویلا در شهرک های شمال؟

شهرک های شمال با توجه به موقعیت مناسبی که از نظر آب و هوایی، شرایط دمایی، میزان رطوبت، کیفیت هوا و … دارند، گزینه مناسبی برای خرید و فروش هستند. این شهرک ها از نظر قیمتی با هم تفاوت قابل توجهی دارند. بنابراین هر کدام از خریداران با توجه به وسع مالی خود تصمیم به خرید ویلا شهرکی در شمال می گیرند.

اگر به دنبال ویلای  شیک و لاکچری هستید، بهتر است گرانترین شهرک های شمال را بشناسید. این شهرک ها از سطح بالاتری نسبت به سایر شهرک‌ ها برخوردار هستند و قیمت قابل توجهی را نیز به خود اختصاص می ‌دهند.

اگرچه خرید ویلا در شمال مزایای قابل توجهی دارد اما برای موفقیت در این خرید باید به ویژگی های مختلف توجه داشته باشید. همان طور که می دانید بیشتر ویلاها در این محدوده بر مبنای مسافت از ساحل دریا قیمت‌گذاری می‌شوند.

این مسئله در سال های اخیر چندان متداول نیست اما از گذشته تاکنون ویلاهایی که در مجاورت با ساحل دریا هستند، با نرخ بیشتری معامله و خرید و فروش می شوند. علت این موضوع نیز کاملاً مشخص است. این نوع ویلاها از فضای ساحل دریا برخوردار هستند و منظره متفاوتی را  در اختیار ساکنین قرار می دهند. مسلماً فردی که به دنبال خرید ویلا در شمال کشور است، می خواهد از فضای طبیعی و ساحل دریا بهره مند شود. به همین خاطر شهرهای شمالی کشور را برای خرید ویلا انتخاب می کند.

بهترین شهرک های مازندران را برای خرید ویلا بشناسید

شهرک های مازندران گزینه مناسبی برای خرید ویلا می باشند. در استان مازندران ویلاهای زیبا، جذاب، با طراحی شیک و لاکچری وجود دارد. بنابراین شما می توانید در این استان خانه های ویلایی مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید. خرید ویلا در شهرک های شمال به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت تلقی می شود.

 ممکن است زمانی برسد که شما دیگر قصد فروش ویلای شمال خود را داشته باشید. شهرک ها با توجه به اهمیت و موقعیتی که دارند، شرایط ایده‌آل را برای سرمایه گذاری با تفریح شما فراهم می کنند. در نتیجه شما می توانید در هر زمانی که متمایل باشید، ویلای خود را با موقعیت و قیمت مناسب  بفروشید یا اجاره دهید.

شهرک خانه دریا

 برای خرید ویلا در شمال می توانید شهرک خانه دریا را انتخاب کنید. این شهرک از زیبایی های بی نظیر شمال کشور برخوردار بوده و در شهرستان محمودآباد قرار دارد. در شهرک خانه دریا هم می ‌توان آپارتمان های مسکونی را مشاهده نمود و هم می توان 1100 واحد ویلایی را برای سکونت انتخاب کرد. این شهرک در فاصله ۱۳ کیلومتری جاده بابلسر واقع شده است و مساحتی برابر با ۱۵۰ هکتار دارد.

 شهرک خانه دریا به دلیل نزدیکی بیش از اندازه به ساحل دریا با نام شهرک خانه دریا معرفی می‌ شود. این فاصله حدود ۲ کیلومتر است. برای افرادی که تمایل دارند خرید ویلا در مجاورت دریا را تجربه کنند، شهرک خانه دریا بسیار گزینه مناسب و ایده آل می باشد. همچنین در این منطقه می توان خرید آپارتمان مسکونی یا خرید ویلاهای نوساخت را نیز تجربه کرد. اگر تمایل دارید برای خرید ویلا در شمال از گزینه های تازه ساخت استفاده کنید، بهتر است خرید ویلا در شهرک خانه دریا را مدنظر قرار دهید.

شهرک دریاکنار

شهرک دریاکنار نیز از قدیمی ترین و زیباترین شهرک های ویلایی ساخته شده در استان مازندران می باشد. این شهرک از سایر شهرک های استان مازندران قدیمی تر است و تاریخ ساخت آن به سال ۱۳۳۵ مربوط می گردد. این شهرک جز شهرک های شلوغ مازندران به حساب می آید. چون بیشتر از ۱۸۰۰ ویلا را در خود جای داده است. یکی از امتیازات ویژه ‌ای که خرید ویلا در شهرک دریاکنار دارد، این است که این شهرک در فاصله ۳ کیلومتری از خط ساحلی قرار گرفته است.

 فضاهای سبز مساحت قابل توجهی از شهرک دریاکنار را به خود اختصاص می ‌دهند. این فضاها در کنار پیاده‌روها و مسیرهای خودرو جذابیت بسیار بالایی در شهرک دریاکنار به وجود آورده اند. شهرک دریاکنار از نظر مساحت نیز قابل توجه می‌ باشد. مساحت این شهرک برابر با ۲۸۰ هکتار است که در میان شهرک‌ های مازندران ممتاز و شاخص به حساب می آید.

شهرک خزرشهر

خزرشهر یکی دیگر از شهرک های استان مازندران است که برای خرید ویلا در شمال بسیار پیشنهاد می شود. با خرید ویلا در خزرشهر می ‌توانید از منطقه ساحلی دریای خزر برای همیشه بهره مند شوید. خرید ویلا در این منطقه شرایط مناسبی برای بهره ‌مندی از آب و هوای مطلوب استان مازندران فراهم می‌ کند. این شهرک با توجه به موقعیت ساحلی خود و نزدیکی به دریای خزر به عنوان خزرشهر نامگذاری شده است. البته بخش قابل توجهی از این شهرک به شکل مشاع می باشد اما با این وجود معماری آن الگوی منحصر به فردی ایجاد کرده است.

بخش قابل توجهی از شهرک ساحلی خزرشهر به امکاناتی نظیر گردش و تفریح اختصاص داده شده است. این مسئله با توجه به اینکه مساحت بزرگی از این شهرک به شکل مشاع مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت می یابد. امکانات رفاهی نیز برای ساکنان شهرک ساحلی خزرشهر وجود دارد. آن ها می توانند با طی کردن مسافت کوتاه سایر احتیاجات روزمره خود را تامین کنند.

شهرک دریابیشه

در این شهرک گزینه های بسیار مناسبی برای خرید ویلا وجود دارد. این شهر از قدمت قابل توجهی برخوردار بوده و مساحت حدود ۸۰ هکتار دارد. از این ۸۰ هکتار مساحت، ۱۵ هکتار آن جزء مناطق ساحلی و جنگلی مشاع به حساب می آید. ساخت این شهرک به سال ۱۳۵۱ می رسد و دارای ۴۷۰ پلاک می باشد. یکی از ویژگی‌ هایی که شهرک دریابیشه را برای خرید ویلا متمایز می کند، معماری متفاوت این ویلاها می باشد.

شهرک فردوس رویان

شهرک فردوس رویان نیز می ‌تواند یکی دیگر از گزینه های منحصر به فرد برای خرید ویلا در شمال باشد. این شهر از قدمت قابل توجهی برخوردار است و ساخت و ساز آن به سال ۱۳۴۲ مربوط می‌ شود. تاریخ ساخت این شهرک نشان می ‌دهد که شهرک فردوس رویان از پیشینه قدرتمندی برخوردار است. مساحت این شهرک برابر با ۵۰ هکتار بوده و دارای طبیعت بسیار ایده آل است.

برای ساخت ویلا در شهرک فردوس رویان، پیروی از الگوهای طبیعی و بکر اهمیت قابل توجهی دارد. بنابراین افرادی که به الگوهای طبیعی فضای سبز بسیار علاقه دارند، از خرید ویلا در شهرک فردوس رویان استقبال می کنند. حدود ۶ هکتار از مساحت این شهرک به شکل مشاع در اختیار سایر افراد قرار می گیرد و این مجموعه دارای ۳۲۰ پلاک می باشد.

شهرک امیر دشت کلارآباد

یکی دیگر از شهرک های برند و با اصالت شمال کشور که در منطقه کلارآباد استان مازندران قرار دارد شهرک امیر دشت می باشد شهرکی لاکچری نشین با ویلاهای لوکس و لاکچری که در محیط جنگلی و ساحلی واقع شده است این شهرک در سال 1350 در زمینی به وسعت 100 هکتار استارت خورده است و در حال حاضر زمین های خالی خیلی کمی برای ساخت ویلا در آن قرار دارد، ویلاهای این شهرک در زمین های به مساحت 1000 متر به بالاتر ساخته شده است و برای ساخت ویلا باید قوانین خاصی رعایت شود.

خرید ویلا در مازندران را به این دلایل از دست ندهید

 بسیاری از افراد در خرید ویلای مازندران دچار شک و تردید هستند و از مزایای آن بی خبر می باشند. توجه داشته باشید که امنیت یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که برای زندگی در هر شهرک و منطقه‌ای باید مورد توجه قرار بگیرد.

 شهرک‌های مازندران از نظر امنیتی در وضعیت بسیار مناسب قرار دارند. برای تامین این امنیت، نگهبانی ۲۴ ساعته برای هر کدام از این شهرک ها در نظر گرفته شده است. نگهبانان رفت و آمد سایر سکنه، مستاجران و مالکان را به خوبی کنترل می ‌کنند و از ورود افراد متفرقه ممانعت می نمایند.

از امتیازات مهم زندگی در شهرک های مازندران و شمال کشور این است که این شهرها دارای تفریحات طبیعی آبی و … هستند. افرادی که به طبیعت علاقه دارند، می‌ توانند از مناظر این شهرک ها لذت ببرند و اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنند.

مسئله مهم دیگر در مورد  خرید ویلا در شهرک های مازندران این است که این ویلاها با توجه به اینکه در محدوده کوچکی قرار گرفته اند، دسترسی راحت تری به سایر امکانات رفاهی از جمله رستوران، فروشگاه ها، جاذبه های دریایی، تفریحات آبی و … دارند. بنابراین به راحتی می توانید از سایر امکانات در نظر گرفته شده برای شهرک‌ های مازندران بهره‌ مند شوید.

ویلاهایی که در شهرهای شمال کشور ساخته می شوند، با توجه به امکانات و ویژگی هایی که دارند، رتبه بندی می شوند. شما می توانید بر حسب ویژگی های مورد نظر و امکانات مالی خود، خرید ویلا را انجام دهید. برخی از افراد طرفداران معماری خاص ویلا هستند. برخی از افراد نیز جذب محوطه سازی ویلا می شوند. گروهی دیگر تمایل دارند ویلاهای شیک و لاکچری را برای خرید انتخاب کنند. بعضی دیگر نیز به دنبال خرید ویلاهای مجاور دریا هستند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ