پارس مسکن
ویلا استخردار
ویلا استخردار یکی از بهترین خریدهای ویلا از نظر قیمت و لوکیشن می باشد

ویلا استخردار در شمال

خرید ویلا استخردار در شمال به عنوان یکی از گزینه های خوب برای مشتریان می باشد تا علاوه بر طبیعت و دریا و سایر تفریحات گزینه استخر در ویلا را داشته باشند، ویلا سازی در شمال کشور و استان مازندران هر روز رو به پیشرفت می باشد اگر تا چند سال قبل گزینه استخردار بودن ویلا جزء آپشن ها محسوب می شد ولی در شرایط حاضر کسی که بیشتر از 3 میلیارد برای خرید ویلا در نظر می گیرد گزینه استخر باید بر روی ویلا باشد.

ویلا استخردار

منطقه : شهری

متراژ زمین : 404

زیربنا : 300 

مدارکات  : کامل

امکانات : فول

موقعیت : جنگلی

قیمت : 10,000,000,000 تومان

منطقه : کلوده

متراژ زمین : 330

زیربنا : 320 

مدارکات  : کامل

امکانات : فول

موقعیت : عالی

قیمت : 6,800,000,000 تومان

منطقه : ساحلی

متراژ زمین : 330

زیربنا : 300 

مدارکات  : کامل

اتاق : 4 خوابه

موقعیت : عالی

قیمت : 6,500,000,000 تومان

استخردار با نمای خاص 4 خوابه

منطقه : نوشهر

متراژ زمین : 300

زیربنا : 250 

مدارکات  : تکمیل

امکانات : فول

موقعیت : ساحلی

ویلا استخردار 3 خوابه

منطقه : چمستان

متراژ زمین : 300

زیربنا : 250 

مدارکات  : کامل

امکانات : فول

موقعیت : جنگلی

خانه ویلایی استخردار 2 خوابه

شهر : چمستان

متراژ زمین : 530

زیربنا : 120 

مدارکات  : کامل

اتاق : 2 خوابه

موقعیت : عالی

ویدیو های ویلا استخردار در شمال

کاخ ویلا استخردار

شهر : محمودآباد 

متراژ زمین : 600

زیربنا : 800

مدارکات  : کامل

سال ساخت : 1399

امکانات : عالی

قیمت: به روز می باشد، نقد / اقساط

ویلا مدرن استخردار منطقه جنگلی

منطقه : کلوده

متراژ زمین : 350

زیربنا : 250

مدارکات  : سند دار

تعداد خواب: 3

موقعیت :جنگلی

قیمت : 4,200,000,000 تومان

ویلا تریبلکس استخردار

شهر : نوشهر

متراژ زمین : 1000

زیربنا : 600

مدارکات  : کامل

فول امکانات

موقعیت : شهرکی

قیمت : 25,000,000,000 تومان

ویلا استخردار در منطقه برند و ساحلی

شهر : محمودآباد 

متراژ زمین : 220

زیربنا : 350

مدارکات  : کامل

سال ساخت : 1399

امکانات : عالی

1,500,000,000 پیش پرداخت مابقی اقساط

ویلا مدرن استخردار نزدیک ساحل

منطقه : محمودآباد

متراژ زمین : 250

زیربنا : 290

مدارکات  : سند دار

تعداد خواب: 3

موقعیت :عالی

قیمت : 2,500,000,000 تومان

ویلا نیم پیلوت استخردار

شهر : محمودآباد

متراژ زمین : 210

زیربنا : 170

مدارکات  : کامل

فول امکانات

موقعیت : شهرکی

قیمت : 2,100,000,000 تومان

خرید ویلا استخردار در شمال همیشه به عنوان یکی از جذابترین موارد برای انتخاب ویلا می باشد که علاوه بر تفریحات موجود در شمال؛ شامل جنگل، کوه و دریا به دنبال یک تفریح مناسب در ویلای خودشان هستند، همچنین به شما این امکان را می دهد که هر وقت دلتان شنا خواست بدون اینکه نگران شرایط آب و هوایی موجود در شمال و نزدیکی دریا باشید می توانید در آن شنا کنید و همچنین برای سلامتی شما نیز عالی می باشد.

خرید ویلا استخردار در شمال

برای داشتن ویلا استخردار در شمال چه چیزهایی باید بررسی شود؟

  1. ویلا استخر دار
  2. مزیت های استخر در ویلا
  3. انواع ویلا استخردار
  4. داشتن ویلا به همراه استخر
  5. فروش ویلا استخردار
  6. قیمت ویلا استخردار

داشتن ویلا استخردار با بهترین قیمت در یک منطقه بکر و خوش آب و هوا خواسته خیلی از ماها می باشد تصور کنید بعد از یه تایم طولانی و خسته کننده برای استراحت به ویلای خودتان می روید، ویلایی که دارید در قسمت جنگلی یا نزدیک کوه باشد و هر زمان که دلتان خواست می توانید برای گشت و گذار به دل طبیعت بروید، بعد از یک گشت و گذار طولانی خسته و کوفته به ویلای خودتان برمیگردید و در اینجا تصور کنید که یه آب تنی خوب در یک استخر آب گرم چقد می تواند لذت بخش باشد و احساس سبکی و نشاط را به شما بدهد.

هر سال که میگذرد ویلاهای جدیدی که ساخته می شوند با آپشن های بیشتری ارائه می شوند یکی از آپشن هایی که در سال های اخیر در امر ویلاسازی بیشتر به آن توجه شده گذاشتن استخر، جکوزی و سونا خشک در داخل ویلا می باشد و اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید یکی از گزینه های خرید برای شما ویلا استخردار می باشد.

اما شاید یه سوال برای شما پیش بیاید که وقتی شمال دریا دارد چرا ویلا استخردار؟ ویلاهای سمت شمال از 2 بافت جنگلی و ساحلی تشکیلی می شود و با توجه به افزایش قیمت ها شاید خیلی ها توان خریدن ویلاهای چسبیده به ساحل دریا را نداشته باشند که هر وقت دلشان خواست تنی به آب بزنند و همچنین دریای شمال در فصل های خاصی از سال قابل استفاده و شنا می باشد ولی وقتی شما در داخل ویلا خود استخر داشته باشید هر زمانی از سال می توانید در آن شنا کنید و لذت ببرید و فرقی نمی کند که در چه فصلی از سال قرار دارید پس حتما برای ویلا دار شدن در شمال حتما به گزینه ویلا استخردار هم فکر کنید.

ویلا تریبلکس به سبک اروپایی

ویلا تریبلکس به سبک اروپایی

ویلا استخر دار

یکی از آپشن های خوب هر ویلا داشتن استخر سرپوشیده یا روباز می باشد که این آپشن برای فروش ویلا بسیار تاثیرگذار می باشد، شما در شمال در کنار تمام تفریحاتی که وجود دارد گزینه استخر داخل ویلایتان را هم به آن اضافه کنید و برای فصل هایی که نمی توانید از طبیعت زیبا استفاده کنید گزینه بسیار خوبی برای فراغت می باشد، استخر به طور کلی به عنوان یکی از آپشن های خوب برای ویلاهای شمال می باشد و اکثر سازنده ها تلاش می کنند که این آپش یعنی استخر، سونا و جکوزی را به ویلای خودشان اضافه کنند، استخر زمانی معنا پیدا می کنند که صرفا به صورت یه حوض نباشد و شامل لوله کشی آب سرد و گرم، موتور خونه جهت تصفیه و تمیزی باشد.

مزیت های استخر در ویلا

هموراه گفته شده که ورزش کردن برای سلامتی مناسب می باشد یکی از ورزش هایی که بسیار تاثیر گذار می باشد برای سلامتی شنا کردن در استخر می باشد، حتی داریم خیلی از بیماری ها با آب درمانی برطرف خواهد شد، داشتن استخر در داخل ویلا به عنوان یک نیروی محرکه برای انگیزه ، شادی، تناسب اندام و تسکین دردها بسیار عالی می باشد.

ورزش شنا یکی از بهترین گزینه ها برای جلوگیری از پیری زودرس می باشد، حتی در بعضی از مواقع برای فیزوتراپی از گزینه راه رفتن در استخر استفاده می شود، و یکی از بهترین گزینه برای افراد پیر و کهنسال گزینه آب درمانی یا راه در استخر می شو که باعث بهبود در مشکلات حرکتی می شود، از مواردی دیگری که استخر باعث بهبود می شود می توان به افزایش انعطاف پذیری، از بین رفتن استرس، بهبود عملکرد قلب و .. می باشد.

انواع ویلا استخردار

داشتن استخر در ویلا یکی از مزیت ها برای نشاط و شادی می باشد حتی اگر یه استخر کوچک و دمه دستی باشدو آدم در این ویلاها احساس آرامش و راحتی می کند استخرها معمولا به صورت سرپوشیده و روباز می باشند، که حتی روش نگهداری و ساخت آنها نیز باهم فرق دارد اینکه ما فقط یه گودالی ایجاد کنیم و دور تا دور آن را با سنگ یا کاشی بچینیم را نمی توانیم به عنوان استخر در نظر بگیریم ساخت استخر یه اصول و روش دارد که باید آن را در نظر بگیریم.

استخر روباز در ویلا

برای ساخت استخر روباز دو روش را می توانیم امتحان کنیم روش اول این می باشد که داخل زمین گودالی ایجاد کنیم تا جایی که به سطح مقاوم زمین برسیم و بعد از لوله کشی و بتن ریزی ساخت آن را تکمیل کنیم این مدل استخر ها از آنجایی که در داخل زمین می باشد بیشتر در معرض حیوانات و حشرات می باشند و شرایط حفاظت آن کمی سخت تر می باشد.

مدلی بعدی استخر روباز در آن هیچ گودالی ایجاد نمی شود و بر روی زمین می باشد به طوری از روی زمین دیواری چیده می شود، از نظر زمانی کمتر طول می کشد ساخت آن ولی از نظر هزینه خیلی بیشتر می باشد، برای ساخت یک استخر مناسب و مقاوم سازی شما باید حتما دور تا دور و کف استخر را آرماتور بندی کنید، اما مزیت این استخرها نسبت به داخل زمین عدم نفوذ حیوانات و حشرات داخل زمین به استخر می باشد.

استخر سرپوشیده در ویلا

استخر سرپوشیده یا چهارفصل به طوری که شما در هر زمانی از سال می توانید از آن استفاده کنید و معمولا نسبت به استخرهای داخل حیاط یا روباز طرفدارهای خیلی بیشتری دارد، وجود استخر در یک فضای سرپوشیده و داخل خانه باعث ایجاد نم و رطوبت خواهد شد و اگر به آن توجه نشود باعث ایجاد بوی بد و خرابی وسایل در خانه می شود از این رو در استخرهای سرپوشیده شما علاوه بر لوله کشی و باقی موارد باید تهویه در داخل نصب شود ، استخر های سرپوشیده معمولا از ورود کثیفی و حشرات و همچنین آب بارون و برگ درختان به دور می باشد.

تفاوت استخر داخل ویلا و خارج از ویلا

با توجه به مواردی که در بالا گفته شده اینکه ویلا شما استخر داشته باشد یا نداشته باشد کاملا امری سلیقه ای می باشد و همچنین بستگی به میزان بودجه شما خواهد داشت اما اینکه استخر شما داخل ویلا باشد یا خارج آن بستگی به یه سری از عوامل علاوه بر سلیقه ی شخصی شما دارد، با وارد شدن ویلا به داخل استخر مطمنا بنای ساختمان افزایش خواهد داشت در نتیجه باعث می شود که فضای اشغال شده توسط ساختمان از زمین مربوطه بیشتر شود پس در مرحله اول زمانی استخر را داخل ویلا میبریم که متراژ زمین کافی داشته باشیم و همچنین می توانید با اضافه کردن یه طبقه برای استخر و جکوزی مشکل کمبود فضا را حل کنید ولی باید هزینه بیشتری پرداخت کنید، داشتن استخر داخل ویلا مزیت های خاص خودش را دارد سکوت و آرامش خوبی دارد، می توانید در هر زمان از سال از آن استفاده کنید، ولی معایبی هم خواهد داشت از جمله رطوبتی که وارد خانه می کند.

اگر استخر خارج از ویلا باشد باید داخل حیاط قرار گیرد و متراژ کمی به ویلا اضافه می شود پس مزیتی که دارد قیمتش کمتر می شود ولی می تواند آرامشی که استخر داخل ویلا دارد را نداشته باشد اما می توانید از نسیم خنک و آب تنی در یک هوای خوب لذت ببرید.

داشتن ویلا به همراه استخر

در این سالها اکثر سازنده اگر بتوانند در ویلا استخر را اضافه کنند حتما اینکارا خواهند، عموما با توجه به متراژ زمین و نوع بنای آن و همچنین دربست یا شهرکی بودن ویلا اگر امکان ساخت استخر یا جکوزی و سونا باشد حتما به آپش های ویلا اضافه خواهد شد، ویلا استخردار در شمال یه تفریح اضافه شده به سایر تفریحات موجود در شمال می باشد شما علاوه بر تفریح در کوه و جنگل و همچنین دریا گزینه تفریح در ویلا خودتان را هم دارید و می توانید از آن بیشترین لذت را ببرید پس هر وقت قصد ویلا دار شدن در شمال را داشتید حتما به گزینه ویلا استخردار هم توجه کنید.

فروش ویلا استخردار

مطمنا یکی از دغدغه های همه سازندها فروش ویلا در شمال می باشد مطمنا اگر یک ویلا آپشن استخر را هم داشته باشد طرفدارهای بیشتر نیز خواهد داشت و فروش آن نیز راحت تر خواهد، اما باید استخری باشد که بتوان استخر را روی آن گذاشت خیلی از سازنده ها از تمام مراحل ساخت استخر و ایجاد موتور خونه فیلم و مستندات تهیه کرده تا هیچ حرف و حدیثی در آن پیش نیاید.

قیمت ویلا استخردار

ویلا استخردار و بدون استخر را اگر بخواهیم از نظر قیمتی مقایسه کنیم ویلا استخردار هم هزینه بیشتری برای سازنده ایجاد خواهد کرد و از آن طرف قیمت بالاتری هم به ویلا می دهد عموما در استخرهایی که داخل خانه قرار داد هزینه بیشتری برای سازنده به بار خواهد آورد چون گزینه های دوش حمام، سرویس بهداشتی، شوفارژ و استفاده از وسایل گرمایشی ، جکوزی و سونا و … به آن اضافه خواهد در نتیجه از نظر هزینه نسبت به استخرهای روباز بالاتر خواهد بود در نتیجه قیمت فروش آن نیز بیشتر می شود، حتی در بعضی از ویلاها علاوه برا گزینه استخر شاهد وسایل بیشتر همچون میز بیلیارد، میز تنیس و.. هستیم که باعث افزایش قیمت ویلا خواهد شد و مطمنا آرامش بیشتری به خریدارها خواهد داد.

اما اگر بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم بین ویلاهای استخردار و بدون استخر خب مطمنا ویلاهای استخردار بهتر خواهند بود و همچنین خواهان بیتشری هم دارد اما از نظر فروش قیمت ویلاهای استخردار با یک ویلا یکسان در یک منطقه یکسان بدون استخر با قیمت خیلی بالاتری به فروش می رسد، اگر بخاهیم بی تعارف صحبت کنیم این می باشد که اگر شما برای ساخت یک استخر n تومان هزینه کنید n+1 تومان به قیمت ویلا افزوده می شود، بعضی از آپشن ها وقتی به ویلا اضافه می شود قیمت ویلا را به صورت نمایی افزایش می دهد به طوری که شاید سازنده خیلی کمتر نسبت به اون افزایش قیمت هزینه کرده است.

ویلا نما مدرن در چمستان 4

استخر داخلی

ویلا استخردار در محمودآباد

محمودآباد از جمله شهرهای ساحلی استان مازندران می باشد و با توجه به نزدیکی آن به دریا معمولا ویلاهای کمتری داری استخر می باشد، ولی تعداد زیادی از ویلاها هم استخردار می باشند اینکه ویلا موردنظر دارای استخر باشد یا نباشد بیشتر به سلیقه و بودجه سازنده مربوط می شود ولی داشتن استخر به عنوان یک مزیت خیلی خوب برای ویلا می باشد، اگر به دنبال خرید ویلا در محمودآباد مخصوصا استخردار هستید حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به شما بهترین گزینه ها رو معرفی کنیم.

ویلا استخردار در چمستان

هرچه که جلوتر می رویم و ساختمان های جدید ساخته می شوند امکانات رفاهی موجود در ویلاها نیز افزایش پیدا می کند شما در چند سال قبل واقعا به سختی می توانستید ویلا استخردار پیدا کنید، از آنجایی قدمت ویلا سازی در چمستان زیاد طولانی نمی باشد معمولا ویلاهای آن از نظر امکانات رفاهی بسیار عالی می باشند و همچنین از دریا هم کمی دورتر هست معمولا گزینه استخر در تمام ویلاهای چمستان در نظر گرفته می شود و ویلا های با استخر ارائه می دهند، پس اگر به دنبال ویلا استخردار با قیمت مناسب و در کنار جنگل های زیبا هستید، خرید ویلا در چمستان گزینه بسیار خوبی می باشد.

پیدا کردن ویلا استخردار و شناخت سازندهای منصف یکی از کارهای اولیه برای انتخاب ویلا در شمال کشور می باشد شما برای خرید باید با یک مشاور املاک معتبر در ارتباط باشید تا به شما ویلاهایی معرفی کند که از نظر سلامت ، ساخت و استفاده از متریال بسیار مناسب باشد، تیم پارس مسکن با فایلینگ قوی و شناخت اکثر سازنده ها در منطقه می تواند بهترین گرینه را به شما معرفی کند.

سایت www.parsmskn.com یکی از سایت های معتبر برای فروش و خرید ویلا می باشد که به دنبال شناخت نیاز و هدف مشتریان و ارایه بهترین ملک ها به شما با قیمت واقعی هستند که می توانید برای ویلا دار شدن قبل و بعد معامله مشاوره دریافت کنید تا با اطمینان مناسب ترین خرید را انجام دهید .