جستجوی پیشرفته

نمایش 1–11 از 49 نتیجه
برای خرید

ویلا قدیمی در خانه دریا

 • 660 متر زمین
 • 200 متربنا
 • 04 خوابه
فروش ویلا قدیمی در شهرک خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا خوب و خوش ساخت و قدیمی در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا دوبلکس با 200 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا قدیمی  در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 660 متر زیر ...
برای خرید

ویلا دوبلکس خوش نقشه در خانه دریا

 • 1300 متر زمین
 • 900 متربنا
 • 05 خوابه
ویلا دوبلکس با نقشه عالی شهرک ساحلی خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا دوبلکس خوش نقشه در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا دوبلکس با 900 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا دوبلکس با نقشه عالی در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 1300 ...
برای خرید

فروش ویلا در لوکیشن عالی خانه دریا

 • 400 متر زمین
 • 150 متربنا
 • 02 خوابه
ویلا همکف شهرک ساحلی خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا همکف در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا دوبلکس با 150 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا همکف در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 400 متر زیر بنا: 150 متر همکف 2 خوابه ...
برای خرید

ویلا نوساز در شهرک ساحلی خانه دریا

 • 980 متر زمین
 • 900 متربنا
 • 05 خوابه
فروش ویلا نوساز در شهرک ساحلی خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا دوبلکس نما مدرن نوساز در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا دوبلکس با 900 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا نوساز نما مدرن در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 980 متر ...
برای خرید

کاخ ویلا لاکچری در شهرک خانه دریا

 • 1000 متر زمین
 • 1400 متربنا
 • 05 خوابه
خرید کاخ ویلا لاکچری در شهرک خانه دریا اگر به دنبال یه کاخ ویلا لاکچری در بهترین لوکیشن شمال و با قیمت عالی هستید این ویلا لاکچری 1400 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا لاکچری در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 1000 متر زیر بنا: 1400 متر 5 خواب ...
برای خرید

ویلا با نما خاص در شهرک خانه دریا

 • 1000 متر زمین
 • 320 متربنا
 • 04 خوابه
خرید ویلا دوبلکس با نما خاص شهرک ساحلی خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا دوبلکس با نما خاص در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا دوبلکس با 320 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا دوبلکس در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 1000 متر ...
برای خرید

ویلا چند سال ساخت در خانه دریا

 • 613 متر زمین
 • 160 متربنا
 • 03 خوابه
خرید ویلا چند سال ساخت در شهرک خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا قدیمی خوش ساخت در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا دهمکف با 160 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا همکف در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 613 متر زیر بنا: ...
برای خرید

ویلا دوبلکس در شهرک خانه دریا

 • 640 متر زمین
 • 370 متربنا
 • 05 خوابه
ویلا دوبلکس شهرک ساحلی خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا دوبلکس در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا دوبلکس با 370 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا دوبلکس در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 670 متر زیر بنا: 370 متر دوبلکس 5 خوابه ...
برای خرید

ویلا در شهرک ساحلی خانه دریا لاین دوم دریا

 • 700 متر زمین
 • 220 متربنا
 • 03 خوابه
ویلا لاین دوم شهرک ساحلی خانه دریا اگر به دنبال یه ویلا خوب نزدیک دریا و در لوکیشن عالی خانه دریا و با قیمت عالی هستید این ویلا همکف با 220 متر بنا در خانه دریا گزینه مناسبی می باشد. امکانات ویلا همکف در خانه دریا محمودآباد: متراژ زمین : 700 متر زیر بنا: 220 ...

ویلا در شهرک خانه دریا

یکی از بهترین ، با اصالت ترین و قدیمی ترین شهرک های موجود در شمال کشور و استان مازندران برای خرید ویلا شهرک خانه دریا می باشد. شهرک خانه دریا در منطقه ساحلی نزدیک مابین شهرستان محمودآباد و سرخرود واقع شده است. تقریبا ۲۵۰ هکتار وسعت آن می باشد و از بهترین و با قانون ترین شهرک های موجود در استان می باشد.

یکی از مشخصه های خوب این شهرک نظم موجود در ساخت و ساز ویلاها می باشد به طوری که همه ویلاها با یک نظم خاصی در کنار هم ساخته شده اند و مسیر تردد و رفت و آمد اتومبیل ها و … را بسیار آسان کرده و همچنین شما در هر جای شهرک حضور داشته باشید خیلی راحت می توانید به دریا دسترسی پیدا کنید، در این شهرک انواع تیپ ویلاها در آن ساخته شده است ویلاهای که قدیمی تر می باشند معمولا ویلاهای همکف با متراژ بالا می باشند و ویلاهای جدیدتر با طرح های مدرن و کلاسیک به صورت دوبلکس یا بالاتر ساخته می شوند همچنین در این شهرک ما چندین مجتمع آپارتمانی هم داریم که برای افرادی بودجه کمتری برای خرید ویلا در این شهرک دارند عالی می باشد.

خرید ویلا در شهرک خانه دریا

این شهرک از سال ۱۳۵۱ عملیات ساخت و ساز آن استارت خورده و در آن همه ویلا با طرح و نقشه خاص و زیبایی ساخته شده اند. در این شهرک تقریبا ۱۴۰۰ قواره زمین و بیش از ۱۲۰۰ واحد آپارتمان در آن در طول چندین سال ساخته شده است. در حال حاضر هم ما شاهده ویلا سازی یا بازسازی ویلا در این شهرک هستیم و با معماری خاص و زیبایی این ویلاها ساخته می شوند، اگر به قدمت این شهرک نگاهی کنیم این شهرک از زمان دوران شاهنشاهی ساختن آن استارت خورده و ویلاهایی که در پلاک اول دریا قرار دارند ویلاهای قدیمی تر و چندین سال ساخت را نشان می دهند و هرچه به ورودی نزدیک تر می شویم ویلاهای نوسازتر می بینیم.

از نظر متراژ ملک ها اگر بخواهیم ویلاهای موجود در شهرک را بررسی کنیم از ۶۰۰ متر زمین شروع می شود و در بعضی از جاها تا ۱۴۰۰ متر زمین هم موجود می باشد زمین هایی با متراژ ۶۰۰، ۷۰۰ و یا ۹۰۰ متر در این شهرک زیاد دیده می شود، ویلاهایی که بافت های قدیمی تری دارند متراژ زمین بالاتری هم دارند، از آنجایی که قیمت زمین در این شهرک بسیار بالا می باشد در حال حاضر خرید زمین با متراژ بالا در این شهرک کار واقعا سختیه برای همین معمولا ویلاهای قدیمی تر متراژ زمین بالاتری دارند.

خرید ویلا در خانه دریا محمودآباد

جالب است بدانید برخی از خریداران ویلا در شمال علاوه بر اهداف تفریحی به دنبال سرمایه ‌گذاری و کسب سود در هنگام خرید و فروش ویلا در آینده می باشند. در سرمایه گذاری شما روی ویلا در شهرک خانه دریا مطمئنا آینده روشنی را پیش رو دارید. گروه املاک پارس مسکن به شما در حق انتخاب سرمایه گذاری امن‌تر، پیشنهاداتی ویژه ارائه می‌دهد. که حتی ممکن است این اطلاعات و نکات در وضعیت کنونی شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

قیمت زمین در شهرک خانه دریا

خرید زمین در شمال ممکن است با هدف های مختلفی صورت بگیرد. گاه با انگیزه سرمایه گذاری ، گاهی با هدف ساخت ویلا در شهرک خانه دریا برای گذراندن تعطیلات و گاهی نیز برای کشاورزی که دو مورد اول یعنی برای سرمایه گذاری و ساخت ویلا بیشترین نقش را در خرید زمین و باغ ایفا می کند. برای آشنایی بیشتر یا گروه املاک پارس مسکن در شمال با اینستاگرام ما همراه شوید.

قیمت زمین در حال حاضر از ۲۰ میلیون شروع می شود به بالاتر و متغییر می باشد، بعد از اینکه قیمت زمین مشخص شده سراغ قیمت بنای ویلا می رویم که به طور کلی اگر بخواهیم قیمت ویلا تمام شده را در این شهرک عنوان کنیم از ۱۰ یا ۱۵ میلیارد قیمت ها شروع می شود تا خیلی بالاتر و حتی تا ۱۰۰ میلیارد هم افزایش پیدا می کند، این تغییر قیمت به لوکیشن ویلا در شهرک، نوع بنا ساخته شده مربوط می شود، خرید و فروش ویلا در این شهرک هیچ محدودیتی ندارد و خیلی راحت می توانید در این شهرک اقدام به خرید و فروش ویلا کنید.

ورودی شهرک خانه دریا

یکی از قسمت های جالب این شهرک ورودی آن و سیستم مدرن برای ورود ماشین ها به آن می باشد این شهرک یک درب ورودی اصلی دارد که شامل دو بخش ورودی و خروجی می باشد که همان قسمت ورودی آن نیز شامل دو قسمت برای ساکنین و مهمانان می باشد سیستم هوشمند پلاک خوان در ورودی این شهرک باعث شده که تردد خودروها خیلی راحت و سریع انجام شود، این سیستم به این صورت می باشد که تا ۳ پلاک خودرو از هر شخص را در خود ذخیره می کند و هنگام ورود به شهرک اگر مالک باشید سیستم پلاک شما را خوانده و به صورت اتوماتیک درب برای شما باز خواهد شد، ولی برای مهمانان و افرادی که ویلا اجاره می کنند ورودی مجزایی در کنار ورودی اصلی تعبیه شده که توسط نگهبانی قبل ار ورود چک خواهد شد، از مزیت های این سیستم می توان به امنیت بالا آن اشاره کرد و همچنین در هنگام ورود زمان کمتری صرف می شود.

هیچگونه محدودیتی برای تردد در خیابان های شهرک وجود ندارد و شما در هر تایمی می توانید در آن رفت و آمد کنید همچین می توانید از موتور ، دوچرخه و موتورهای چهار چرخ برای تردد نیز استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید.

امنیت شهرک خانه دریا

امنیت هر مکان و ویلایی از جمله مواردی می باشد که هر خریداری در مرحله اول به آن توجه می کند یکی از بهترین و پر رنگ ترین خصوصیت خوبه شهرک خانه دریا امنیت آن می باشد در این شهرک تقریبا بیش از ۱۰۰ نفر در قسمت نگهبانی، حراست و امنیت شهرک در چند شیفت مشغول به کار می باشند و تمام قسمت های شهرک تحت کنترل این افراد است همچنین در تمام قسمت های این شهرک دوربین های مداربسته تعبیه شده که امنیت شهرک را چندین برابر خواهد کرد، یکی از مهمترین و اصلی ترین دلایل برند بودن این شهرک امنیت آن می باشد که باعث می شود افراد زیادی به خرید ویلا در شهرک خانه دریا تمایل نشان دهند.

فضا و محوطه داخلی شهرک خانه دریا

وسعت زیاد این شهرک باعث شده که خیابان های فرعی زیادی این شهرک داشته باشد. به طور کلی ۲ خیابان اصلی و تقریبا بیش از ۱۰۰ خیابان فرعی در این شهرک برای راحتی ساکنین تعبیه شده همچنین در تمام خیابان های این شهرک چه فرعی و چه اصلی زیباترین گل کاری و محوطه سازی انجام شده است و جالب است که خدمت شما عرض کنیم افرادی زیادی در این شهرک برای کار گل کاری و باغبانی و همچنین تمیز کردن محوطه استخدام شده اند و شما در هیچ زمانی هیچ گونه آشغالی در خیابان ها مشاهده نخواهید کرد و همیشه در حال تمیز کردن و گل کاری هستند.

از آنجایی در اطراف این شهرک هیچ گونه کارگاه صنعتی که آلاینده های زیست محیطی تولید کنند وجود ندارد و این باعث می شود که همواره هوای موجود در این شهرک تمیز و عالی باشد.

متراژ زمین و بنا، نوع ساخت و تیپ ویلا ، دکوراسیون بیرونی و داخلی ، طرح های کلاسیک یا مدرن و…. با هم متفاوت می باشد و در این خصوص هیچ قانونی در آن وجود ندارد و شما می توانید هر تیپ ویلایی در آن بسازید که این موارد باعث تفاوت قیمت ها برای ویلاهای موجود در این شهرک می شود، البته این را خدمت شما عرض کنیم که محدودیت ارتفاع ویلا و سطح اشغال در این شهرک برای ساخت ویلا وجود دارد به طوری که شما نمی توانید ساختمانی با ارتفاع بیشتر از ۵.۷ متر را بسازید و یا اینکه حداکثر سطح اشغال ویلا در این شهرک طبق استاندارد ۴۵% می باشد یعنی شما تنها می وانید ۴۵% از زمین خود را برای ساخت ویلا در نظر بگیرید و ۵۵% باقی مانده را باید برای حیاط سازی و فضای سبز تعبیه کنید.

قیمت ویلا در شهرک خانه دریا

قدمت و اعتبار این شهرک به گونه ای است که هموراه جزء بهترین و برند ترین شهرک های استان از آن یاد شده مزیت های زیادی که این شهرک دارد همانند زمین هایی با متراژ بالا، بناهایی با معماری خاص و منحصر به فرد، دسترسی آسان، امکانات رفاهی موجود داخل شهرک، داخل هیئت مدیره و مسائلی دیگر باعث شده قیمت زمین و ویلاهای این شهرک نسبت به محیط اطراف و شهرک های مشابه خودش کمی بالاتر باشد، در این بخش به نحوه قیمت گذاری ویلاها در این شهرک می پردازیم.

با توجه به قدمتی که این شهرک دارد خیلی از مالکان ویلاهای موجود در حال حاضر در این ایران سکونت ندارند و خیلی کم از ویلا خودشان استفاده می کنند از این رو این ویلاها یا دست دوستان و آشنایان آن ها می باشد و یا اینکه اجاره داده می شود اگر به دنبال محیطی لاکچری و زیبا و برند برای اجاره چند روزه هستید ویلاهای موجود و همچنین آپارتمان های که در این شهرک هستند گزینه های بسیار خوب و عالی می باشند ومعمولا اجاره ویلاها از شبی ۱ یا ۲ میلیون شروع می شود تا ۱۰ میلیون بسته به امکانات ویلا متغییر می باشد.

امکانات موجود در شهرک خانه دریا

این شهرک تقریبا شامل ۲ کیلومتر نوا می باشد که برای پیاده روی در هنگام صبح و غروب عالی می باشد. تصور کنید بر روی شن های نرم ساحل دریا در یه تایم خوب و خنک قدم می زنید و به دریا خیره می شود و صدای موج های دریا در گوشتان می پیچد واقعا زیباست. و براتون این صحنه را آرزو می کنم، این شهرک در کنار تمام امکانات رفاهی و تفریحی که ارائه میدهد برای رفاه حال ساکنین خود امکانات زیادی تعبیه کرد. از جمله وجود ۴ رستوران عالی و شیک، عابر بانک، هایپر مارکت های بزرگ ، فضای تفریحی و بازی برای بچه ها ، زمین های والیبال ، فوتبال و تنیس ، پارک های بزرگی که در این شهرک قرار دارد و مکانی عالی برای استراحت و خلوت کردن می باشد و کلی امکانات دیگر که واقعا باید از نزدیک دید و لذت برد.

این شهرک همانند شهرک های بزرگ و برند استان مازندران برای خود هیئت مدیره و پرسنل زیادی از جمله پرسنل نگهبانی و فضای سبز دارد که باید ماهانه به آن ها حقوقی داده شود. شارژ سالیانه در این شهرک بسته به متراژ زمین که دارند تعیین می شود. معمولا از سالی ۵ میلیون شروع به بالاتر که این مبلغ صرف هزینه های شهرک می شود.

فروش ویلا در خانه دریا

شهرک خانه دریا در حال حاضر واحد های ویلایی و آپارتمانی زیادی برای فروش و اجاره دارد. اگر قصد خرید ویلا در شهرک خانه دریا را داشته باشید خیلی راحت می توانید از طریق سایت پارس مسکن اقدام به خرید ویلا در این شهرک را کنید.

اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید و بودجه کافی را دارید خرید ویلا در شهرک خانه دریا گزینه بسیار خوبی هم برای تفریح و هم برای سرمایه گذاری می باشد. در این فایل سعی کردیم به طور کلی از امکانات این شهرک زیبا و برند خدمت شما ارائه دهیم و امیدواریم مفید بوده باشد. برای شما عزیزان ، شهرک های زیادی برای خرید ویلا در شمال قرار دارد که از معتبرترین شهرک ها، خانه دریا می باشد. ولی اگر به دنبال خرید ویلا شهرکی در شمال کشور هستید و بودجه کافی برای خرید ویلا در شهرک های برند را ندارید می توانید شهرک های کوچکتر در شمال کشور را انتخاب کنید و ما تا آخرین لحظه کنار شما هستیم.

خرید ویلا خانه دریا با قیمت مناسب 

شما برای اینکه بخواهیم ویلایی را خریداری کنید. در مرحله اول باید هدف خود را تعیین کنید که چرا و چه ویلایی می خواهید در کنار بودجه خود را مشخص کرد و در آخر از یک مشاور املاک معتبر برای خرید ویلا مشاوره میگیرد. مشاور املاک پارس مسکن با سابقه چندین ساله در امر خرید و فروش ویلا در سرخرود و خرید ویلا در محمودآباد و با آشنایی کامل به شهرک خانه دریا در انتخاب مناسب برای خرید ویلا در تمام مسیر کنارتان خواهد تا شما بهترین انتخاب را هم از لحاظ قیمت و هم موقعیت و نوع ویلا داشته باشید.