بهترین سرمایه گذاری در مازندران و شمال

بهترین سرمایه گذاری در مازندران چیست؟ اگر شما پول دارید ، اگر به این فکر می کنید بهترین سرمایه گذاری در مازندران چیست که می تواند پول شما را در عرض چند ماه 2 برابر و یا بیشتر کند بهتر است، به خرید ویلا در شمال فکر کنید.

سرمایه گذاری در مازندران که جایگاه ویژه ای در بین مردم مخصوصا پایتخت نشینان دارد فرصت خوبی نصیب افرادی کرده است که قصد انجام یک کار پور سود را دارند، اما باید سود سرشاری نصیب آنها کند و ایمن نیز باشد پس از قدیم گفته اند یا زمین بخرید یا طلا

پس شما به عنوان کسی که در این وضعیت اقتصادی به هم ریخته و غیر ثابت، کدام گزینه بهترین تصمیم برای شما است طلا یا ملک؟

ما در املاک پارس مسکن به شما می گوییم خرید زمین در شمال بهترین سرمایه گذاری می باشد.

همانطور که گفته شد در شمال کشور و مخصوصا مازندران، بهترین سرمایه گذاری، خرید زمین ، باغ یا خرید ویلا می باشد؛ این گزینه ها در طولانی مدت می تواند سود خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

اگر شما در موارد فوق اقدام به پس انداز و هزینه نمایید، به مرور ارزش دارایی شما افزایش می یابد؛ هدف از سرمایه گذاری رسیدن به سود سرشار اسیت، ضمن اینکه از امنیت کافی نیز برخوردار باشد.

راه های سرمایه گذاری بهینه در شمال کشور

اگر بخواهیم خرید ویلا در شمال کشور را به عنوان راهی برای افزایش سرمایه معرفی کنیم باید اول از همه دنبال مناطقی باشیم که توریستی تر و مورد توجه تر از سایر مناطق باشد، تا هم برای تفریح و هم برای سرمایه گذاری گرینه خوبی باشد،آب و هوای شمال کشور تقریبا در همه نقاط شبیه به هم می باشد ولی خب هر منطقه ای زیبایی های خاص خودش را دارد، و معمولا منطقه ای که بهتر از سایر مناطق باشه گردشگران بیشتری به خودش جذب می کند و مناسب تر برای سرمایه گذاری می باشد.

شمال کشور به دلیل آب و هوای مناسب و پر آب بودن آن برای کشاورزی و باغداری هم گزینه مناسبی  می باشد که واقعا سودآور است، برنج، انواع مرکبات، انواع گیاهان دارویی و …از جمله مواردی هست که در بخش کشاورزی برای سرمایه گذاری در شمال کشور مناسب می باشد.

سرمایه گذاری در شمال با خرید زمین

به طور کلی یکی از قسمت های سودآور برای سرمایه گذاری در شمال کشور خرید زمین های سر سبز و خوش آب و هوای شهرهای استان مازندران می باشد، در سال های اخیر قیمت زمین با توجه به کاهش ارزش ریالی به شدت با افزایش روبه رو بوده به همین منظور بسیاری از سرمایه گذاران به خرید زمین روی آوردند. زمین های موجود درشمال کشور به زمینهای بافت و غیر بافت تقسیم می شوند زمین های که داخل بافت هستند قابل ساخت می باشند و در نتیجه شما با ساخت ویلا هم می توانید به سود برسید اما زمین های خارج بافت تا زمانی که به بافت مسکونی اضافه نشود قابل ساخت نمی باشد ولی برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار عالی می باشد به این خاطر که هر ساله زمین های زیادی به بافت مسکونی اضافه می شود و باعث افزایش قیمت زمین موجود می شود.

سرمایه گذاری اگر اصولی و با برنامه انجام شود مطمنا با سود همراه خواهد بود، اگر به صورت صحیح اقدام به خرید زمین کنید از مزایای زیر برخوردار خواهید شد.

افزایش ارزش دارایی

به طور کلی همراه قیمت زمین و املاک در شمال کشور روند افزایشی داردو حتی در شرایط ثبات بازار هم قیمت زمین و ویلا در شمال با افزایش روبه رو بوده در نتیجه با خرید زمین و ویلا در شمال کشور می توانید از دارایی های خود محافظت کنید

افزایش سودآوری با ساخت وساز ویلا و فروش آن

یکی دیگر از راه های استفاده از زمین، ساخت ویلا و فروش آن می باشد البته به این نکته باید توجه شود که شما در حال حاضر فقط اجازه ساخت زمین های داخل بافت مسکونی را دارید. با خرید زمین و ساخت ان می توانید سرمایه موجود رو چندین برابر کنید.

ایجاد درآمد با ساخت ویلا و اجاره دادن آن

با ساخت ویلا و ادامه دادن این روند مطمنا به سود خوبی خواهید رسید اما روند ساخت به طور کلی فرآیند خسته کننده و طولانی می باشد از خرید زمین گرفته تا کسب مجوزهای لازم و ساختن آن، این روند شاید برای شما قابل تحمل نباشد پس شما با ساخت یه ویلا و اجاره دادن آن می توانید به یه درآمد ماهانه ثابت برسید.

سرمایه گذاری در شمال با خرید ویلا

خرید ویلا علاوه بر هدف تفریحی می تواند یه فرصت خوب، منطقی و کم ریسک برای سرمایه گذاری هم باشد. یکی از مواردی که خریداران ویلا در شمال کشور به آن توجه می کنند علاوه برموقعیت مکانی مناسب برای زندگی سرمایه گذاری در این حوزه می باشد. اما باید در نظر بگیرید که در چه منطقه ای از شمال قصد خرید ویلا را دارید تا هم سودآوری بیشتری داشته باشد و هم خواسته های شما را برآورده کند. در سال های اخیر استان مازندران یکی از بهترین مناطق شمالی کشور در حوزه خرید ویلا و سرمایه گذاری در این حوزه می باشد، و خرید ویلا در مازندران یکی از پرسودترین موارد سرمایه گذاری در شمال می باشدف مناطق محمودآباد و نور در این استان از بهترین و به صرفه ترین مناطق در مازندران برای خرید ویلا است چرا که این ماطق تمام زیبایی های استان را در خودشون دارند هم از نظر نزدیکی به ساحل و هم جنگل.

انتخاب منطقه مناسب جهت خرید ویلا

اگر بخواهیم از نظر منطقه به بحث سرمایه گذاری در حوزه مسکن نگاه کنیم باید دقت کنیم که در منطاقی هزینه کنیم که قابلیت رشد را داشته باشد، چرا که مناطق مختلف که برند هستند و نام و آوازه ان ها برای همگان آشنا است و خرید و فروش زمین و خانه و انواع ساخت و ساز ها آنجا انجام شده و ظرفیت رشدی خود را گذرونده، و برای سرمایه گذاری رشد قابل توجهی نخواهد داشت، اما خرید ویلا در مناطقی که هنوز اشباع نشده  همانند خرید ویلا در محمودآباد و چمستان و … گزینه بهتری می باشد و رشد بهتری خواهد داشت.

سرمایه گذاری در شمال با خرید زمین کشاورزی

استان مازندارن به دلیل داشتن زمین های حاصلخیز و بارندگی زیاد و آب و هوای معتدل برای کاشت و پرورش یه سری از گیاهان و پیشرفت کشاورزی گزینه بسیار مناسبی می باشد، شالی، مرکبات و انواع گیاهای دارویی و .. به خوبی در این استان رشد کرده و باعث سودآوری می شود، در نتیجه اگر به دنیال ایجاد کسب و کار در حوزه کشاورزی هستید با کمترین هزینه بهترین زمین ها را می توانید خریداری کنید و در آن سرمایه گذاری کنید.

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ